![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
apropo de lucruri uitate..la cine e incarcatorul meu de nokia? :-s ca il dadusem lui daffy
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Incarcatorul tau a fost cateva ore si pe la mine.. dar a ajuns in cele din urma inapoi la Daffy.. si apropo de lucruri uitate... il rog pe tataica sa ia legatura cu mine ca sa-si ia chilotzeii tanga inapoi, pe care si-a uitat in camera de hotel cand i-am facut botezul impreuna cu andu :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
hmmm oare ce sa intamplat cu adevarat in acea camera intre baieti ?:)):)) chilotei tanga...botez...bautura...suspicios rau de tot :)):)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
faceau niste poze atata tot :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ba nenorocitilor la ce va ganditi! :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
poze in diferite pozitii ...ca sa arate bine la amintiri sa dea bine si la album:))) bogdy erai si tu pe acolo asa ca ciocu mic sa nu se intre la banuieli ca toti baieti faceati "poze" :)):))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
incarcatorul din cate imi aduc aminte, l-am pus in masina lui Lucian...si acolo se rupe filmu la mine
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
oke, vezi cum faci sa mi-l dai si mie vineri seara pentru ca tie ti l-am dat si tot de la tine il vreau :*
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1. da ma il caut
2. treci dreacu la filmu ala ca te asculta din el :lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
https://www.youtube.com/watch?v=eSntVEyOQIY
Who is The Stig???? vrei sa afli?....da un click si o sa ramai uimit :o |
Re: Diverse (topic de offtopic)
dunga in caz ca nu ai aflat nici acum cum duci un del sol in 160 de cai ... iti ofer eu un film cu una turbo :) enjoy :P https://www.youtube.com/watch?v=hiyvZ...e=channel_page
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Nu am gasit loc mai potrivit sa postez decat aici la diverse. A sosit momentul sa ne luam la revedere de la inca un membru Infenro, si anume Tweety_rzw. Motivul este format din mai multe.. in primul rand atitudinea lui din ultima perioada, culminand cu pupincurismul ieftin de care a dat dovada. Sustinem prietenia intre cluburi, dar intr-un mod decent, nu obscen si porcos.
"Cel mai tare club motorsport la ora actuală după mine,asta e părerea mea ! Bravo băieţi ţineţi-o tot aşa aţi dat dovadă de oameni adevăraţi,uniţi şi nu in ultimul rând foarte experimentaţi!Cum zicea cineva mai sus :nu oricine poate intra in anonymous!" Reamintesc, membrii Inferno MotorSport trebuie sa aibe o conduita morala deosebita si trebuie sa simta o mandrie prin faptul ca fac parte din unul dintre cele mai vechi cluburi de profil din Romania. Nu am sustinut niciodata pupincurismul... cine nu se poate stapanii, este rugat sa ne paraseasca. Rzw este primul exemplu de acest gen. Soarta altora va fi similara cand vor fi observate aceste "pornografii rurale" . O zi buna va doresc. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Eu consider că mi-am exprimat părerea ca oricine,oricine îşi poate spune o părere,de aceea este forum,şi nu sunt pupincurist,asta nu înseamnă că am lipsit în ultima perioadă din cauza stării de sănătate,dacă asta este alegerea ta ok ţi-o respect,ţin să mulţumesc membrilor din inferno cărora m-am simţit bine în mare parte cu toţi , încă odată dacă Lucian a luat această decizie este a lui şi o respect ,baftă în continuare !
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
stiu o vorba de foarte mult timp....
cum iti asterni, asa dormi tu asa ai ales sa dormi..... bafta |
Re: Diverse (topic de offtopic)
pacat de tweety ca mie personal mi se parea de treaba...acum nu stiu cum era intre voi ...ii urez succes pe viitor ...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu e bine sa ma bag nu mi-a placut niciodata sa ma bag unde nu-i treba mea dar sa nu uitam de unde am plecat asta se stie la cine ma refer ...cum vb cu anumite persoane din club si cu multe care cei 7 ani de acasa te-ar face sa intri in pamant de rusine s-a gasit cine sa vb Respect pt cativa din club dar restu nu merita nici parfu de pe TOBA nuami face-ti ata boceala ca n`are rost Va pooop sal :D si nu uita Ionutze haide sa facem o melodie !cine stie cunoaste :*
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Discutiile nu trebuie amestecate... Daffy are si el "bubele" lui, dar a facut si multe pentru club.. din cand in cand i se mai iarta greselile... asa cum e el.. isi da silinta.. poate pana va invata sa le faca mai bine, mai ales daca are langa el si oameni care sa-l invete... si daca vrea sa invete... :) Cat despre melodie.... ce sa zic... ce-a fost aia ionutze... dar sa vezi ce-o sa rupa asta :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
nu o mai tine langa cum ca eu te-am dat in gat la lucian si gandeste-te putin...din moment ce eu te-am propus la lucian ca sa intri, de ce te-as da afara?!?!?!?!?! ce am facut eu in alte cluburi e treaba mea si a persoanelor care erau cu mine in acele cluburi la vremea aia.... P.S Stie careva unde e Petrica???....ca il astept cu laptele jos sa vina sa imi deschida si mie usa ca nu merge interfonul:lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
care petrica ma ? :???:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
@Discutie ...fiecare avem greseli si defecte dar unii au si nu vor sa scape de ele ..bine cucu Marioarei e treba voastra
@Ion ms pt telefoane si RESPECT pt tine si pt Loricica :D ai lai iu |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
ps: bafta si cu buburuza:D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
6 Attachment(s)
Operatiunea tractat martang :)) + car wash
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Johnny si cu Stick volan M portabil :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
o masina ...2 soferi.... 2 volanuri ....directia de mers necunoscuta...:))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu...defapt 4 soferi :)) directia marriot - salajan - militari :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Protagonistul Johnny a ramas cu ursu la Marriot i-a murit...Si ca un grup educat si saritor am sarit sa-l ajutam....eu jac dan...dar martangul nu a vrut sa invie...asa ca l-am luat la tractat :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
A făcut buba ursache mă jhonny ?Plus o mică sesizare,am fost azi la bunici prin dristor şi am dat peste anume member inferno...or not?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
daca nu ma insel este fosta masina a lui catlin (BYE)-fost membru inferno
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
o mica problema la instalatia electrica nu e problema se rezolva zilele astea:D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
are dreptate johnny.Este masina lui Catalin :) sau fosta masina a lui catalin BYE
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
fosta.....baiatu cu loganu devine fff nesimtit...de 2 ori l-am rugat frumos sa il dea jos....dar vad ca nesimtirea e mare de tot....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Am văzut ca "i" şi "rt" de la motorsport sunt scoase,poate aşa i-o fi plăcut omului :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:13. |
- Copyright 2026 4Tuning