![]() |
Re: Intalnire Constanta
Quote:
|
Re: Intalnire Constanta
hai sa ne strangem sa vedem ce-a mai ramas din dacii
|
Re: Intalnire Constanta
ce rau esti domnule bine ca vi u cu a ta de o sa semene a o girafa...la ce ia facut taicatu ... :)))))
|
Re: Intalnire Constanta
Pe cand una mica?:D
|
Re: Intalnire Constanta
dak ne cumparam dacii ... ar fii ceva.. ;))
|
Re: Intalnire Constanta
Quote:
|
Re: Intalnire Constanta
Quote:
|
Re: Intalnire Constanta
Quote:
Eu unul as veni, dar tot nu cred ca s-ar aduna prea multa lume. |
Re: Intalnire Constanta
Quote:
|
Re: Intalnire Constanta
Astazi mergea ceva :D
|
Re: Intalnire Constanta
2 Attachment(s)
:rolleyes2
|
Re: Intalnire Constanta
14 septembrie?
eu ma prezint cu cazanu din 79! |
Re: Intalnire Constanta
1 Attachment(s)
Deci... Nu cred ca se tine...
|
Re: Intalnire Constanta
daca se mai face ceva , ma prezint si eu am un 1300 din 77
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:30. |
- Copyright 2026 4Tuning