Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Provocări pentru SUBARU lui Sebastian. (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/8607-provocari-subaru-sebastian.html)

SEBASTIAN 07-02-07 08:54

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Eu cred ca portocalia cu greu poate atinge in zile bune cu vant din spate si putin la vale 330 la 290 am avut senzatia ca i s-a deschis parasuta cand l-am depasit.

ROSSI 46 07-02-07 09:10

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 735912)
Cel de 1000cp are in jur de 700 deoarece nu e gata si are soft de rodaj.
Pilotul nu e experimentat...
Aia nu a fost o cursa ci o jjoaca.

pana la urma sa dat cu cineva de afara?....sau cu porsche'ul lui maftei ?

ROSSI 46 07-02-07 10:05

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
am mai citit shi pe langa shi se pare k sa dat cu maftei...scuze

MariusM 07-02-07 10:15

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
facand putin referire la ziarul Libertatea doar aberatii ! 380 ? nu cred . . . a ajuns un ziar de toata mila :( , cu subiecte false (strict parerea mea)

SEBASTIAN 07-02-07 20:31

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Cine a auzit de masina TRIFAZICA ?

bluey 07-02-07 21:33

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Un fel de troleibuz :)

SEBASTIAN 07-02-07 21:58

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Mai sapa ca nu glumesc!

ROSSI 46 07-02-07 22:05

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
sper k nu gersesc dar dak ai scris cu orange cred k e o aluzie la mashina pe care tu o numeshti ''portocalia''

bluey 07-02-07 22:11

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 737145)
Mai sapa ca nu glumesc!

Bine gata ... e tramvai!
e si portocaliu si merge pe 3 fire si are un fel de eleron atarnat de fire...
Am castigat nenea,am castigat???

Aelius 07-02-07 22:21

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Singurele masini trifazice pe care le stiu eu sunt cele de cusut.De fapt cei de la libertatea nu au scris tot.El vazut 380 abia mai tarziu,ca de fapt atinsese mach1.:weee:
In alta ordine de idei iata cum se poate cumpara notorietatea.Saptamana viitoare imi voi anunta eu retragerea,adica cel mai tare si mai neinvins din vestu tarii,dar nu ma stie nimeni pt ca ineinteles ca io ma dau numa cu smecherii, si aia din germania,anglia si america, si ne dam in toata europa,niciodata in romania,iar masinile noastre sunt mai rapide decat navetele de la Nasa.Deci sa imi dea si mie Basescu ca sunt cel mai tare dintre cei tari intr-o lume obscura si lipsita de o ierarhizare unica si clara(vina obscuritatii).
Na acum inainte in fiecare zi apar in libertatea si voi fi mai cunoscut decat becali.Si daca stau sa ma gandesc e si mai ieftin decat un tunning decent.:shock: :drunk:

SEBASTIAN 07-02-07 22:22

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Nu e aluzia aia de care crezi.
TRIFAZICA...

bluey 07-02-07 22:27

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Hmmm...
Tu cum vroiai sa-i zica???Tristagica????

MariusM 07-02-07 22:32

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
conform dictionarului trifazica = trifazat -> trifazat = (despre masini electrice) care functioneaza cu un circuit electric trifazat . nu am idee :(

bluey 07-02-07 22:36

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Da ma dar la o masina cu mai multe stage-uri cum o sa ii zica???
Mai ales daca e in prima "faza" si vrea sa ameninte cu ultima???

ROSSI 46 08-02-07 00:02

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
tare trifazica asta...ma pun pe studiu...o sa dezbat adanc problema in lung lat shi pe adancime shii ii arat yo sarbului aluia k tot romanii fac treaba mai buna...mama lui dara


All times are GMT +2. The time now is 21:04.

- Copyright 2026 4Tuning