Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Caut melodie! (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/2577-caut-melodie.html)

bodyspeed 23-01-09 16:14

Re: Caut melodie! :)
 
Caut şi eu :D;)
Melodia asta

D@N_NSL 23-01-09 16:34

Re: Caut melodie! :)
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by bodyspeed (Post 2004379)
Caut şi eu :D;)
Melodia asta

:arrow:

bodyspeed 23-01-09 16:38

Re: Caut melodie! :)
 
Quote:

Originally Posted by D@N_NSL (Post 2004437)
:arrow:

Mulţumesc:D

Şi încă una care o aveţi EL NEGRO - Lasă-mă :lol::lol::lol:

Danutz Bratosin 23-01-09 16:43

Re: Caut melodie! :)
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by bodyspeed (Post 2004450)
Mulţumesc:D

Şi încă una care o aveţi EL NEGRO - Lasă-mă :lol::lol::lol:

:arrow:

cryssl 23-01-09 22:20

Re: Caut melodie! :)
 
As vrea sa'mi incarcati si mie melodii de la grasu xxl

dar sa nu fie

Grasu xxl grav,grav
Noul Album -pofta de viata
vechiul album
si mixtapeul

in rest orice..ca am vazut ca are si melodii noi si super tari..dar nu prea apar asa..cum ar fi grav grav..care e super..dar nici nu am auzit de ea..pana cand a incarcato un user pe recomandare muzica

Mersi!

Ingerasul99 23-01-09 22:51

Re: Caut melodie! :)
 
Quote:

Originally Posted by cryssl (Post 2005331)
As vrea sa'mi incarcati si mie melodii de la grasu xxl

dar sa nu fie

Grasu xxl grav,grav
Noul Album -pofta de viata
vechiul album
si mixtapeul

in rest orice..ca am vazut ca are si melodii noi si super tari..dar nu prea apar asa..cum ar fi grav grav..care e super..dar nici nu am auzit de ea..pana cand a incarcato un user pe recomandare muzica

Mersi!

Grasu xxl grav,grav
Noul Album -pofta de viata
vechiul album
si mixtapeul pe astea le vreau si eu !

Aaronnel^ 24-01-09 18:18

Re: Caut melodie! :)
 
dj rhinno&sylvia-huska are cineva?:)

Bmw_E30dak 24-01-09 18:23

Re: Caut melodie! :)
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Aaronnel^ (Post 2006900)
dj rhinno&sylvia-huska are cineva?:)



poftim

Aaronnel^ 24-01-09 18:40

Re: Caut melodie! :)
 
multumesc

EaGle 24-01-09 20:26

Re: Caut melodie! :)
 
Am o cerere cam aiurea, nu dati cu parul :D

Era acum mult timp o piesa care spunea ceva de genu` in versuri: "Si daca maine ar fi sa mor, as vrea sa mor sa mor de tot...." :lol:

Stie careva numele piesei, sau o are cineva?

E de valoare sentimentala/amintiri ;)

Multumesc :D

StreetStyle22 24-01-09 20:34

Re: Caut melodie! :)
 
Scooter - Move Your Ass,o are cineva ? Multumesc anticipat. E de prin anii 90'.

D@N_NSL 24-01-09 23:33

Re: Caut melodie! :)
 
1 Attachment(s)
:arrow:
Quote:

Originally Posted by cryssl (Post 2005331)
As vrea sa'mi incarcati si mie melodii de la grasu xxl

dar sa nu fie

Grasu xxl grav,grav
Noul Album -pofta de viata
vechiul album
si mixtapeul

in rest orice..ca am vazut ca are si melodii noi si super tari..dar nu prea apar asa..cum ar fi grav grav..care e super..dar nici nu am auzit de ea..pana cand a incarcato un user pe recomandare muzica

Mersi!

grasu' xxl - grav, grav

Most_Wanted 25-01-09 04:47

Re: Caut melodie! :)
 
Quote:

Originally Posted by Most_Wanted (Post 1997511)
e o melodie rock care incepe ritmata frumos...si zice in refren ceva de genu "this is a monster, sau this is a moscov " nu prea am inteles ...daca ma poate ajuta careva

ma ajuta cineva?

NSL_ADY666 25-01-09 07:29

Re: Caut melodie! :)
 
Smiley-Am bani de dat ma! ajuta careva?:(

trafy-vr6 25-01-09 08:12

Re: Caut melodie! :)
 
1 Attachment(s)
.......................


All times are GMT +2. The time now is 10:13.

- Copyright 2026 4Tuning