Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   FUNNY PICTURES (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/632-funny-pictures.html)

SpeedeR 27-07-05 17:15

6 Attachment(s)
8)

Piry 27-07-05 22:01

1 Attachment(s)
navigaaaaaam si am dat peste un \"RAPPER\" now...LOL please... batic NIVEA ? dupa cum zice si descrierea pozei facuta de el, most wanted rapper ... die :/ ... lol

Mr.Nice 28-07-05 13:33

1 Attachment(s)
No turn here
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:





PEACE
:peace:

AleXXL 28-07-05 22:53

Re: ...
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
Quote:

Originally Posted by \"sunwater\"
UMOR.. negru... :shock: :twisted:

facuta-n ADOBE ;)

NU e in Adobe :wink:
Masina chiar exista...
de multe ori am vazut`o...
\"La capatul drumului\" cik se numeste firma :lol:
aveam park si eu o poza...da` cu telu` :( ... las` ca o sa`i fac o poza cu aparatu` ... :wink:

Piry 29-07-05 10:20

Re: ...
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
Quote:

Originally Posted by \"sunwater\"
UMOR.. negru... :shock: :twisted:

facuta-n ADOBE ;)

apai la tine toates facute in adobe :) daca nu aflai de adobe puneai botu la tot? de exemplu faza cu masina funerara ii destul de credibila, esti prea paranoic :)

EvLSant0S 29-07-05 10:31

ba ..
se paote face si in adobe ?
DA .. se poate
punct.

EvLSant0S 29-07-05 10:58

2 Attachment(s)
International neozeelandez, amendat pentru ca a impuscat o foca
Andrew Hore, component al reprezentativei de rugby a Noii Zeelande, a fost amendat cu 1.400 de euro de un tribunal din Dunedin (Noua Zeelanda) pentru ca a impuscat o foca. Hore si doi dintre prietenii sai au fost denuntati la politie de Asociatia pentru protectia mamiferelor marine din Noua Zeelanda, pentru ca au ucis in mod deliberat o foca. Cei trei se aflau la bordul unei barci pescaresti cand au zarit foca odihnindu-se pe una din stancile de pe tarmul Noii Zeelande si au decis sa o omoare. Pentru fapta sa, sportivul ar putea primi una din cele mai mari sanctiuni dictate de Federatia neozeelandeza de rugby.

deci , avem asa ... un jucator de rugby ..
si o ........... FOCA ......

si acum vine intrebarea ..
CUM PANA MEA SA IMPUSTI O ..... F O C A ?

sunwater 29-07-05 11:00

...
 
LMAO :lol:

hasky 31-07-05 17:50

ete na alti impusca foci gratis , sa dai amenda ca a omorat o pe banchiza, nu mai stiu ce sa amendeze, ca din cunostiintele m,ele fociile nu sunt pe cale de disparitie chiar sunt cam multe asa ca propunerea mea este omoratii focii baietii....... hahaha glumeam , nu i normal sa omori nici un animal ca vb aia ........ e animal

FiReBuRn 01-08-05 01:05

1 Attachment(s)
:lol:

Alexutzzz 02-08-05 00:21

9 Attachment(s)
:D

Alexutzzz 02-08-05 00:25

8 Attachment(s)
scule de scule buhahah

Alexutzzz 02-08-05 00:27

poezie aia e mortala hahahaahahahohoohoh

Alexutzzz 02-08-05 00:30

6 Attachment(s)
sukare

sil4tuning 02-08-05 09:51

4 Attachment(s)
:arrow:


All times are GMT +2. The time now is 19:50.

- Copyright 2026 4Tuning