Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

jB*XSA 23-06-09 16:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
apropo de lucruri uitate..la cine e incarcatorul meu de nokia? :-s ca il dadusem lui daffy

Lucian_GXZ 23-06-09 16:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Incarcatorul tau a fost cateva ore si pe la mine.. dar a ajuns in cele din urma inapoi la Daffy.. si apropo de lucruri uitate... il rog pe tataica sa ia legatura cu mine ca sa-si ia chilotzeii tanga inapoi, pe care si-a uitat in camera de hotel cand i-am facut botezul impreuna cu andu :))

Daniel_DRV 23-06-09 19:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
hmmm oare ce sa intamplat cu adevarat in acea camera intre baieti ?:)):)) chilotei tanga...botez...bautura...suspicios rau de tot :)):)))

RoByNeT 23-06-09 19:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
faceau niste poze atata tot :))

BGY_Bogdy 23-06-09 21:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ba nenorocitilor la ce va ganditi! :))

Daniel_DRV 23-06-09 22:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
poze in diferite pozitii ...ca sa arate bine la amintiri sa dea bine si la album:))) bogdy erai si tu pe acolo asa ca ciocu mic sa nu se intre la banuieli ca toti baieti faceati "poze" :)):))

daffy duck™ 24-06-09 01:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
incarcatorul din cate imi aduc aminte, l-am pus in masina lui Lucian...si acolo se rupe filmu la mine

jB*XSA 24-06-09 01:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
oke, vezi cum faci sa mi-l dai si mie vineri seara pentru ca tie ti l-am dat si tot de la tine il vreau :*

daffy duck™ 24-06-09 01:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1. da ma il caut
2. treci dreacu la filmu ala ca te asculta din el :lol::lol:

jB*XSA 24-06-09 01:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2432672)
1. da ma il caut
2. treci dreacu la filmu ala ca te asculta din el :lol::lol:

macar sa stiu ca pica la bac ala ma..macar stiu o treaba :))

daffy duck™ 24-06-09 02:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://www.youtube.com/watch?v=eSntVEyOQIY

Who is The Stig????

vrei sa afli?....da un click si o sa ramai uimit :o

RoByNeT 24-06-09 10:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
dunga in caz ca nu ai aflat nici acum cum duci un del sol in 160 de cai ... iti ofer eu un film cu una turbo :) enjoy :P https://www.youtube.com/watch?v=hiyvZ...e=channel_page

Lucian_GXZ 25-06-09 18:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Nu am gasit loc mai potrivit sa postez decat aici la diverse. A sosit momentul sa ne luam la revedere de la inca un membru Infenro, si anume Tweety_rzw. Motivul este format din mai multe.. in primul rand atitudinea lui din ultima perioada, culminand cu pupincurismul ieftin de care a dat dovada. Sustinem prietenia intre cluburi, dar intr-un mod decent, nu obscen si porcos.
"Cel mai tare club motorsport la ora actuală după mine,asta e părerea mea !
Bravo băieţi ţineţi-o tot aşa aţi dat dovadă de oameni adevăraţi,uniţi şi nu in ultimul rând foarte experimentaţi!Cum zicea cineva mai sus :nu oricine poate intra in anonymous!"

Reamintesc, membrii Inferno MotorSport trebuie sa aibe o conduita morala deosebita si trebuie sa simta o mandrie prin faptul ca fac parte din unul dintre cele mai vechi cluburi de profil din Romania. Nu am sustinut niciodata pupincurismul... cine nu se poate stapanii, este rugat sa ne paraseasca. Rzw este primul exemplu de acest gen. Soarta altora va fi similara cand vor fi observate aceste "pornografii rurale" . O zi buna va doresc.

