Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Roman (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/44061-roman.html)

h3rodot 18-02-09 20:36

Re: Roman
 
oooo numai bine, chiar in fata facultatii mele :D

morpheusmaster 18-02-09 21:30

Re: Roman
 
Vezi daca nu treci pe acolo :)) La ce sectie esti herodot...

h3rodot 18-02-09 22:41

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 2079683)
Vezi daca nu treci pe acolo :)) La ce sectie esti herodot...

Relatii comerciale financiar bancare interne si internationale ....pfff... lung titlu :lol:

Esti si u la RAU ?

morpheusmaster 18-02-09 22:47

Re: Roman
 
DA....anu 1 la IM :)

06BEY@Ecko 21-02-09 19:23

Re: Roman
 
sal lume abia am intrat si eu pe acest forum si sper sa fie destul de interesant ... :D in curand voi incepe sa postez si niste poze cu masina mea si incet incet am sa ajung sa inteleg mai bn cum functioneaza forumul asta :D

buddy_lexx 21-02-09 22:20

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by 06BEY@Ecko (Post 2088186)
sal lume abia am intrat si eu pe acest forum si sper sa fie destul de interesant ... :D in curand voi incepe sa postez si niste poze cu masina mea si incet incet am sa ajung sa inteleg mai bn cum functioneaza forumul asta :D

bine ai venit! spor la postat si asfalt uscat!

h3rodot 22-02-09 02:42

Re: Roman
 
Bine ai venit.

morpheusmaster 22-02-09 03:57

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by 06BEY@Ecko (Post 2088186)
sal lume abia am intrat si eu pe acest forum si sper sa fie destul de interesant ... :D in curand voi incepe sa postez si niste poze cu masina mea si incet incet am sa ajung sa inteleg mai bn cum functioneaza forumul asta :D

Welcome aboard :) Ai o bora? :D Ne stim? :D am impresia...

26WRC 22-02-09 08:11

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 2089046)
Welcome aboard :) Ai o bora? :D Ne stim? :D am impresia...

are fabia:D
aseara anins putin si am iesit si eu la o tura cu frana de mana in parcare la kaufland:D:D a fost demential:shock::shock::D

morpheusmaster 22-02-09 10:59

Re: Roman
 
Ahaaaaaaaa...e baietasu de ai fost cu el la gratar? :) Si da....a nins...dar eu ciuci seic...:) dar totul am condus...Octavia si Spark :D :D :D nu ma plang...ceao

06BEY@Ecko 23-02-09 20:47

Re: Roman
 
Nu nu-s ala cu care a fost wrc la gratar, dar suntem colegi d lic ... ;)) si da am o skoda fabia sedan din 2006 :D

26WRC 23-02-09 21:47

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 2089375)
Ahaaaaaaaa...e baietasu de ai fost cu el la gratar? :) Si da....a nins...dar eu ciuci seic...:) dar totul am condus...Octavia si Spark :D :D :D nu ma plang...ceao

care gratar coane? ma bagi la parnaie nevinovat?:lol::lol:
ai fost aacsa week end'ul asta si n'ai zis nimic?:S

morpheusmaster 24-02-09 11:01

Re: Roman
 
N'am avut timp de nimic ;) de asta nu am zis nimic...next time ;)

06BEY@Ecko 27-02-09 22:37

Re: Roman
 
Frumos tare podu ala d la horia wrc ;)) tot sa mai fie ca in seara asta :D

26WRC 27-02-09 22:53

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by 06BEY@Ecko (Post 2106386)
Frumos tare podu ala d la horia wrc ;)) tot sa mai fie ca in seara asta :D

da fratica:-) a fost bine bine :D:Dsa tot fie:lol:benzina si tot ce trebuie ca senzatii tari ai si cu 60-70 cp:D misto romanul de facut haos ca pe pod de n'ar fi atatia militieni pe strazi...


All times are GMT +2. The time now is 11:16.

- Copyright 2026 4Tuning