Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   my tuning r5 (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/212343-my-tuning-r5.html)

szoke_sz 30-07-11 21:14

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by trafy-vr6 (Post 4497886)
nu stiu de ce am impresia ca gaurile au marimi diferite. oricum multa bafta, o sa iasa frumos sper

pentru ca nu sunt finisate...cred

csinalj kartonbol sablont es hasonlitsd osszeoket.

fazekasnfs 30-07-11 21:23

Re: my tuning r5
 
szoke_sz: ok

maverick1508 31-07-11 09:26

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by trafy-vr6 (Post 4497886)
o sa iasa frumos sper

Speranta moare ultima :lol:

fazekasnfs 31-07-11 15:54

Re: my tuning r5
 
3 Attachment(s)
..........

razvy_91 31-07-11 16:30

Re: my tuning r5
 
Vai de capul meu ! Cum sa-i faci asa ceva unei masini ? :rolleyes2

maverick1508 31-07-11 17:00

Re: my tuning r5
 
Cand se termina "proiectul" direct langa astea o sa ajunga, https://www.4tuning.ro/versus/versus-...iata-9920.html , deci fii mandru o sa apari pe site, masina o sa aiba propriul articol.
Omule, bara ca bara ai inteles tu care e treaba cu ea din atatea pareri negative dar roof scoop-ul ala la ce mama lu' Michel Boué iti foloseste ?
De toti banii care i-ai dat pe masina asta si bagat in ea iti luai un renault 5 ok cu care iti faceai si anul de incepator si inca cativa dupaia...
Credeam ca postezi aici nu doar sa te dai mare ce idei iti vin tie noaptea si a doua zi le pui in practica cu ce gasesti prin garaj, ci sa primesti pareri pozitive sau negative de la restul, sa le ai in vedere, iar intr-un final sa iasa ceva frumos, dar tu faci ca si calul...

khrysty@n 31-07-11 17:35

Re: my tuning r5
 
PARCA, nu arata asa de rau...

Oricum, INCA nu e finisata... :lol:

fazekasnfs 31-07-11 20:38

Re: my tuning r5
 
2 Attachment(s)
lucrur cu fibra de sticla

bujuKYL 31-07-11 22:46

Re: my tuning r5
 
macar daca tot ai inceput punei si pe spate si praguri si ceva jante macar pe 16:D

Eugen_TL 31-07-11 23:25

Re: my tuning r5
 
Citeste pe aici sa vezi cum ar trebui sa arate o astfel de masina:
https://forum.4tuning.ro/110-masina-m...r/page-20.html

Si te poti uita si la masian colegului b XX adi care a postat mai sus

fazekasnfs 01-08-11 12:00

Re: my tuning r5
 
1 Attachment(s)
aproape amterminat cu fibra

faustino 01-08-11 13:09

Re: my tuning r5
 
Sa cantaresti bara si sa imi spui si mie te rog cate kg are....si dupa ce va fi gata 100% sa o mai cantaresti odata, sa vezi cata greutate ai adaugat masinii...

fazekasnfs 01-08-11 13:35

Re: my tuning r5
 
acuma are cam 2,5 kg

alin-007 01-08-11 17:04

Re: my tuning r5
 
Ce sa zic , nu oricine face o bara asa din poze , chiar daca nu are nici o treaba cu masina ;) Sa vedem rezultatul final :)

Daniel_Toa 01-08-11 17:21

Re: my tuning r5
 
fazekasnfs - am ramas uimit de ce ai putut realiza ! Felicitari , astept sa o vad 100 % gata .


All times are GMT +2. The time now is 22:39.

- Copyright 2026 4Tuning