Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

GJ90SSS 19-07-09 21:26

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
1 Attachment(s)
.....

GTXR 19-07-09 21:41

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Stiu masina ,e frumoasa,da parca nu mai ai jantele astea pe ea acuma ? Cati cai ai 160/Am venit o data la tine sa ma uit la jantele pt ford...

GJ 64 GAB 30-07-09 14:44

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
4 Attachment(s)
BMW-urile, sunt din Motru, Lamborghini ala l-am vazut la RAR la Tg-jiu!...

Sasha 30-07-09 15:04

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ce kitsch e ala cu numere de Germania:|

LOU a fost a lu' Arin (sau mai e:?), mai detine un A6 si un TT ...

GJ 64 GAB 30-07-09 15:36

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Sasha (Post 2523037)
ce kitsch e ala cu numere de Germania:|

LOU a fost a lu' Arin (sau mai e:?), mai detine un A6 si un TT ...

LOU-ul e de 6 ani in Motru, a fost a lui Tabacu, apoi l-a dat pe un Tigra, arata super bine acum si are numarul GJ 82 TAB!...

Sasha 30-07-09 15:40

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
cand avea nr LOU a fost a lui Arin;) dupa nu stiu povestea masinii...

GJ 64 GAB 30-07-09 15:44

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Am inteles ce ai vrut tu sa zici, eu ziceam ce s-a mai intamplat cu el intre timp!... Oricum acum a picat pe maini bune, cat a fost la tabacu era cazut ca isi batea ala joc de el! Acum l-a cumparat un baiat care se pricepe la masini, si la adus pe linia de plutire, am inteles ca i-a dat de la 0 km/h pana la 220 km/h fara probleme dupa ce l-a facut!... O sa incerc sa-i fac niste poze sa vedeti cam cum arata acum!

Sasha 30-07-09 15:45

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by GJ 64 GAB (Post 2523130)
Am inteles ce ai vrut tu sa zici, eu ziceam ce s-a mai intamplat cu el intre timp!... Oricum acum a picat pe maini bune, cat a fost la tabacu era cazut ca isi batea ala joc de el! Acum l-a cumparat un baiat care se pricepe la masini, si la adus pe linia de plutire, am inteles ca i-a dat de la 0 km/h pana la 220 km/h fara probleme dupa ce l-a facut!... O sa incerc sa-i fac niste poze sa vedeti cam cum arata acum!

detalii tehnice despre masina ai/stii?!

GJ 64 GAB 30-07-09 15:47

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Momentan, nu!... Dar o sa ma interesez si o sa-te anunt intr-o zi, doua!

crissti_d 02-08-09 00:42

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
1 Attachment(s)
MG ZR160

TOxico 24-10-09 02:32

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Va anunt ca a aparut o noua Super Masina in orasul de pe Jiu.

Este un Maserati GranTurismo S Automatic ,apartinand Domnului Habitu binenteles.

Staticyoo 24-10-09 11:04

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
vazut placut ..respect
astept un m3 series ... " sportivi " sunt beeemeri :P haha

manu_96xls 24-10-09 11:17

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
A fost un M3 E46 cāteva săptămāni, după l-a vāndut.:)
Sunt ceva poze mai īn spate...

Staticyoo 24-10-09 11:20

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ala rosu de maramures .... daca zici de ala il stiu
vreau ceva sa ramana la noi :D nu sa plece la altii
asa ca Vand rinichi si plaman ca mai am nevoie de 7 mii de euro si un M ramane la noi ..pana atuncia pacat ca nu avem INCA

manu_96xls 24-10-09 11:22

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
De ăla zic, și mai e și M-ul RSU, uitasem de el, și chiar a rămas la noi.:-P


All times are GMT +2. The time now is 10:56.

- Copyright 2026 4Tuning