![]() |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
super tare chestia aia bafta la legat fire si la multi ani o sami fac si eu unul
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
3 Attachment(s)
Quote:
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
Arata bine, legaturile par destul de "profesioniste", mai ai si un buton ramas liber sa`ti mai pui ce vrei tu pe el... :D |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Ce relee folosesti pentru butoanele-alimentarea de la contact.
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Nu vezi si tu ca sunt pe direct fara nici un releu? :)
La multi ani domnu ;) |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
la cum vad eu montajul nu prea are nici un releu montat ... e direct cablul de contact care vine la priza masinii ... butoanele sunt profesionale deci rezista la alimentare ... totusi pentru demaror trebuia poate inserat un releu
later edit iulica nu vazusem postul tau ..:) la multi ani... |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
NU am privit atent imaginile de mai sus.Am intrebat de releu pentru ca eu am folosit la configuratia mea.:rolleyes2
La multi Ani Razvan.:drunk::drunk: |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
1 Attachment(s)
Quote:
Quote:
Quote:
ce releu imi trebuie si cum sa trebuie montat.ca daca e mai bine cu releu,punem si dinala Quote:
ps: pe seara,am achizitionat si un kit BI-XENON h4, 4300k alb neon :D |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
4300k e alb neon verde :))
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
eu la mine nu am pus nici un releu si nu am nici o problema.
bafta in continuare in tot ceea ce iti propui sa ii mai faci. |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Eu am folosit releu metalic ca si cel de la instalatia masini care este pentru faruri.
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
2 Attachment(s)
e pe drum materilul pentru imbracat plafonul,stalpii,partea superioara a bordului si partea superioara a fetelor de usi...ca sa fim in tendinte :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:28. |
- Copyright 2026 4Tuning