Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

gabi-cpz 31-07-11 23:45

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Imi dati va rog frumos slrr care il folositi si voi?
Sunt prieten cu radu_cainamisir si a zis ca va roaga frumos sa ma ajutati pentru ca el nu are net acum.
Multumesc!

spiritualDARY2 01-08-11 00:32

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by spiritualDARY2 (Post 4492230)
Nu este v2 ... vezi ca la prima pagina de la acest topic este al 2 lea post ..
useru se numeste Maryus_x90 la semnatura sa scrie "SLRR LE2MWM MODAT"
Apasa pe el si asteapta elea 60 sec si downloadeazal
aia e versiunea buna , pe care o folosesc si eu , am mai bagat chestii in el .
Da este ce cauti tu.
Salut

PS:Si la noi in poze depinde de grafica si de textura butonaselor :D
Si asta depinde de tine ..

Ia vezi mai sus .am scris la pagina 424.8)

Robicutz 01-08-11 01:09

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by UserName615 (Post 4499853)
De la mine cel mai smecher ursulet din padure.:twisted::twisted:
Astept pareri!:!:

P.S:CUM PUN SEMNATURA SAU POZA ACOLO SUB NUME??

:)) zici cai masina lui Mario :))

P.S : Scuza-ti barile alea de protectie dar am uitat sa le scot...

UserName615 01-08-11 09:25

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
5 Attachment(s)
De la mine Mitsubishi Eclipse Fast And Furious Edition.
Sper sa va placa.
Astept pareri.!:!:

CraZzy_K1D 01-08-11 10:09

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
18 Attachment(s)
baietii :-? am realizat ceva aseara:-? am realizat ca de cand a aparut stilu asta stanced , flush , HF si etc .. am uitat de stilul meu preferat :-< Drift =p~ asa ca.. va arat niste poze cu o masina care se da batuta greu de tot .. 2 accidente si a revenit in forta dupa fiecare :"> va prezint masina in 2 stiluri . Stanced si Drift >:) bine inteles cu influente de Rat :">

spiritualDARY2 01-08-11 10:10

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by UserName615 (Post 4500360)
De la mine Mitsubishi Eclipse Fast And Furious Edition.
Sper sa va placa.
Astept pareri.!:!:

Vad ca tu postezi cele mai multe masini pe forum .... adica in cat timp faci una?
Cumperi o masina pui bari pe ea si gata hai pe forum?
Eu stau cel putin 30 minute la o masina..
Pana ajung la un LOW decent ..
Pana ajung la niste jante frumoase..
Pana ajung la o culoare frumoasa poate si un PJ ..
Incearca sa stai mai mult pe o masina adica incearca mai multe modalitati de tuning ... poate gasesti ceva mai frumos decat un tuning incarcat.

PS: Crazy : Chiar se potriveste .. Cool ! 8)

CraZzy_K1D 01-08-11 10:17

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
He He He :"> Cine Zicea CA nu am voie sa am mai multe " animalute " Fratele Cel Mai Mic Al Lui Frankey
Chowder :">

s0r1n 01-08-11 10:33

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by CraZzy_K1D (Post 4500428)
baietii :-? am realizat ceva aseara:-? am realizat ca de cand a aparut stilu asta stanced , flush , HF si etc .. am uitat de stilul meu preferat :-< Drift =p~ asa ca.. va arat niste poze cu o masina care se da batuta greu de tot .. 2 accidente si a revenit in forta dupa fiecare :"> va prezint masina in 2 stiluri . Stanced si Drift >:) bine inteles cu influente de Rat :">

ce'a cu mov , verde , alb etc ...

Mie mi se pare Kitsch .... prima arata ceva mai bine ....

:rolleyes2


No Offence !!!
Bafta!

UserName615 01-08-11 10:43

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by spiritualDARY2 (Post 4500433)
Vad ca tu postezi cele mai multe masini pe forum .... adica in cat timp faci una?
Cumperi o masina pui bari pe ea si gata hai pe forum?
Eu stau cel putin 30 minute la o masina..
Pana ajung la un LOW decent ..
Pana ajung la niste jante frumoase..
Pana ajung la o culoare frumoasa poate si un PJ ..
Incearca sa stai mai mult pe o masina adica incearca mai multe modalitati de tuning ... poate gasesti ceva mai frumos decat un tuning incarcat.

PS: Crazy : Chiar se potriveste .. Cool ! 8)

Bine ma...
Daca voi asa ziceti ca nu iasa bine ca le fac in 10 min ok o sa repar greseala.

dary762 01-08-11 11:28

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Uite pe cineva care inca mai e pe picioarele lui"jurec10"
Mare dreptate ai

Robicutz 01-08-11 11:57

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
6 Attachment(s)
Crazy puteai sa alegi alta masina pentru drift :)

UserName615 01-08-11 11:58

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
Daca tot ii moda cu chowder uitel pe Snitel cu noua lui Bora.
A costat 6500$ plus 2500$ de la tuning.
Astept pareri.
P.S:Daca a durat putin asa le fac eu mi le construiesc in minte
Robicutz urca plz motoarele alea.
___________________
Traiesc De Curiozitate!

Robicutz 01-08-11 12:10

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by UserName615 (Post 4500655)
Daca tot ii moda cu chowder uitel pe Snitel cu noua lui Bora.
A costat 6500$ plus 2500$ de la tuning.
Astept pareri.
P.S:Daca a durat putin asa le fac eu mi le construiesc in minte
Robicutz urca plz motoarele alea.
___________________
Traiesc De Curiozitate!

Te rog numai posta masini deastea si mai ales una dupa alta, injcearca macar sa-ti perfectionezi cumva grafica aia.... uite motoarele

tm_kata 01-08-11 12:59

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
Rabbit MK1

UserName615 01-08-11 13:05

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
5 Attachment(s)
Am gasit un Golf3 care am vrut sa-l postez acum o saptamana.
Eee uite ca vil arat acuma.
Astept pareri!


All times are GMT +2. The time now is 06:41.

- Copyright 2026 4Tuning