Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

Jockers 24-10-11 11:46

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
da da...:))

BT21SAN 24-10-11 20:15

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vad in fiecare zi golful 4 92 GRG la Facultatea de Mecanica :lol: Salutare.

grg_92 24-10-11 21:24

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by BT21SAN (Post 4667031)
Vad in fiecare zi golful 4 92 GRG la Facultatea de Mecanica :lol: Salutare.

salut salut ! invat acolo, tu ce masina ai?

BT21SAN 24-10-11 21:31

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Lancia de la avatar. Eu tot acolo invat.
Toate cele bune.

geti 25-10-11 17:03

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Sunt nebun dupa TDI, vazut toate TDI-urile din iasi si toate merg bine dar...... nu vreau sa fiu carcotas, poate cativa stiu la ce ma refer...Provoc spre primavara toate aceste TDI uri, detin un banal Fiat Stilo JTD de "115+" cp, IS 29 RAO si am de ce sa imi fac griji deoarece ma tem de cateva TDi-uri. Aceasta provocare este legala si nu face obiectul unui off topic.

Jockers 25-10-11 17:46

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
saracutu fiat stilo :D ....da app dc nu mergi cu el ? ce mai are acum ..cand ma ei si pe mine o tura sunt ff curios cum merge.. :D

18.Marius.92 25-10-11 17:57

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Am condus Stilo ...1.9 Jtd vreo 200 de km...si fata de Astra 1.7 CDTI 101 cai...e diferenta de la cer la pamant..tinand cont ca Stilo condus de mine are peste 250.000 de km parcursi , dar numai pe Italia , 190 km/h a luat pe autostrada. Geti imi place Stilo-ul tau , il vedeam des la service-ul de langa BARDI in frumoasa , ce mai pregatesti ?

vinyl 25-10-11 18:17

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
https://forum.4tuning.ro/120-masina-m...t/page-56.html

Probabil el vrea..:D
"90 hp +"

18.Marius.92 26-10-11 14:16

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Nu iar sta rau si Jtd-ului cu 300 cai la motor :)..cu atat mai frumos , mai vedem si noi prin Iasi "Mocanita 1.9 Jtd" .

geti 26-10-11 17:36

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Va salut pe toti.
Jockers te voi plimba cand va fi cat de cat gata, mai spre primavara deoarece acum sufar de lipsa de timp, dupa cum stiu cativa pe langa pasiunea aceasta mai am si o meserie, cea de actor.

18.Marius.92 . Asa este viteza originala a unui Fiat Stilo original e de 190, eu am reusit cu al meu sa fac performanta de 230 km pe ora, pe GPS. Nu spun ca nu ar fi bine 300 de cai dar e un drum lung pana acolo, mult prea lung, daca era TDI, era deja trecuta de 300, deoarece acolo reteta are notorietate.

Vinyl, de Ovidiu cu Golful 3 TDI, nu imi este frica, sunt inspaimantat, eu ma refeream ca mi-e frica de cateva mai putin agresive.

vinyl 26-10-11 18:27

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by geti (Post 4671130)
Va salut pe toti.
Jockers te voi plimba cand va fi cat de cat gata, mai spre primavara deoarece acum sufar de lipsa de timp, dupa cum stiu cativa pe langa pasiunea aceasta mai am si o meserie, cea de actor.

18.Marius.92 . Asa este viteza originala a unui Fiat Stilo original e de 190, eu am reusit cu al meu sa fac performanta de 230 km pe ora, pe GPS. Nu spun ca nu ar fi bine 300 de cai dar e un drum lung pana acolo, mult prea lung, daca era TDI, era deja trecuta de 300, deoarece acolo reteta are notorietate.

Vinyl, de Ovidiu cu Golful 3 TDI, nu imi este frica, sunt inspaimantat, eu ma refeream ca mi-e frica de cateva mai putin agresive.

Imi imaginez.Cand investesti timp,bani si pasiune in ceva...parca e cam aiurea sa stii ca altii stau mai bine ca tine,dar cred ca asta te va motiva si mai mult ! Mult succes !

MihaiCsl 26-10-11 22:05

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut in seara asta prin Dacia pe la magazinul rosu pe loco :D

Rih85 27-10-11 07:12

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by geti (Post 4671130)
Va salut pe toti.
Jockers te voi plimba cand va fi cat de cat gata, mai spre primavara deoarece acum sufar de lipsa de timp, dupa cum stiu cativa pe langa pasiunea aceasta mai am si o meserie, cea de actor.

18.Marius.92 . Asa este viteza originala a unui Fiat Stilo original e de 190, eu am reusit cu al meu sa fac performanta de 230 km pe ora, pe GPS. Nu spun ca nu ar fi bine 300 de cai dar e un drum lung pana acolo, mult prea lung, daca era TDI, era deja trecuta de 300, deoarece acolo reteta are notorietate.

Vinyl, de Ovidiu cu Golful 3 TDI, nu imi este frica, sunt inspaimantat, eu ma refeream ca mi-e frica de cateva mai putin agresive.

Foarte frumos Fiatul. Trec de fiecare data pe langa el cand ies din cartier si nu ma satur sa ma uit la el. Pacat de el ca sta acolo in curba de ceva vreme. Nu ti-e frica sa o tii acolo mai ales ca este si o groapa acolo pe care o ocolim cu totii ( deci de apropiem si mai tare de masinile parcate acolo). Tin minte ca in vara asta l-am auzit mergand prin dreptul magazinului non-stop de langa manastire... bestial :twisted:

geti 27-10-11 11:02

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Mersi mult.Am sa-l iau de acolo cat de curand, sa ma apuc de el. Iar in ceea ce priveste ce spui tu Vinyl , asa e, ai mare dreptate ma motiveaza.P.S si ca sa nu fiu off topic, puteti spune in fiecare zi, vazut RAO, in acelasi loc, ca si ieri, ca si azi ca si maine, mereu (e un vers de la BUG Mafiat, de cand ascultam melodiile acestei formatii)

ocaruntu 27-10-11 12:14

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
mai rau ar fi sa o vada cineva in miscare :))) si tu sa nu stii.


All times are GMT +2. The time now is 23:02.

- Copyright 2026 4Tuning