Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA - partea a III a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/1971-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iii.html)

xxdadixx 19-12-04 14:09

1 Attachment(s)
Nu! Mai ia o poza!

alexutzu 19-12-04 15:03

1 Attachment(s)
eu totusi cred ca este MG, dar mai zic un nume: Mercury

iata de ce cred ca este MG: POZA MAI JOS - un model mai vechi de MG

xxdadixx 19-12-04 15:27

Nu man! Masina asta e noua! Productia ei e de prin 98 cam asa ceva, cred ca se si fabrica in continuare! Participa si la nustiu ce curse de GT uri!
indiciu Mxxxxx Mxxxxx !

alexutzu 19-12-04 15:39

1 Attachment(s)
xxdadixx, mi-a spus numele masini, dar nu o sa il spun aici.
in schimb o sa pun inca o poza cu masina dar in alta postura:)

Gabi_323i 19-12-04 18:30

haideti ma nu ghiciti si voi?:D
masina este Marcos Mantis, o masina foarte puternica si rapida, are ca motorizari 2 V8, unul de 460 CP si celalat de 500 CP

Poza urmatoare o puneti voi, eu nu prea urmaresc topicul asta :)

Hondarul 19-12-04 18:33

Deci... Ce naiba mah baieti... Nu va tzine sa gasitzi masini de serie, masini normale, cat de cat cunoscute ???

Daca vrem, cu totii punem ciudatenii pe care nu le mai ghiceste nici draqu in veci...

Ori avem niste reguli, ori nu... Nu-i frumos. :wink:

EvLSant0S 19-12-04 18:36

ideea topicului era sa se puna parti dintr-o poza ... cu masini .. care le vedeti pe strada in ROMANIA ... gen passat sau mai stiu eu ce... dar din cauza unor handicapati .... jocu a inceput sa o ia pe alte carari si acum.. lumea nu mai stie ce si cum ... pacat...

alexutzu 19-12-04 18:43

ptr ca aveti dreptate, o sa va spun eu numele:
Marcos Mantis

nici eu nu il stiam dar mi l-a spus el!
deci.... eu o sa pun poza!

alexutzu 19-12-04 18:50

1 Attachment(s)
iata una chiar usoara!

Gabi_323i 19-12-04 19:01

este maserati, imi cer scuze ca nu stiu modelul, putem astepta pe cineva care stie :D oare e Biturbo?

alexutzu 19-12-04 19:07

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"B 31 FXN\"
este maserati, imi cer scuze ca nu stiu modelul, putem astepta pe cineva care stie :D oare e Biturbo?

da asa este, este maserati, pune poza FXN!

nu stiu daca e biturbo dar stiu ca la ultima etapa dupa baneasa s-a dat la libere cu BMW WRC
si a cam luat-o in goarna :twisted:

Anami 19-12-04 23:26

e biturbo cica :lol: :lol: :lol:


:peace:

xxdadixx 19-12-04 23:40

Cred ca e Quatriporte sau ceva de genu!

alexutzu 19-12-04 23:56

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"xxdadixx\"
Cred ca e Quatriporte sau ceva de genu!

:lol: QUATROPORTE! nu nu e ala! ala e model nou, modelul asta e cam vechi!

Gabi_323i 20-12-04 01:26

1 Attachment(s)
super usor


All times are GMT +2. The time now is 09:05.

- Copyright 2026 4Tuning