![]() |
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Imi dati va rog frumos slrr care il folositi si voi?
Sunt prieten cu radu_cainamisir si a zis ca va roaga frumos sa ma ajutati pentru ca el nu are net acum. Multumesc! |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
4 Attachment(s)
Quote:
P.S : Scuza-ti barile alea de protectie dar am uitat sa le scot... |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
5 Attachment(s)
De la mine Mitsubishi Eclipse Fast And Furious Edition.
Sper sa va placa. Astept pareri.!:!: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
18 Attachment(s)
baietii :-? am realizat ceva aseara:-? am realizat ca de cand a aparut stilu asta stanced , flush , HF si etc .. am uitat de stilul meu preferat :-< Drift =p~ asa ca.. va arat niste poze cu o masina care se da batuta greu de tot .. 2 accidente si a revenit in forta dupa fiecare :"> va prezint masina in 2 stiluri . Stanced si Drift >:) bine inteles cu influente de Rat :">
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
Cumperi o masina pui bari pe ea si gata hai pe forum? Eu stau cel putin 30 minute la o masina.. Pana ajung la un LOW decent .. Pana ajung la niste jante frumoase.. Pana ajung la o culoare frumoasa poate si un PJ .. Incearca sa stai mai mult pe o masina adica incearca mai multe modalitati de tuning ... poate gasesti ceva mai frumos decat un tuning incarcat. PS: Crazy : Chiar se potriveste .. Cool ! 8) |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
He He He :"> Cine Zicea CA nu am voie sa am mai multe " animalute " Fratele Cel Mai Mic Al Lui Frankey
Chowder :"> |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
Mie mi se pare Kitsch .... prima arata ceva mai bine .... :rolleyes2 No Offence !!! Bafta! |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
Daca voi asa ziceti ca nu iasa bine ca le fac in 10 min ok o sa repar greseala. |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Uite pe cineva care inca mai e pe picioarele lui"jurec10"
Mare dreptate ai |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
6 Attachment(s)
Crazy puteai sa alegi alta masina pentru drift :)
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
4 Attachment(s)
Daca tot ii moda cu chowder uitel pe Snitel cu noua lui Bora.
A costat 6500$ plus 2500$ de la tuning. Astept pareri. P.S:Daca a durat putin asa le fac eu mi le construiesc in minte Robicutz urca plz motoarele alea. ___________________ Traiesc De Curiozitate! |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
2 Attachment(s)
Rabbit MK1 |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
5 Attachment(s)
Am gasit un Golf3 care am vrut sa-l postez acum o saptamana.
Eee uite ca vil arat acuma. Astept pareri! |
| All times are GMT +2. The time now is 06:41. |
|
- Copyright 2026 4Tuning