![]() |
Re: Counter Strike 1.6
''oricand'' si ''orice'' se scriu legat.mai treci pe la scoala, ca limba romana nu o inveti pe net
|
Re: Counter Strike 1.6
Daca vrea cineva meci 5vs5 , 6vs6 astept sa ma contacteze la id " extasyandschweppes " , sau daca este un meci organizat de clanu' 4tuning si aveti nevoie de un om , sau mai multi astept sa ma contactati...
|
Re: Counter Strike 1.6
Scorpio GL, cu ce nick joci pe rambase? Asta daca mai joci acolo :)
In postul #3 din topic ai scris ca jucai pe ram.rdsnet.ro, de asta am intrebat. |
Re: Counter Strike 1.6
Incercati si voi:
cs.gamers.ro gg.gamers.ro |
Re: Counter Strike 1.6
joaca cineva acum ? :D hai ca n-am mai jucat de luni de zile :))
|
Re: Counter Strike 1.6
da-mi un server sau un id de steam si baga un meci ceva.
|
Re: Counter Strike 1.6
E foarte bun pcp.gemenii.ro
|
Re: Counter Strike 1.6
eu m`am apucat de cs de 5 ani FIX pe 11 iulie impliniti
|
Re: Counter Strike 1.6
Eu joc de 2 zile pe un sv de Gungame, nu sunt codati, adnini responsabili, (mai putin ElemenT): gg.gamers.ro , eu sunt BlowJob!
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
Join cs.gamers.ro & gg.gamers.ro P.S: Eu joc cu nick rSp. |
Re: Counter Strike 1.6
am dat peste o pacoste pe cs... serveru cs.estcs.ro
orice as apasa ma trimite direct pe serveru lor. si acuma nici pe ala nu pot sa mai joc pt ca mi-au dat ban cu motivul sa-mi su.gi pwla. what could I do? |
Re: Counter Strike 1.6
incearca in consola "exec default.cfg" fara ""
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
Hai să-ţi spun cum stă treaba ...pe mine sinceră să fiu nu mă interesează părerea ta şi plus că nu trebuie să-mi spui tu mie cum să adminez ..clar ? :lol: După llama dădeai frumos un mesaj privat ca noi adminii să putem vedea la cine te referi tu ( frumos şi cu calm ) să rezolvăm problema īn linişte ...dar...dacă tu ai probleme ( consultă un medic ) pānă la urmă este doar un joc... Nu mă lua tu pe mine că se dă gag şi nu llama ...zi mersi că am fost īn toane bune şi nu ţi-am dat ban ;) Dragul meu ( serverul ăsta este cunoscut ) şi dacă tu mă iei cu reclame d-astea negativiste să ştii că nu rezolvi nimic ( eu una nu duc lipsă de playeri ) şi nici nu mi-ar părea rău dacă aş duce ...după cum spuneam mai sus ( este doar un joc ) nu mă agit atāt de tare ca tine ...dar ţinānd cont de mentalitatea pe care o ai şi de care dai dovadă şi felul īn care scrii ....se pare că mai mult de 15-16-17 anişori nu īţi pot da ...aşa că dinou să mă repet...nu am de ce să mă agit ( īţi īnţeleg comportamentul ăsta vulcanic ) pubertatea asta :rolleyes2 Aşa că ...dacă nu īţi convine serverul ...te rog să-ţi cauţi altul sau să te laşi de acest joc ;) Hf ! |
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
ca si eu pot sa incep cu caracterizari la adresa ta si iti spun sincer ca n-o sa-ti placa ce auzi... Quote:
stai linistita "draga" nici eu nu duc lipsa de servere , doar ca uneori sufar si eu de nervi si incep sa ma manifest... hai ca deja o dam in off topic si ne intidem in altele.las-o asa cum e sau daca mai ai ceva de adaugat ai functia de PM |
| All times are GMT +2. The time now is 09:41. |
- Copyright 2026 4Tuning