Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Diverse discutii - old topic (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/6904-diverse-discutii-old-topic.html)

Bmw_E30dak 12-11-07 23:34

Re: Diverse discutii
 
va multumesc la toti de urare :*:*:*:* aveti grija de voi pe strazi...

tre 13-11-07 00:15

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 1189210)
Rog totzi membrii NO SPEED LIMIT care vor parasolar cu numele clubului sa vina maine seara de la ora 20:00 la Sala Sporturilor. Ma gasitzi pe-acolo. Cine nu poate veni, imi poate da banii si mai tarziu de ora respectiva, eventual ne mai gasim prin oras.
Pretul parasolarului este 20 RON.
Incerc sa le aduc cat mai repede. Multumesc!

cum arata parasolarele?

cmdbass 13-11-07 01:50

Re: Diverse discutii
 
la multi ani si din partea mea! :*

GiGiCarbiT 13-11-07 22:04

Re: Diverse discutii
 
Shantuleeee...calci pe bec...si sar putea sa ajungi grav... mergi pe burta si ardeo pe silent ca o iei pe carca de data astha,,, ;) fi destept oparel..ca esti iar enervant :))

PH86MIN 13-11-07 22:13

Re: Diverse discutii
 
Care se baga la un NFS porshe pe net?
Eu de vreo 3 zile ma joc cu astia,care vrea sa se bage sa zica,k va las dak e torrentul la el,hamachi si ip ul pe ce sa intrati ;)

jakal 13-11-07 22:17

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by PH86MIN (Post 1198097)
Care se baga la un NFS porshe pe net?
Eu de vreo 3 zile ma joc cu astia,care vrea sa se bage sa zica,k va las dak e torrentul la el,hamachi si ip ul pe ce sa intrati ;)

BAGA TATI....

cmdbass 14-11-07 02:47

Re: Diverse discutii
 
ce se intampla?

bogdan_wrc 14-11-07 07:12

Re: Diverse discutii
 
hai si nfs u1 si u2. dar e si topic de jocuri....

tre 14-11-07 08:49

Re: Diverse discutii
 
Cum Arata Parasolarele>?!

DONU' 14-11-07 09:05

Re: Diverse discutii
 
Cum sa arate?
Normal, ca si cele dinainte... Cu No Speed Limit (literele mari fiind de culoare roshu, iar celelalte gri)

shantzu 14-11-07 13:45

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by GiGiCarbiT (Post 1198084)
Shantuleeee...calci pe bec...si sar putea sa ajungi grav... mergi pe burta si ardeo pe silent ca o iei pe carca de data astha,,, ;) fi destept oparel..ca esti iar enervant :))

eu tot nu inteleg ce problema ai tu ?

bogdan_wrc 14-11-07 13:58

Re: Diverse discutii
 
eu zic sa incetati....

kraven_4_all 14-11-07 15:24

Re: Diverse discutii
 
si eu sunt de aceeasi parere cu bogdan!! eventual nu va mai certati pe forum si gata!!

shantzu 14-11-07 15:27

Re: Diverse discutii
 
nu se cearta nimeni
chiar sunt curios ce problema are , mereu cand intra pe forum zice ca nush ce am mai facut eu

bogdan_wrc 14-11-07 16:44

Re: Diverse discutii
 
deci chiar e nevoie sa chem super-moderatorii? am pile grave :P
mai lasati-o draq de treaba. exista mess, live.


All times are GMT +2. The time now is 21:24.

- Copyright 2026 4Tuning