Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

DrifterGT 23-08-10 14:50

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
13:51 ma uit afara cum ploua! :sad:

nea_gogu_de_la_gaze 23-08-10 15:13

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by DrifterGT (Post 3604312)
13:51 ma uit afara cum ploua! :sad:

English weather mate

D0ryN 23-08-10 15:28

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Ma plictisesc la firma :rolleyes2

Babutz 23-08-10 15:48

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ies afara la un cafei cu niste prieteni

mustang G.T 23-08-10 16:13

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
17:14 Stau si scriu pe forum.

nea_gogu_de_la_gaze 24-08-10 13:04

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Scot scame din buric

mikafly 24-08-10 13:30

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
13.26 beau apfel schorle......ragai....si pe urma ma bas....si ma gandesc ca ar trebui sa merg sa pun niste motorina in masina.....ca e rosu acut....si fumez ...si inchid browserul in care vizionez un thread inutil.....gata...m-am bashit....cel de langa mine se uita urat....si ce daca...ma mai fosrtez odata....dar nu imi mai iese...poate ma handesc pe mine:P

D0ryN 24-08-10 14:40

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Cata sinceritate :lol:

Babutz 24-08-10 15:48

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
mi`am luxat mana si mor de durere...:sad:

mikafly 24-08-10 22:54

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
La TV e meci.....Sampdoria -Werder Bremen.......sunt in prelungiri....scorul e 3-1.....mi se stinge tigarea......vb cu o gagica pe mess.....mi-au inghetat picioarele.....mi sa terminat apfel schorle.....si am samerg in buatarie sa imi iau o sticla din frigider......acum ma uit ca tasta cu nr 7 de la laptop e mai infundata decat restul.....si ma taie pisharea....deci pun punct....

Babutz 25-08-10 03:42

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau cafeiu...citesc ziarele si ma car la wrk

Ghimpe200 25-08-10 11:37

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
12:37 nu fac nimic...

Dennis_TL 25-08-10 12:41

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ma uit la un hyundai , dar e tv si e oprit ...aud o hota cum debiteaza si ma rad de spartura de 3zile , nu ma bas ...a si e penala reclama la cardul eva.ro

mikafly 25-08-10 12:43

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
12.39 ora Germaniei....stau de vb cu Denis pe mess.....vorbeam despre o spartura comunna mai veche,ma bas foarte sonor....din nou cel de langa mine se uita crucis.....ii zic lu Denis ca m-am bashit...el rade....ma uit ca afara e innorat.....iar o sa ploua azi....imi aduc aminte ca am rufe pe sarma......mi sa stins iar tigarea.....injur....denis imi scrie intr-una.....gagica cu care vorbesc in paralel nu mai zice nimic.....imi reaprind tigarea......ma taie pisharea....dar ma mai tin.....sima gandesc ce dracu sa fac azi ca ma plictisesc de mor....si dau "submit reply"

mikafly 25-08-10 12:46

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
tocmai ma anunta Denis ca ma 1200 de posturi....eu ii zic ca in 5 ani....ma uit la seful meu cum vaneaza muste cu o sticla de bere de plastic de juma de kil.....marca Maternus.....intreaba in dreapta sin in stanga....spre muste.."somebody else?!!".....si dau iar submit reply


All times are GMT +2. The time now is 09:06.

- Copyright 2026 4Tuning