Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Femeia ... (https://forum.4tuning.ro/28-femei/5688-femeia.html)

pheerya 19-09-06 22:53

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One (Post 556425)
femeia ... gasesti minore d'astea la 13 ani cu un corp de iti pica fata ... femeie ZIS :D
mare dezamagire cand aflii varsta ei reala ...
si tu iti faceai un plan ... domne ... poate poate ...

sunt trecut prin ea de vineri ...
m-am uitat la ea...m-am bagat in taclale cu ea...pana m-a intrebat ce varsta am ... i-am raspuns prin intrebarea celebra : "da' tu?" ... la care ea mi-a raspuns clar si raspicat ... 13 !!!!
am ramas mut...nah...ca sa ma asigur am intrebat cativa tovarasi care o cunosteau si mi-au confirmat...

zic eu ca imi sta bine in libertate...=))

lasa frati miu k o sa ti gasesti si tu odata perekea...o gagica buna de vreo 40 de ani :lol: ...si da..intr adevar...ce v ati face fara noi?:lol:

pheerya 19-09-06 22:59

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by Gabi (Post 560130)
Nu, eu ma pot numi defect ca am fost combinat cu o tipa de 32 :lol:

n ar trebui sa te simti defect...ci ar trebui sa te simti norocos...pt ca femeile de 32 de ani nu mai sunt pustoaice..stiu ce vor...si stiu sa si faca ce vor;) inseamna ca ai cva de oferit daca la varsta ta s a uitat la tine o tipa de 32 de ani...esti mai mult decat perfect functional:-)

bluey 19-09-06 23:01

Re: Femeia ...
 
Hahaha...
Ea zice ca sunt obsedat si defect.
Si stiu pustoaice de 19 ani care ar putea sa-i dea lectii....

Gabi 19-09-06 23:06

Re: Femeia ...
 
Pentru mine nu prea conteaza varsta, ci mai mult ce-i in cutie, dar sincer sa fiu, prefer maturitatea si experienta de viata, decat ***aiu', placerea, in general. Placere poti sa ai atat cu una de 19 ani, cat si cu una de 30, dar este o mare diferenta intre cele 2!

pheerya: nu ma consider nicidecum defect; era o aluzie la mesajul lui bluey! :wink:

bluey 19-09-06 23:14

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by Gabi (Post 560175)
Pentru mine nu prea conteaza varsta, ci mai mult ce-i in cutie, dar sincer sa fiu, prefer maturitatea si experienta de viata, decat ***aiu', placerea, in general. Placere poti sa ai atat cu una de 19 ani, cat si cu una de 30, dar este o mare diferenta intre cele 2!

pheerya: nu ma consider nicidecum defect; era o aluzie la mesajul lui bluey! :wink:

Lasa ca te consider eu defect...Ca sa te simti si tu in randul oamenilor normali.Perfectule!!!:twisted:

Gabi 19-09-06 23:16

Re: Femeia ...
 
:lol: :lol: :lol: :lol:

Hai s-o spun altfel: daca la 20 (respectiv 27) de ani stai cu o tipa de 32, nu inseamna ca esti defect! :P

pheerya 21-09-06 22:20

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by Gabi (Post 560196)
:lol: :lol: :lol: :lol:

Hai s-o spun altfel: daca la 20 (respectiv 27) de ani stai cu o tipa de 32, nu inseamna ca esti defect! :P

yo iti tin partea dupa cum observi...;)

bluey 22-09-06 09:43

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by Gabi (Post 560196)
:lol: :lol: :lol: :lol:

Hai s-o spun altfel: daca la 20 (respectiv 27) de ani stai cu o tipa de 32, nu inseamna ca esti defect! :P

Aaaa pai nu mai stau...M-am plictisit dupa o luna jumate...
Gata!! next flower :)

Spark 22-09-06 13:29

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by bluey (Post 560770)
Aaaa pai nu mai stau...M-am plictisit dupa o luna jumate...
Gata!! next flower :)

ce albinutza ocupata mai esti u ;) umblii din floare in floare :lol:

bluey 22-09-06 13:36

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by Spark (Post 561004)
ce albinutza ocupata mai esti u ;) umblii din floare in floare :lol:

In ultimul timp mai ocupata decat ar trebui...Cred ca o sa imi iau o pauza...M-am cam destrabalat dupa ultima suferinta:twisted: Da imi placeeeee....

pheerya 22-09-06 13:40

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by Spark (Post 561004)
ce albinutza ocupata mai esti u ;) umblii din floare in floare :lol:

nu e albinutza..e bondar...:lol: no offence

bluey 22-09-06 13:50

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by pheerya (Post 561014)
nu e albinutza..e bondar...:lol: no offence

Bondaru nu intzeapa...Doar bazaie :D :idea:

pheerya 22-09-06 13:52

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by bluey (Post 561022)
Bondaru nu intzeapa...Doar bazaie :D :idea:

pai albinutzele il folosesc doar pt imperekere...asa ca...esti tare omule:D din punctul asta de vedere:lol:

bluey 22-09-06 14:21

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by pheerya (Post 561028)
pai albinutzele il folosesc doar pt imperekere...asa ca...esti tare omule:D din punctul asta de vedere:lol:

:?: :?: :?: :?: :?: :?: Bizz bizzz???

ct77pia 22-09-06 14:33

Re: Femeia ...
 
16 Ani E Bineeeeeeeeeeeeeeeeeeee La Mine Avea 13 Ani .... Libertate Dulce Libertate


All times are GMT +2. The time now is 12:49.

- Copyright 2026 4Tuning