![]() |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
releu nu are nevoie deoarece consuma prea putin. nu o iei razna in interiorul ala?
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
dre ... hmmm ...sa vedem ce iese ... la cum arata loganul ala chiar ca nu imi place (oricum nici prea bine lucrat nu pare) ... seamana a fata de masa ieftina sau a pijamale ... dar fiecare cum ii place ... ca sa schimbi tendinta poate ar trebui totusi sa incerci sa il pui pe diagonala ... ar avea poate alt aspect ... nu stiu dar sincer mie unul nu imi place + ca inca un dezavantaj ...e un model foarte pretentios la care o sa se vada si cel mai mic defect de montare ... defecte care inerent or sa apara ... atat la bord ..unde o sa trebuiasca sa il tragi ca sa il poti lipii atata in partea superioara cat si in dreptul aerisirilor cat si la stalpi
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
1 Attachment(s)
Quote:
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
sincer daca tie iti place e suficient ...
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
oricum ar da acuma ..sa iti mai zic inca un neajuns ... o sa se murdareasca repede ...
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
4 Attachment(s)
am terminat plafonul.mie imi place f mult cum da.urmeaza restu interiorului...
ps. stie cineva cu ce sa dau pe plasticele din interior ca sa scap de zgarieturi si declorarea lor ?le-am spalat bine si cand sunt ude arata ca noi,dar cand se usuca ies zgarieturiile la iveala si sunt oribile |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Le vopsesti ;) altfel nu prea ai cu ce sa le faci ca noi...poate un strat de lac dar tot nu cred ca e de ajuns
A iesit bine plafonul ;) |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Pai si stalpi nu ii tapitezi?
Merge sa tapitezi partea de sus a fetelor de usi-buzunarelor spate si o sa iasa un contrast ok dupa parerea mea. Totusi bordul ar arata ok negru complet. |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
ps. stie cineva cu ce sa dau pe plasticele din interior ca sa scap de zgarieturi si declorarea lor ?le-am spalat bine si cand sunt ude arata ca noi,dar cand se usuca ies zgarieturiile la iveala si sunt oribile[/QUOTE]
incearca sa colantezi plasticele. |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
daca te referi la alea din portbagaj nu poti decat sa le vopsesti sau sa le dai un scoch :) buzunarele spate ... tot la fel vopsea ... plasticele de la stalpii spate se pot imbraca si in material ...:) ... a iesit bine plafonul ..spor la munca in continuare ...acum urmeaza greul
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
A iesit super, imi place! :-)
Trebuie sa o scoti odata la o sedinta foto masina, e prea geniala! Mult noroc in continuare! |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
geniala masina,genial interioru...felicitari:shock::shock::shock:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:44. |
- Copyright 2026 4Tuning