Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Dacia (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia.html)
-   -   Intalnire Constanta (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia/94556-intalnire-constanta.html)

LKS 15-04-12 18:18

Re: Intalnire Constanta
 
Quote:

Originally Posted by icstere (Post 4982384)
vin si eo..dak pun mana pe o roata si niste benzina
dar sa fie aici aproape pe la city ca n`am permis si nici asig....vin si eo pe blat asa usurel :D :)))

Mai bine te duci cu autobuzul, ca e la fel de neinteresant ca Dacia ta :)))))

11alex 15-04-12 18:31

Re: Intalnire Constanta
 
hai sa ne strangem sa vedem ce-a mai ramas din dacii

icstere 15-04-12 22:57

Re: Intalnire Constanta
 
ce rau esti domnule bine ca vi u cu a ta de o sa semene a o girafa...la ce ia facut taicatu ... :)))))

OnlyHate 27-10-12 17:05

Re: Intalnire Constanta
 
Pe cand una mica?:D

icstere 27-10-12 17:31

Re: Intalnire Constanta
 
dak ne cumparam dacii ... ar fii ceva.. ;))

OnlyHate 27-10-12 18:00

Re: Intalnire Constanta
 
Quote:

Originally Posted by icstere (Post 5224650)
dak ne cumparam dacii ... ar fii ceva.. ;))

Ce entuziasmati erau toti prin 09 8) ,acum...pauza

CT-96-GML 27-10-12 19:48

Re: Intalnire Constanta
 
Quote:

Originally Posted by OnlyHate (Post 5224680)
Ce entuziasmati erau toti prin 09 8) ,acum...pauza

A avut succes si sesiunea de anul asta cu "rabla",sunt conserve,"batranelele":cry:

LKS 27-10-12 22:49

Re: Intalnire Constanta
 
Quote:

Originally Posted by OnlyHate (Post 5224680)
Ce entuziasmati erau toti prin 09 8) ,acum...pauza

Ce sa-i faci tinere daca te-ai nascut prea tarziu :D

Eu unul as veni, dar tot nu cred ca s-ar aduna prea multa lume.

OnlyHate 28-10-12 14:02

Re: Intalnire Constanta
 
Quote:

Originally Posted by LKS (Post 5224942)
Ce sa-i faci tinere daca te-ai nascut prea tarziu :D

Asta cam asa e :lol: .Ma simt ca ultimul Daciot :lol:

OnlyHate 01-12-12 09:46

Re: Intalnire Constanta
 
Astazi mergea ceva :D

OnlyHate 03-12-12 17:46

Re: Intalnire Constanta
 
2 Attachment(s)
:rolleyes2

ct74cdi 30-08-14 16:03

Re: Intalnire Constanta
 
14 septembrie?

eu ma prezint cu cazanu din 79!

ct74cdi 07-09-14 17:01

Re: Intalnire Constanta
 
1 Attachment(s)
Deci... Nu cred ca se tine...

loco007 01-10-14 13:17

Re: Intalnire Constanta
 
daca se mai face ceva , ma prezint si eu am un 1300 din 77


All times are GMT +2. The time now is 23:30.

- Copyright 2026 4Tuning