Tweety_rzw 25-06-09 19:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Eu consider că mi-am exprimat părerea ca oricine,oricine îşi poate spune o părere,de aceea este forum,şi nu sunt pupincurist,asta nu înseamnă că am lipsit în ultima perioadă din cauza stării de sănătate,dacă asta este alegerea ta ok ţi-o respect,ţin să mulţumesc membrilor din inferno cărora m-am simţit bine în mare parte cu toţi , încă odată dacă Lucian a luat această decizie este a lui şi o respect ,baftă în continuare !

daffy duck™ 25-06-09 20:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
stiu o vorba de foarte mult timp....

cum iti asterni, asa dormi

tu asa ai ales sa dormi.....

bafta

Daniel_DRV 25-06-09 20:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pacat de tweety ca mie personal mi se parea de treaba...acum nu stiu cum era intre voi ...ii urez succes pe viitor ...

Tweety_rzw 25-06-09 21:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2437770)
stiu o vorba de foarte mult timp....

cum iti asterni, asa dormi

tu asa ai ales sa dormi.....

bafta

Sincer as tace din gura in locul tau nu uita ce ai facut in alte clburi asa ca taci daffy chiar nu am chef sa te fac de ras sper ca esti fericit acum ;)

BGY_Bogdy 25-06-09 21:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu e bine sa ma bag nu mi-a placut niciodata sa ma bag unde nu-i treba mea dar sa nu uitam de unde am plecat asta se stie la cine ma refer ...cum vb cu anumite persoane din club si cu multe care cei 7 ani de acasa te-ar face sa intri in pamant de rusine s-a gasit cine sa vb Respect pt cativa din club dar restu nu merita nici parfu de pe TOBA nuami face-ti ata boceala ca n`are rost Va pooop sal :D si nu uita Ionutze haide sa facem o melodie !cine stie cunoaste :*

Lucian_GXZ 26-06-09 03:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Discutiile nu trebuie amestecate... Daffy are si el "bubele" lui, dar a facut si multe pentru club.. din cand in cand i se mai iarta greselile... asa cum e el.. isi da silinta.. poate pana va invata sa le faca mai bine, mai ales daca are langa el si oameni care sa-l invete... si daca vrea sa invete... :) Cat despre melodie.... ce sa zic... ce-a fost aia ionutze... dar sa vezi ce-o sa rupa asta :)))

daffy duck™ 26-06-09 13:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2437933)
Sincer as tace din gura in locul tau nu uita ce ai facut in alte clburi asa ca taci daffy chiar nu am chef sa te fac de ras sper ca esti fericit acum ;)

Asta e ultimul meu post despre subiectul asta!!!!!!!


nu o mai tine langa cum ca eu te-am dat in gat la lucian si gandeste-te putin...din moment ce eu te-am propus la lucian ca sa intri, de ce te-as da afara?!?!?!?!?!

ce am facut eu in alte cluburi e treaba mea si a persoanelor care erau cu mine in acele cluburi la vremea aia....

P.S Stie careva unde e Petrica???....ca il astept cu laptele jos sa vina sa imi deschida si mie usa ca nu merge interfonul:lol:

RoByNeT 26-06-09 15:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
care petrica ma ? :???:

BGY_Bogdy 26-06-09 17:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@Discutie ...fiecare avem greseli si defecte dar unii au si nu vor sa scape de ele ..bine cucu Marioarei e treba voastra
@Ion ms pt telefoane si RESPECT pt tine si pt Loricica :D ai lai iu

johnny325 27-06-09 00:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by BGY_Bogdy (Post 2440337)
@Discutie ...fiecare avem greseli si defecte dar unii au si nu vor sa scape de ele ..bine cucu Marioarei e treba voastra
@Ion ms pt telefoane si RESPECT pt tine si pt Loricica :D ai lai iu

nu ai pentru ce pasarica bafta in continuare si ast sa bem o bere dupa ce termini cu bacu;)
ps: bafta si cu buburuza:D

godboyro 27-06-09 02:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
6 Attachment(s)
Operatiunea tractat martang :)) + car wash

godboyro 27-06-09 02:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Johnny si cu Stick volan M portabil :))

