Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Street Racing Squad (https://forum.4tuning.ro/638-street-racing-squad.html)
-   -   Topic de OFF-TOPIC! (https://forum.4tuning.ro/638-street-racing-squad/203522-topic-off-topic.html)

Danutz Bratosin 09-03-11 20:22

Re: Topic de OFF-TOPIC!
 
Quote:

Originally Posted by R3d_light (Post 4156744)
cat mai este frig afara cel putin seara intrunirea o sa aiba loc la subsolul lui afi. cine nu stie sa ajunga o sa vin cu tazz sa'l iau de sus. este mai bine jos deoarece avem si caldura si nici nu bate vantu:)

Baaaa sa dai drumu la caldura ca e frig si la subsol:lol:
Cum facem vineri? cine s-a anuntat ca merge? sti ceva..?

R3d_light 11-03-11 13:19

Re: Topic de OFF-TOPIC!
 
ora din ce am auzit este 20

R3d_light 11-03-11 13:20

Re: Topic de OFF-TOPIC!
 
Quote:

Originally Posted by Danutz Bratosin (Post 4156751)
Baaaa sa dai drumu la caldura ca e frig si la subsol:lol:
Cum facem vineri? cine s-a anuntat ca merge? sti ceva..?

se anunta si paraanuntza pe ultima suta si numai am locuri:|. lumea crede ca am D'u pe permis... esti si tu pe lista. stai chill

morph_e30 12-03-11 10:08

Re: Topic de OFF-TOPIC!
 
ce face baietii?
iar are srs'u probleme gata?
mda,ehe,acu resimte tazz tot ce ii ziceam eu in legatura cu clubu:)
Am vazut si aseara,3 membrii,cocos ala nush ce cauta acolo si tipu celalalt,desigur presedintele si tiby erau la carturi:|
Pai ori faceti intrunire ori va dati in masinutze
Nu cred ca eram proasta eu cand ma certam cu lumea pe aicea sa il fac pe tazz sa realizeze anumite lucruri.
Srs'u isi pierde din credibilitate in ultima vreme,nici eu care odata eram "membra aspiranta" nu mai vreau sa intru la voi:|
Sunteti dezorganizati,nu va interesati de alti potentiali membrii,nu studiati cu mult inainte un om care ar vrea sa se afiseze cu masina la intruniri....nu e bn
Oricum nu spun cu rautate dar srs'u se cam duce:)
Acuma astept injuraturile de vigoare,:))
Va salut cu respect!

R3d_light 14-03-11 12:18

Re: Topic de OFF-TOPIC!
 
Quote:

Originally Posted by morph_e30 (Post 4163232)
ce face baietii?
iar are srs'u probleme gata?
mda,ehe,acu resimte tazz tot ce ii ziceam eu in legatura cu clubu:)
Am vazut si aseara,3 membrii,cocos ala nush ce cauta acolo si tipu celalalt,desigur presedintele si tiby erau la carturi:|
Pai ori faceti intrunire ori va dati in masinutze
Nu cred ca eram proasta eu cand ma certam cu lumea pe aicea sa il fac pe tazz sa realizeze anumite lucruri.
Srs'u isi pierde din credibilitate in ultima vreme,nici eu care odata eram "membra aspiranta" nu mai vreau sa intru la voi:|
Sunteti dezorganizati,nu va interesati de alti potentiali membrii,nu studiati cu mult inainte un om care ar vrea sa se afiseze cu masina la intruniri....nu e bn
Oricum nu spun cu rautate dar srs'u se cam duce:)
Acuma astept injuraturile de vigoare,:))
Va salut cu respect!

in primu rand yo, tazz si restu am stat si am discutat cu toti ce era de discutat acolo. ca vii tu tarziu si numai gasesti oameni e alta treaba. si acu nu stiu cat de aspiranta ai fost tu insa nu prea ti'ai facut datoria, sau cel putin yo n'am vazut sa faci ceva. ma rog tu nici numai esti la curent cu ce se petrece in club asa ca nu stiu de ce'ti mai reprosez yo atatea. si + ca vineri am fost mai multi decat suntem de o luna sau 2. deci probleme mari nu vad sa aveam neaparat. daca vrei sa mai continuam aceasta discutie te invit pe mess. sa lasam topicu liber ca a avut destule certuri pe el:)

morph_e30 14-03-11 18:34

Re: Topic de OFF-TOPIC!
 
eu miam spus parerea,daca nu iti convine asta e...si vezi ca s'au petrecut multe in ultima vreme intre mn si srs,asa ca,vede'ti de treaba ta,baii putifer=))
Mesaju nu iti era adresat tie in primu rand,in al doilea rand prietene tu esti pe post de carator:))) iti rupi masina pt unii care vin la intrunire pe mocaa:)) nu conteaza prieteni sau nu,dar frate eu in locu tau nu as cara tot bucurestiu in masina mea:))
ma rog:>
fiecare cu gradina lui:>
hai ciusss

p.s vezi prietene ca in ultima vreme eu la intruniri ajung inaintea voastra:>

TaZzY E30 15-03-11 01:21

Re: Topic de OFF-TOPIC!
 
