Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Lucian_GXZ 23-02-09 15:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th :pelvic_th:pelvic_th:boxing::boxing::boxing::chain saw: :chainsaw::chainsaw::chainsaw:

Chifla, vrei sa-ti scot dintzii ca la sharpe cu batista? (pentru cunoscatori :) )

kidu2006 23-02-09 15:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 2092843)
remember this KYD-ule?

Asa o scrie pe curu tau cand ne mai vdm:lol:
Chifla,foarte tare,il prinde pe Lucian:lol::lol:
Lucian ... defapt era asa "Chifla vrei sa-ti scot dintii ca la sharpe cu batista uda?" :)))

5nap 23-02-09 16:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ba la salon deala se mai face?:))) k e mai combinatie primavara cu pisdele...colcaie hormonii in ele :))

BGY_Bogdy 23-02-09 21:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Daffy cand are de gand sa puna si restu de poze care sunt facute de pe data de..cat o fii ea si RZW da domne ma duc eu le iau pe stick numai aburei si dureri de P...S in toate daca o sa ne doara pe toti asa unde ajungem la Morga?

gen.nu`i.panik 23-02-09 23:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce faceti nashilor ?

messi[ANR 23-02-09 23:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bine nash

DRK*DeSiGn 23-02-09 23:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bogdy te-ai enervat?

DRK*DeSiGn 23-02-09 23:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bay papy vezi k te kutau ashtia prin ciorogarla.......ca cik vor nishte calashuri sa le returnezi plm..=))))

gen.nu`i.panik 23-02-09 23:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
aaaa bine ma mersi , spunele ca ii sun eu in 10 minute plm

DRK*DeSiGn 23-02-09 23:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
kimi la o varstam ai frageda.....pe vremea aia asta era poza de matrimoniale :D

kidu2006 24-02-09 01:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Doamne ce nas are,asta e poza de T.V. sa mor,si cu elevii aia in spate care traverseaza calea ferata ... intotdeauna stiam eu ca Kimi ascunde ceva:???:


Ascunde-ti copilu`,Kimi pedofilu` :???:


Sfat: Nu lasati niciodata un copil in preajma lui:rolleyes2

DRK*DeSiGn 24-02-09 02:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sursa pozei www.noidoi.ro

Chifla 24-02-09 14:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce ma lucica ca e reusit zau portretu' mai bine de atat nici Pablo Diego José Santiago Francisco de Paula Juan Nepomuceno Crispín Crispiniano de los Remedios Cipriano de la Santísima Trinidad Ruiz Blasco y Picasso nu il facea, ce dracu ;)

:ihearu::ihearu::ihearu:

BGY_Bogdy 24-02-09 19:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu m-a nervozez ca nu vreau sa imi creasca tensiunea :))

BGY_Bogdy 24-02-09 20:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Daffy sa o stapanesti sanatos si fara incidente!


All times are GMT +2. The time now is 18:22.

- Copyright 2026 4Tuning