![]() |
Re: my tuning r5
ok anca mai am un pic de lucru pe el da 89% cam gata,cam 5 zile dureaza acuma sunt pe a 4 ra zile maine cam osafie terminat,amlucrat umpreuna cu prietena mea,dupa ce terminam cu asta incepem bara spate si ornamentele de aripile.
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
5 Attachment(s)
poza nou
|
Re: my tuning r5
1 Attachment(s)
scoate si mijlocul ala din masca :-)
|
Re: my tuning r5
Sper sa treaca moderatori cu parerea postul meu,dar afisez si traducerea dupa..
Te baratom miert nem mesz a clean styl-usra? Most hogy betomted a jukakat,kodlampakat oncs fibrat ara a spongyara es kitteld majd ki. A hatso spoilernel vedd le az a hoszabitast es egyenesesitsd ki ott is. A maszk a lampak kozul pedig menne hogy a kozepe legyen kivagva es plasa egesz vegig. Ha akarod a profilomnal van a Y!M es beszelhetunk majd ott. Traducere: Prietene de ce nu mergi pe clean? Acum ca ai astupat gaurile de la bari torni fibra peste ele finisezi si apoi dai un strat de finisare cu kit. La bara spate renunta la prelungire si repara cu fibra si acolo unde e taiat pentru toba. Masca ai arata bine daca ai taia mijlocu si sa fie impreuna+plasa intro bucata.. |
Re: my tuning r5
mai ai ceva retusuri si de aliniat cateva linii peacolo!!! in rest FELICITARI!!!...tine-o tot asa....
|
Re: my tuning r5
Masina asta daca va fi lasata vreodata va da cu bara in asfalt--uitati-va la distranta intre aripa si roata.. el n-a tinut cont de acest aspect.
El nu tine cont de nimic, el raspunde numai cui ii convine, celui care e de partea lui. Ceea ce e pacat, ca nu e nimeni care sa-i vrea raul aici dar isi bate joc de masina. Bara aia nu va fi semetrica in veci si multe altele ...ne batem capul degeaba, face cum stie el. Poate la anu va merge pe clean si va invata mai multe gen : sa ne asculte si pe noi + lucrul cu fibra :-j |
Re: my tuning r5
eu zic ca va agitati degeaba, ca tot o struto-camila o sa faca indiferent de ce ar zice oricine pe forum. omu' e pe filmu' lui si cu asta basta, e masina lui, sa-si bata joc linistit de ea..
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
1 Attachment(s)
amprimit 2 arc sport
|
Re: my tuning r5
Plug o faci, stii nu?
|
Re: my tuning r5
Alea nu cumva sunt arcuri taiate? Sunt cam subtirele sa fie sport....
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
Asa si? Ce daca sunt taiate...eu am pe fata la dacie arcuri ca ale taiate bine tot arcul are cam 23-25 de cm inaltime:)) si se poate lauda ca are arcuri h&r, ca si chestie putea primi arcurile inainte sa faca bara... Cu siguranta o sa ramana fara partea din spuma de pe bara aia daca le monteaza, ideal ar fi sa monteze arcurile, sa o lase mai jos, sa puna bara pe masina si sa faca niste reglaje fine cu flexul :))..succes omule!
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:39. |
- Copyright 2026 4Tuning