morph.....intr-un fel ai dreptate,intr-un fel nu....
si hai sa zic de ce:vineri,ne-am intalnit jos la Real si ti-am zis sa vii sus?da sau nu...iti zic eu ca nu ai venit.....te-am sunat si pe tine,si pe grin si pe JOB.....nuj unde erati....adevarat ca noi am mai stat de vorba si pe urma ne-am dus sa ne dam in karturi
despre potentialii membri....ok....nu-i vad...aratami-i tu....Oricum....cred ca asta a fst ultima intrunire la AFI...pentru ca .....acolo vin doar cei care stau aproape.....(si logic ca ajungeti primii)
SRS-u se duce de rapa....mda,interesant....daca toti membrii au aceiasi mentalitate ca a ta.....si acum revin la intrebarea initiala
UNDE ARE SRS-U PROBLEME?!?!?!?!




L.E:....aaaa si apropo:,,cocos ala"este membru.intreaba-l pe tata leo;)

Job20 15-03-11 07:29

Re: Topic de OFF-TOPIC!
 
eram in parcare , dar fara semnal.

TaZzY E30 15-03-11 11:01

Re: Topic de OFF-TOPIC!
 
In fine ,sa lasam cearta la o parte.....ultimul filmulet SRS aparut,semnat Wenom.Picts.Enjoy
https://www.youtube.com/watch?v=Ik3ta..._order&list=UL

green_e30 15-03-11 14:20

Re: Topic de OFF-TOPIC!
 
Quote:

Originally Posted by TaZzY E30 (Post 4170531)
morph.....intr-un fel ai dreptate,intr-un fel nu....
si hai sa zic de ce:vineri,ne-am intalnit jos la Real si ti-am zis sa vii sus?da sau nu...iti zic eu ca nu ai venit.....te-am sunat si pe tine,si pe grin si pe JOB.....nuj unde erati....adevarat ca noi am mai stat de vorba si pe urma ne-am dus sa ne dam in karturi
despre potentialii membri....ok....nu-i vad...aratami-i tu....Oricum....cred ca asta a fst ultima intrunire la AFI...pentru ca .....acolo vin doar cei care stau aproape.....(si logic ca ajungeti primii)
SRS-u se duce de rapa....mda,interesant....daca toti membrii au aceiasi mentalitate ca a ta.....si acum revin la intrebarea initiala
UNDE ARE SRS-U PROBLEME?!?!?!?!




L.E:....aaaa si apropo:,,cocos ala"este membru.intreaba-l pe tata leo;)

TAZZule eu cred ca iti e frica sa recunosti ca SRSu are probleme...si apropo daca ai asa de multi membrii cati vin la intruniri de 2 luni incoace?(ma refer membrii cu masini)...
Daca acesta este un club unde va respectati intre voi unde va sunt macar bulinele pe masini daca nu chiar si parasolarele?:???:

daffy duck™ 15-03-11 15:41

Re: Topic de OFF-TOPIC!
 
ia stati asa ma! nu va mai certati si ziceti-mi si mie numele melodiei va rog :D!!!!

Multam :D

R3d_light 15-03-11 16:06

Re: Topic de OFF-TOPIC!
 
Quote:

Originally Posted by morph_e30 (Post 4169520)
eu miam spus parerea,daca nu iti convine asta e...si vezi ca s'au petrecut multe in ultima vreme intre mn si srs,asa ca,vede'ti de treaba ta,baii putifer=))
Mesaju nu iti era adresat tie in primu rand,in al doilea rand prietene tu esti pe post de carator:))) iti rupi masina pt unii care vin la intrunire pe mocaa:)) nu conteaza prieteni sau nu,dar frate eu in locu tau nu as cara tot bucurestiu in masina mea:))
ma rog:>
fiecare cu gradina lui:>
hai ciusss

p.s vezi prietene ca in ultima vreme eu la intruniri ajung inaintea voastra:>

si care'i problema ta daca sunt pe post de carator? cari tu cumva? si apoi sunt pretenii mei. cand am avut nevoie m'au ajutat.apoi nu te lua de mine cu intarzierea. stii si cum e bucurestiu de aglomerat, dupa cum zici si tu nu vin singur, deci nu's yo vinovatu principal+ ca poate am si treaba si te rog frumos sa'ti controlezi cuvintele. si apropo: ti'ai cam luat lumea'n cap de cand esti cu job. n'o zic in nume de rau.

R3d_light 15-03-11 16:08

Re: Topic de OFF-TOPIC!
 
Quote:

Originally Posted by Job20 (Post 4170674)
eram in parcare , dar fara semnal.

te intelegem. iti zic sincer, stiu cum e cu telefoanele astea.

R3d_light 15-03-11 16:14

Re: Topic de OFF-TOPIC!
 
e beton clipU:X:X:X:X. n'am apucat cu sunet inca da o sa'i dau si sunet:D

Job20 15-03-11 17:31

Re: Topic de OFF-TOPIC!
 
tibi...tibi...sti cum e parcarea la subsol si cosmote`ul :lol:


All times are GMT +2. The time now is 11:36.

- Copyright 2024 4Tuning