![]() |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Asta e, astea-s cursele :) Omul a castigat. :-) Si locul 3 la S5 e bine.
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Da felicitari Maus deacum ne-am obisnuit sa intrii in primii 3,pacat de treapta a 2 a ratata,nu-i nimic si 3 e bine succes in continuare!
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
4 Attachment(s)
Sej de dimineata avea presimtiri ca va fi campion :)):))))+ ca a avut un sem de sus :)))))
Bv baieti pt cupele aduse in contul Orasului. |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
POZE DE LA PARADA?
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Care parada ??????? au fost doar masinile din tulcea + inca cateva "lumea grea" a venit a 2 zi de dimineata.. sa vazut criza...
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
...credeam ca a fost ceva mai misto ca data trecuta :)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Sincer eu imi doream de mult ca Sej sa castige ,o merita mai rar asa pasionati ca el.
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Felicitari pentru cupa Vali si succes in continuare !
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Felicitari Vali si succes in continuare..sa te vedem mai sus!
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Mersi baieti... sper ca la urmatoarele evenimente sa fie mai multi participanti tulceni cu masini pregatite. Imi pare rau de Fly si Iani ca nu au avut masinile gata,chiar vroiam sa le vad la curse, speram ca la urmatoarea editie sa ne faceti o surpriza.
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Deci de azi pot sa zic ca intru in rand cu lumea,am permis:oops:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
de LUAT e f usor, de pastrat e mai greu ! :D pt unii
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:38. |
- Copyright 2026 4Tuning