Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Diverse, evenimente, discutii, pareri (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33602-diverse-evenimente-discutii-pareri.html)

SEJ 26-10-09 11:32

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by Eugen_TL (Post 2751385)
:) 8)

parca scrie loc 1 ... sau au fost mici incurcaturi?

Nu, scrie grupa S1 si locul 2
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 2751388)
Felicitari omule ;) Locul 2, grupa grea, nu-i de colo :)

Mersi si felicitari si tie pentru ce ai facut ieri, imi pare rau de ghinionul care l-ai avut in cursa cu Audi S3...

MauS 26-10-09 11:44

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Asta e, astea-s cursele :) Omul a castigat. :-) Si locul 3 la S5 e bine.

Cubanez84 26-10-09 14:43

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Da felicitari Maus deacum ne-am obisnuit sa intrii in primii 3,pacat de treapta a 2 a ratata,nu-i nimic si 3 e bine succes in continuare!

MauS 26-10-09 15:33

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by Cubanez84 (Post 2752208)
Da felicitari Maus deacum ne-am obisnuit sa intrii in primii 3,pacat de treapta a 2 a ratata,nu-i nimic si 3 e bine succes in continuare!

Multam:-) Dimineata mai facusem o cursa cu S3-ul respectiv si castigasem. Nesansa, probleme la cutie, greseala mea, asta a iesit. Sunt multumit si cu 3 si ma bucur sa vad ca a fost un eveniment de succes.

Geox` 26-10-09 16:45

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
4 Attachment(s)
Sej de dimineata avea presimtiri ca va fi campion :)):))))+ ca a avut un sem de sus :)))))
Bv baieti pt cupele aduse in contul Orasului.

Eugen_TL 26-10-09 17:29

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
POZE DE LA PARADA?

Geox` 26-10-09 17:42

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Care parada ??????? au fost doar masinile din tulcea + inca cateva "lumea grea" a venit a 2 zi de dimineata.. sa vazut criza...

Eugen_TL 26-10-09 18:09

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
...credeam ca a fost ceva mai misto ca data trecuta :)

Cubanez84 26-10-09 21:49

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Sincer eu imi doream de mult ca Sej sa castige ,o merita mai rar asa pasionati ca el.

Dennis_TL 27-10-09 06:29

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Felicitari pentru cupa Vali si succes in continuare !

webcathos 28-10-09 07:57

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Felicitari Vali si succes in continuare..sa te vedem mai sus!

SEJ 28-10-09 11:36

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Mersi baieti... sper ca la urmatoarele evenimente sa fie mai multi participanti tulceni cu masini pregatite. Imi pare rau de Fly si Iani ca nu au avut masinile gata,chiar vroiam sa le vad la curse, speram ca la urmatoarea editie sa ne faceti o surpriza.

Geox` 05-11-09 14:45

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Deci de azi pot sa zic ca intru in rand cu lumea,am permis:oops:

flmoise 05-11-09 14:56

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by Geox` (Post 2782477)
Deci de azi pot sa zic ca intru in rand cu lumea,am permis:oops:

felicitari si sa ai parte sanatos de el!

Eugen_TL 05-11-09 15:28

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
de LUAT e f usor, de pastrat e mai greu ! :D pt unii


All times are GMT +2. The time now is 09:38.

- Copyright 2026 4Tuning