Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Cafeneaua Ieşenilor (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/11994-cafeneaua-iesenilor.html)

ktalyn 07-01-13 18:45

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
Quote:

Originally Posted by anduril (Post 5306765)
Salut , am un golf 4 din 2001 . Este cineva care se ocupa cu activarea unor functii ? mai specific optiunea de range si de inchidere/deschidere geamuri . Multumesc mult

Ai pm pentru cerintele tale!

anduril 07-01-13 18:55

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
Multumesc mult de ajutor !

CRyS` 07-01-13 21:58

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
Acum 6 ani, cand 4Tuning Iasi era o comunitate de invidiat ... se intampla asa ceva:


https://www.youtube.com/watch?v=clAMu...ature=youtu.be

Pe filmare se vad... :) destule!

Sau asa ceva: https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n..._6915555_n.jpg

=Virus= 12-01-13 22:29

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
Buna seara!

Ce scoli de soferi se afla in top in momentul actual in Iasi?
Despre Autonastase ce stiti?

Intrebarea mea se adeseaza in mod egal atat celor care au obtinut permisul de conducere recent cat si celor care au cunostinte in domeniu.

Multumesc!

Victor VRE 12-01-13 22:37

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
Eu unul recomand BRAS sau Autocriss.

=Virus= 12-01-13 22:43

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
Unde se afla Autocriss?

ktalyn 13-01-13 09:22

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
Salut Vladut, pentru cine ai nevoie de instructor? Iti pot recomanda cu caldura un prieten, instructor bun pot spune, daca ai nevoie lasa-mi un pm, si te pun in legatura!

Santi_Rafael 13-01-13 13:44

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
Salut,Virus,recomand cu cea mai mare sinceritate Autonastase..Eu am facut legislatia si pentru ca nu aveam cum sa intru la conducere,pentru ca erau ocupati(nu stiu,se facuse deja clasa,ceva de genul) am facut de 2 ori legislatia,odata cu clasa care deja intrase,si inca odata in tura mea,care venise peste o saptamana,instructorii sunt foarte de treaba,nu ii cunosc pe toti,dar ti-l pot recomanda pe cel cu care am facut eu,eu un om de nota 20 ! Nu am sa ii scriu numele aici,dar da-mi un pm,si iti las numele si numarul lui ! Bafta !

PoToS 13-01-13 21:30

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 5310254)
Acum 6 ani, cand 4Tuning Iasi era o comunitate de invidiat ... se intampla asa ceva:


https://www.youtube.com/watch?v=clAMu...ature=youtu.be

Pe filmare se vad... :) destule!

Sau asa ceva: https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n..._6915555_n.jpg

ce vremuri...care s-au cam dus..de mult tare..pacat:(

CRyS` 14-01-13 00:31

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
Quote:

Originally Posted by PoToS (Post 5317982)
ce vremuri...care s-au cam dus..de mult tare..pacat:(

Da ... si cate filme nu mai am din acele vremuri ! Pffffff !!!

As vrea sa reeditez o super mega intalnire ... dar am nevoie de sprijinul vostru al celor de alta data si al celor de acum !

KAZZY 14-01-13 20:05

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
Super mega intalnirea cu masinile pe care le aveam atunci mi-ar fi placut :)) Dar trebuiesc recumparate daca se mai regasesc prin peisaj :) Imposibil,eventual cu masinile din ziua de azi,daca nu cu cele din 2005-2006.Sunt pro ptr aceasta intalnire in cazul in care reusesti s-o faci.

CRyS` 15-01-13 20:31

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
Esti constient ca am nevoie de ajutorul si sprijinul batranilor, ca voi. Si de sustinerea tineretului ... !

cotto 16-01-13 08:32

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 5320657)
Esti constient ca am nevoie de ajutorul si sprijinul batranilor, ca voi. Si de sustinerea tineretului ... !

Ar fi o idee buna sa organizam o intalnire 4Tuning Iasi undeva prin martie. Sunt multi care se cunosc intre ei si altii care s-ar putea cunoaste intre ei. Sustin ideea.

grg_92 16-01-13 09:24

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
aia "mai noi " am organizat 2, iar la prima am fost destul de multi ( sunt poze aici pe forum), da am incredere in domn crys ca poate face ceva muuuult mai frumos >:)

p.s ai sprijinul meu domnu' Cristian !:twisted:

PoToS 18-01-13 19:48

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
ar fi o idee buna ceea ce spui tu crys, dar trebuie organizata si e cam greu cu organizarea pt ca nu stiu cati se mai implica. Ar fi ceva frumos sa reusim sa organizam o intalnire ca celor din sud..(oameni multi, uniti) La alte intalniri de-a lungul anilor, flerul a inceput sa scada iar politia a inceput sa ne streseze tot mai des fara sa facem nimic, de multe ori ne adunam 15-20 de masini intr-o parcare iar la plecare ne vanau. Lumea trebuie sa inteleaga ca 4tuning este o comunitate, aceste reuniuni sunt organizate pt a se cunoaste lumea live, nu doar din spatele monitorului si pentru a putea schmba pareri. Pt intelesul si celor care nu inteleg, e ca in football.

De multe ori am incercat sa organizam curse legale, nu am primit aprobari, mereu porti inchise, mereu obstacole, doar prin relatii si bani, s-au putut obtine cateva ore de distractii pe cand in football, se inchid strazi, artere principale, la tv nu se dau filme si asa mai departe, suntem marginalizati ori pentru ca nu stim sa ne promovam ori ca lumea e prea proasta si masini = infractor. asa vad multi(prosti) daca esti dragger, parca ai fi mafiot, dar oare daca joci football si alergi dupa o bila de piele, nu esti prost ca toti joaca magarus cu tine?


All times are GMT +2. The time now is 23:44.

- Copyright 2026 4Tuning