![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th :pelvic_th:pelvic_th:boxing::boxing::boxing::chain saw: :chainsaw::chainsaw::chainsaw:
Chifla, vrei sa-ti scot dintzii ca la sharpe cu batista? (pentru cunoscatori :) ) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Chifla,foarte tare,il prinde pe Lucian:lol::lol: Lucian ... defapt era asa "Chifla vrei sa-ti scot dintii ca la sharpe cu batista uda?" :))) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ba la salon deala se mai face?:))) k e mai combinatie primavara cu pisdele...colcaie hormonii in ele :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Daffy cand are de gand sa puna si restu de poze care sunt facute de pe data de..cat o fii ea si RZW da domne ma duc eu le iau pe stick numai aburei si dureri de P...S in toate daca o sa ne doara pe toti asa unde ajungem la Morga?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce faceti nashilor ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bine nash
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bogdy te-ai enervat?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bay papy vezi k te kutau ashtia prin ciorogarla.......ca cik vor nishte calashuri sa le returnezi plm..=))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
aaaa bine ma mersi , spunele ca ii sun eu in 10 minute plm
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
kimi la o varstam ai frageda.....pe vremea aia asta era poza de matrimoniale :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Doamne ce nas are,asta e poza de T.V. sa mor,si cu elevii aia in spate care traverseaza calea ferata ... intotdeauna stiam eu ca Kimi ascunde ceva:???:
Ascunde-ti copilu`,Kimi pedofilu` :???: Sfat: Nu lasati niciodata un copil in preajma lui:rolleyes2 |
Re: Diverse (topic de offtopic)
sursa pozei www.noidoi.ro
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce ma lucica ca e reusit zau portretu' mai bine de atat nici Pablo Diego José Santiago Francisco de Paula Juan Nepomuceno Crispín Crispiniano de los Remedios Cipriano de la Santísima Trinidad Ruiz Blasco y Picasso nu il facea, ce dracu ;)
:ihearu::ihearu::ihearu: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu m-a nervozez ca nu vreau sa imi creasca tensiunea :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Daffy sa o stapanesti sanatos si fara incidente!
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:22. |
- Copyright 2026 4Tuning