![]() |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
da da...:))
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Vad in fiecare zi golful 4 92 GRG la Facultatea de Mecanica :lol: Salutare.
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Lancia de la avatar. Eu tot acolo invat.
Toate cele bune. |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Sunt nebun dupa TDI, vazut toate TDI-urile din iasi si toate merg bine dar...... nu vreau sa fiu carcotas, poate cativa stiu la ce ma refer...Provoc spre primavara toate aceste TDI uri, detin un banal Fiat Stilo JTD de "115+" cp, IS 29 RAO si am de ce sa imi fac griji deoarece ma tem de cateva TDi-uri. Aceasta provocare este legala si nu face obiectul unui off topic.
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
saracutu fiat stilo :D ....da app dc nu mergi cu el ? ce mai are acum ..cand ma ei si pe mine o tura sunt ff curios cum merge.. :D
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Am condus Stilo ...1.9 Jtd vreo 200 de km...si fata de Astra 1.7 CDTI 101 cai...e diferenta de la cer la pamant..tinand cont ca Stilo condus de mine are peste 250.000 de km parcursi , dar numai pe Italia , 190 km/h a luat pe autostrada. Geti imi place Stilo-ul tau , il vedeam des la service-ul de langa BARDI in frumoasa , ce mai pregatesti ?
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Nu iar sta rau si Jtd-ului cu 300 cai la motor :)..cu atat mai frumos , mai vedem si noi prin Iasi "Mocanita 1.9 Jtd" .
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Va salut pe toti.
Jockers te voi plimba cand va fi cat de cat gata, mai spre primavara deoarece acum sufar de lipsa de timp, dupa cum stiu cativa pe langa pasiunea aceasta mai am si o meserie, cea de actor. 18.Marius.92 . Asa este viteza originala a unui Fiat Stilo original e de 190, eu am reusit cu al meu sa fac performanta de 230 km pe ora, pe GPS. Nu spun ca nu ar fi bine 300 de cai dar e un drum lung pana acolo, mult prea lung, daca era TDI, era deja trecuta de 300, deoarece acolo reteta are notorietate. Vinyl, de Ovidiu cu Golful 3 TDI, nu imi este frica, sunt inspaimantat, eu ma refeream ca mi-e frica de cateva mai putin agresive. |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Vazut in seara asta prin Dacia pe la magazinul rosu pe loco :D
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Mersi mult.Am sa-l iau de acolo cat de curand, sa ma apuc de el. Iar in ceea ce priveste ce spui tu Vinyl , asa e, ai mare dreptate ma motiveaza.P.S si ca sa nu fiu off topic, puteti spune in fiecare zi, vazut RAO, in acelasi loc, ca si ieri, ca si azi ca si maine, mereu (e un vers de la BUG Mafiat, de cand ascultam melodiile acestei formatii)
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
mai rau ar fi sa o vada cineva in miscare :))) si tu sa nu stii.
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:02. |
- Copyright 2026 4Tuning