![]() |
Re: Roman
oooo numai bine, chiar in fata facultatii mele :D
|
Re: Roman
Vezi daca nu treci pe acolo :)) La ce sectie esti herodot...
|
Re: Roman
Quote:
Esti si u la RAU ? |
Re: Roman
DA....anu 1 la IM :)
|
Re: Roman
sal lume abia am intrat si eu pe acest forum si sper sa fie destul de interesant ... :D in curand voi incepe sa postez si niste poze cu masina mea si incet incet am sa ajung sa inteleg mai bn cum functioneaza forumul asta :D
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Bine ai venit.
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Quote:
aseara anins putin si am iesit si eu la o tura cu frana de mana in parcare la kaufland:D:D a fost demential:shock::shock::D |
Re: Roman
Ahaaaaaaaa...e baietasu de ai fost cu el la gratar? :) Si da....a nins...dar eu ciuci seic...:) dar totul am condus...Octavia si Spark :D :D :D nu ma plang...ceao
|
Re: Roman
Nu nu-s ala cu care a fost wrc la gratar, dar suntem colegi d lic ... ;)) si da am o skoda fabia sedan din 2006 :D
|
Re: Roman
Quote:
ai fost aacsa week end'ul asta si n'ai zis nimic?:S |
Re: Roman
N'am avut timp de nimic ;) de asta nu am zis nimic...next time ;)
|
Re: Roman
Frumos tare podu ala d la horia wrc ;)) tot sa mai fie ca in seara asta :D
|
Re: Roman
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:16. |
- Copyright 2026 4Tuning