Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

cryssTM 26-06-11 10:14

Re: E46 - TM 77 EEE
 
buna asta :peace:

BULLDOG 26-06-11 12:16

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by mutzu (Post 4422709)
Īs curios cāte argintii să arate aşa īs īn procentajul tău de 70...

Chill, nu am zis-o cu rautate. Era vorba de culoare pana la urma, nu de calitatea lucrarii.

mutzu 26-06-11 13:03

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by BULLDOG (Post 4422974)
Chill, nu am zis-o cu rautate. Era vorba de culoare pana la urma, nu de calitatea lucrarii.

Prietene... :))
Culoare e ARGINTIU/CAIUS ... deci CArgIntiUS...
Şi e made by Cristi, deci e unică :))

BULLDOG 26-06-11 14:11

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Nuanta ai vrut sa zici.:-P
Nu a zis nimeni ca nu arata bine, atat ca, daca se dorea sa iasa putin in evidenta si prin prisma culorii incerca ceva mai extravagant. Eu am terminat cu argumentatul sa nu supar pe careva involuntar:paper:

SB09HMM 26-06-11 20:44

Re: E46 - TM 77 EEE
 
citez un clasic ............... "m-a stresat in p**a mea atata gri metalizat" scz de off topic ....dar dp ce masini a avut caius numi vine sa cred ca asta o sa ramana argintie, nu ca ar avea ceva culoarea ...

tea_radu 26-06-11 21:38

Re: E46 - TM 77 EEE
 
ce caterinca:)))

Caius TM 27-06-11 08:23

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by tea_radu (Post 4424192)
ce caterinca:)))

:lol: :lol:



repet .. nu e un argintiu banal... o sa fie ce trebuie...
e ceva deosebit...
mai multe detalii nu dau pana nu o vad gata toata asamblata.


am comandat si oglinziile de m3 ..
i'auzi ce au: FUNKTIONSÜBERSICHT :

Elektrisch einstellbar
Elektrisch Anklappbar
Elektrisch beheizbar

thx 2 fratele meuuuu kox_24...:lol: abia astept sa vina :D

da_joint 27-06-11 08:44

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Am o vaga impresie ca stiu cam ce argintiu va fi si daca e asa va fi cam bomba.Imi pare rau ca nu am putut sa te ajut cu oglinzile bine ca ai gasit pana la urma.

vam_19 27-06-11 09:25

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Ce-ti mai place CASIUS vb lu" Mitru...:)) ...de la negru la galben si de la galben la argintiu. mai mult ca sigur ca argintiul asta o sa iasa ce trebe mai ales ca este si mat.sper ca urmatoarea masina sa o faci portocaliul ala de care-ti vorbeam;)

laurentiu_tim 27-06-11 09:49

Re: E46 - TM 77 EEE
 
nu inteleg ce va agitati atata daca va fi argintie/gri.....v-am explicat odata ca 50% a fost decizia comitatului de parinti 35 % decizia comitetului ce vopseste masini 10 % s-au abtinut 4% s-au batut....si 1% a fost Casi :lol:

Culoarea asta este viitorul Romaniai Socialiste Democrate-liberale-tunarite condusa de stimatul si respectatul tovaras Cristi din partidul West Garage Timisoara asistat de Comitetul Central Al Parintilor si secretariat de catre Comitetul Central al Persoanelor ce Vopsesc Masini,este o alianta ce a nimicit la voturi parerea proprietarului,acesta fiind subjugat de catre noua putere a abdicat la decizia ca Agrintiu/Gri este viitorul masinilor tunarite/tunate/fulgerate si a adoptat noua politica de dreapta-usor inclinata stanga si varfu ascutit dreapta cu unghi de 90 ac par supra denumit ca si AVATAR :lol:

Va comunicam astefel ca de acum inainte toate masinile ce vor fi vopsite pe teritoriul noi regiuni Romania Socialista Democrata-Liberala-tunarita va fi si o zic clar si raspicat Argintiu/gri

Traiasca Soimii Patriei :lol::lol::lol:

Am incheiat transmisia,Eagle Eye out...chhhh

vam_19 27-06-11 09:52

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4425059)
nu inteleg ce va agitati atata daca va fi argintie/gri.....v-am explicat odata ca 50% a fost decizia comitatului de parinti 35 % decizia comitetului ce vopseste masini 10 % s-au abtinut 4% s-au batut....si 1% a fost Casi :lol:

Culoarea asta este viitorul Romaniai Socialiste Democrate-liberale-tunarite condusa de stimatul si respectatul tovaras Cristi din partidul West Garage Timisoara asistat de Comitetul Central Al Parintilor si secretariat de catre Comitetul Central al Persoanelor ce Vopsesc Masini,este o alianta ce a nimicit la voturi parerea proprietarului,acesta fiind subjugat de catre noua putere a abdicat la decizia ca Agrintiu/Gri este viitorul masinilor tunarite/tunate/fulgerate si a adoptat noua politica de dreapta-usor inclinata stanga si varfu ascutit dreapta cu unghi de 90 ac par supra denumit ca si AVATAR :lol:

Va comunicam astefel ca de acum inainte toate masinile ce vor fi vopsite pe teritoriul noi regiuni Romania Socialista Democrata-Liberala-tunarita va fi si o zic clar si raspicat Argintiu/gri

Traiasca Soimii Patriei :lol::lol::lol:

Am incheiat transmisia,Eagle Eye out...chhhh

mergi si bea un pahar cu apa ...terminat...chhh

P A K E 27-06-11 19:30

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Hai cu ''argintaria'' hombreeeeee :twisted:

Nosfer 27-06-11 21:15

Re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
Poate vezi c-o face cromata :)))

Skillzu 28-06-11 03:03

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Eu sper sa o inghete 8)

Caius TM 28-06-11 09:21

Re: E46 - TM 77 EEE
 
3 Attachment(s)
da_joint ... mersi oricum de ajutor :D

vam_19 .. ai vazut'o aseara... zici ca e ce trebuie? :D

laurentiu_tim .. cum reusesti frate? :lol:

P A K E ... vin.. incet si sigur... momentan astept "oglindele"

Nosfer .. nu frate, chiar nu ...

Skillzu ... :lol: o sa fie un argintiu asa.... ca soarele... :lol:


cateva poze mai recente...


All times are GMT +2. The time now is 23:30.

- Copyright 2026 4Tuning