![]() |
SAAB 9-3 AERO :eyebrow:
|
baga poza
|
1 Attachment(s)
OK!
|
cred k e chevrolet, dar nu sunt sigur
|
:no:
|
noul viper cumva? :roll:
|
MAZDA
|
Nu. E europeana :)
|
caprI , nu capry :) :) :) :) mk3 daca nu ma inshel
|
Baga frate niste amanunte, ceva... Ca e aiurea... Nu seamana a europeana, nu mai stiu multe roadstere cu 4 prezoane... O fi poza masluita. :wink:
|
la poza masluita ma gandeam si eu, fata pare a fi de la VIPER, spatele de la un CORVETTE mai vechi (nu mai stiu modelul), iar farurile zici ca sunt undeva de la MG
MG |
Nu e masluita! Poza doar numerele :) Masina e englezeasca!
|
MG
AM SCRIS MAI SUS! |
Nu e MG da tot cu M incepe. hai mai ca-i simplu!
|
Morgan
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:50. |
- Copyright 2026 4Tuning