![]() |
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
1 Attachment(s)
.....
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Stiu masina ,e frumoasa,da parca nu mai ai jantele astea pe ea acuma ? Cati cai ai 160/Am venit o data la tine sa ma uit la jantele pt ford...
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
4 Attachment(s)
BMW-urile, sunt din Motru, Lamborghini ala l-am vazut la RAR la Tg-jiu!...
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
ce kitsch e ala cu numere de Germania:|
LOU a fost a lu' Arin (sau mai e:?), mai detine un A6 si un TT ... |
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
cand avea nr LOU a fost a lui Arin;) dupa nu stiu povestea masinii...
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Am inteles ce ai vrut tu sa zici, eu ziceam ce s-a mai intamplat cu el intre timp!... Oricum acum a picat pe maini bune, cat a fost la tabacu era cazut ca isi batea ala joc de el! Acum l-a cumparat un baiat care se pricepe la masini, si la adus pe linia de plutire, am inteles ca i-a dat de la 0 km/h pana la 220 km/h fara probleme dupa ce l-a facut!... O sa incerc sa-i fac niste poze sa vedeti cam cum arata acum!
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Momentan, nu!... Dar o sa ma interesez si o sa-te anunt intr-o zi, doua!
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
1 Attachment(s)
MG ZR160
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Va anunt ca a aparut o noua Super Masina in orasul de pe Jiu.
Este un Maserati GranTurismo S Automatic ,apartinand Domnului Habitu binenteles. |
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
vazut placut ..respect
astept un m3 series ... " sportivi " sunt beeemeri :P haha |
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
A fost un M3 E46 cāteva săptămāni, după l-a vāndut.:)
Sunt ceva poze mai īn spate... |
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
ala rosu de maramures .... daca zici de ala il stiu
vreau ceva sa ramana la noi :D nu sa plece la altii asa ca Vand rinichi si plaman ca mai am nevoie de 7 mii de euro si un M ramane la noi ..pana atuncia pacat ca nu avem INCA |
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
De ăla zic, și mai e și M-ul RSU, uitasem de el, și chiar a rămas la noi.:-P
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:56. |
- Copyright 2026 4Tuning