Daniel_DRV 27-06-09 11:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
o masina ...2 soferi.... 2 volanuri ....directia de mers necunoscuta...:))

godboyro 27-06-09 11:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu...defapt 4 soferi :)) directia marriot - salajan - militari :))

Kinghost69 27-06-09 12:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by godboyro (Post 2441749)
nu...defapt 4 soferi :)) directia marriot - salajan - militari :))

ce s-a intamplat, de fapt?:???:?:?:? relateaza un pic si pt cei ca mine, care habar n-au despre ce e vb!!!:-P;)

godboyro 27-06-09 12:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Protagonistul Johnny a ramas cu ursu la Marriot i-a murit...Si ca un grup educat si saritor am sarit sa-l ajutam....eu jac dan...dar martangul nu a vrut sa invie...asa ca l-am luat la tractat :))

Kinghost69 27-06-09 13:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by godboyro (Post 2441848)
Protagonistul Johnny a ramas cu ursu la Marriot i-a murit...Si ca un grup educat si saritor am sarit sa-l ajutam....eu jac dan...dar martangul nu a vrut sa invie...asa ca l-am luat la tractat :))

ce chestie?!? numai oamenii smecheri au probleme cu masinile la Marriot in fata, gen Becali, Johnny, astia...:lol::twisted:

Tweety_rzw 27-06-09 14:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
A făcut buba ursache mă jhonny ?Plus o mică sesizare,am fost azi la bunici prin dristor şi am dat peste anume member inferno...or not?

johnny325 27-06-09 15:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daca nu ma insel este fosta masina a lui catlin (BYE)-fost membru inferno

Tweety_rzw 27-06-09 15:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by johnny325 (Post 2442117)
daca nu ma insel este fosta masina a lui catlin (BYE)-fost membru inferno

Eu doar am făcut o poză din respect pt club ;) sper să îmi răspundă şi Lucian la întrebare mai sigur...

johnny325 27-06-09 15:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Kinghost69 (Post 2441875)
ce chestie?!? numai oamenii smecheri au probleme cu masinile la Marriot in fata, gen Becali, Johnny, astia...:lol::twisted:

ce sa facem si noi acum:D;)
o mica problema la instalatia electrica
nu e problema se rezolva zilele astea:D

DRK*DeSiGn 27-06-09 16:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
are dreptate johnny.Este masina lui Catalin :) sau fosta masina a lui catalin BYE

daffy duck™ 27-06-09 16:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
fosta.....baiatu cu loganu devine fff nesimtit...de 2 ori l-am rugat frumos sa il dea jos....dar vad ca nesimtirea e mare de tot....

Tweety_rzw 27-06-09 16:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Am văzut ca "i" şi "rt" de la motorsport sunt scoase,poate aşa i-o fi plăcut omului :lol:

godboyro 27-06-09 16:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Kinghost69 (Post 2441875)
ce chestie?!? numai oamenii smecheri au probleme cu masinile la Marriot in fata, gen Becali, Johnny, astia...:lol::twisted:

Eram si noi cu trabucele pentru p****** de pe centru:))

Kinghost69 27-06-09 21:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2442252)
fosta.....baiatu cu loganu devine fff nesimtit...de 2 ori l-am rugat frumos sa il dea jos....dar vad ca nesimtirea e mare de tot....

SE POATE FACE TREABA F USOR! VA DUCETI INTR-O SEARA PRIN ZONA UNDE E PARCATA MASINA SI... I LE DATI VOI JOS!;):twisted:

godboyro 27-06-09 21:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Kinghost69 (Post 2442971)
SE POATE FACE TREABA F USOR! VA DUCETI INTR-O SEARA PRIN ZONA UNDE E PARCATA MASINA SI... I LE DATI VOI JOS!;):twisted:

:)) romanu se gandeste la toate


All times are GMT +2. The time now is 08:13.

- Copyright 2026 4Tuning