![]() |
|
Re: Caut melodie! :)
Caut şi eu :D;)
Melodia asta |
Re: Caut melodie! :)
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Caut melodie! :)
Quote:
Şi încă una care o aveţi EL NEGRO - Lasă-mă :lol::lol::lol: |
Re: Caut melodie! :)
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Caut melodie! :)
As vrea sa'mi incarcati si mie melodii de la grasu xxl
dar sa nu fie Grasu xxl grav,grav Noul Album -pofta de viata vechiul album si mixtapeul in rest orice..ca am vazut ca are si melodii noi si super tari..dar nu prea apar asa..cum ar fi grav grav..care e super..dar nici nu am auzit de ea..pana cand a incarcato un user pe recomandare muzica Mersi! |
Re: Caut melodie! :)
Quote:
Noul Album -pofta de viata vechiul album si mixtapeul pe astea le vreau si eu ! |
Re: Caut melodie! :)
dj rhinno&sylvia-huska are cineva?:)
|
Re: Caut melodie! :)
1 Attachment(s)
Quote:
poftim |
Re: Caut melodie! :)
multumesc
|
Re: Caut melodie! :)
Am o cerere cam aiurea, nu dati cu parul :D
Era acum mult timp o piesa care spunea ceva de genu` in versuri: "Si daca maine ar fi sa mor, as vrea sa mor sa mor de tot...." :lol: Stie careva numele piesei, sau o are cineva? E de valoare sentimentala/amintiri ;) Multumesc :D |
Re: Caut melodie! :)
Scooter - Move Your Ass,o are cineva ? Multumesc anticipat. E de prin anii 90'.
|
Re: Caut melodie! :)
1 Attachment(s)
:arrow:
Quote:
|
Re: Caut melodie! :)
Quote:
|
Re: Caut melodie! :)
Smiley-Am bani de dat ma! ajuta careva?:(
|
Re: Caut melodie! :)
1 Attachment(s)
.......................
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:13. |
|
- Copyright 2026 4Tuning