Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

limuzina 29-11-08 11:23

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by D3m0N (Post 1892423)
a mai fost postat:)

Rau mai esti :D (glumeam).Da,dar a fost postat de tine...de mine nu :-)

dragos002 29-11-08 11:39

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by svz-19 (Post 1888625)
salutare la toata lumea, cu toate ca sunt inscris mai demult si postez mai rar dar ieri am vazut un M5 in Canta, sper sa nu fie ceva vechi pe aceasta sectiune.

PFV-ul asta apartine unui baiat din pascani , mai exact e un 2.0 benzinar .

limuzina 01-12-08 17:49

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
CL 63 AMG in Pacurari la Petrom,fara poze.

supreme88 02-12-08 16:57

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
ieri am vazut lexus is-f alb :>

DAN18bt 02-12-08 21:52

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
2 Attachment(s)
:???:

Tim 03-12-08 12:32

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
limuzina observ ca si-a luat concediu ;)

cryo 03-12-08 13:20

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Lexusul e al lui Gabi Manolache, seful de la Toyota. Faina rau masina, tre sa vad cu ce santajez sa ma fac cu un drive :D

limuzina 03-12-08 13:43

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by Tim (Post 1899876)
limuzina observ ca si-a luat concediu ;)

Da am postat un F430,un Cayenne...ce sa fac..e perioada asta acum cu tezele si :cry::cry:.Am mai fost la cel cu F430 da...nu l-am gasit...da si cand il gasesc...vedeti voi ce va pregatesc ;););).

CRyS` 03-12-08 19:53

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
3 Attachment(s)
http://www.informatiiauto.ro/drive-t...s-sid3701.html


Cryo au fost altii inaintea ta :lol:

cryo 05-12-08 13:17

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
normal ca au fost altii, nici nu aveam pretentii la "virginitatea" ei :P

CRyS` 05-12-08 13:19

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Nasol ca acei"altii" nu prea stiu sa ii dea in pedala! Nu cred ca a fost si Narcisoi pe acolo :D

ESPinoza 05-12-08 13:52

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
am vazut azi in trecere un morgan rapanos rau :)

limuzina 05-12-08 14:44

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by ESPinoza (Post 1904101)
am vazut azi in trecere un morgan rapanos rau :)

Unde unde?

D3m0N 05-12-08 15:12

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
l-am vazut pe pacurari cand veneam acasa... mai exact intre era si pod pacurari :)

limuzina 05-12-08 15:28

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by D3m0N (Post 1904216)
l-am vazut pe pacurari cand veneam acasa... mai exact intre era si pod pacurari :)

Daca o mai fi maine..de acum se intuneca..da maine tot ma duc...:D


All times are GMT +2. The time now is 15:25.

- Copyright 2026 4Tuning