![]() |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Eu cred ca portocalia cu greu poate atinge in zile bune cu vant din spate si putin la vale 330 la 290 am avut senzatia ca i s-a deschis parasuta cand l-am depasit.
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
am mai citit shi pe langa shi se pare k sa dat cu maftei...scuze
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
facand putin referire la ziarul Libertatea doar aberatii ! 380 ? nu cred . . . a ajuns un ziar de toata mila :( , cu subiecte false (strict parerea mea)
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Cine a auzit de masina TRIFAZICA ?
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Un fel de troleibuz :)
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Mai sapa ca nu glumesc!
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
sper k nu gersesc dar dak ai scris cu orange cred k e o aluzie la mashina pe care tu o numeshti ''portocalia''
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
e si portocaliu si merge pe 3 fire si are un fel de eleron atarnat de fire... Am castigat nenea,am castigat??? |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Singurele masini trifazice pe care le stiu eu sunt cele de cusut.De fapt cei de la libertatea nu au scris tot.El vazut 380 abia mai tarziu,ca de fapt atinsese mach1.:weee:
In alta ordine de idei iata cum se poate cumpara notorietatea.Saptamana viitoare imi voi anunta eu retragerea,adica cel mai tare si mai neinvins din vestu tarii,dar nu ma stie nimeni pt ca ineinteles ca io ma dau numa cu smecherii, si aia din germania,anglia si america, si ne dam in toata europa,niciodata in romania,iar masinile noastre sunt mai rapide decat navetele de la Nasa.Deci sa imi dea si mie Basescu ca sunt cel mai tare dintre cei tari intr-o lume obscura si lipsita de o ierarhizare unica si clara(vina obscuritatii). Na acum inainte in fiecare zi apar in libertatea si voi fi mai cunoscut decat becali.Si daca stau sa ma gandesc e si mai ieftin decat un tunning decent.:shock: :drunk: |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Nu e aluzia aia de care crezi.
TRIFAZICA... |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Hmmm...
Tu cum vroiai sa-i zica???Tristagica???? |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
conform dictionarului trifazica = trifazat -> trifazat = (despre masini electrice) care functioneaza cu un circuit electric trifazat . nu am idee :(
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Da ma dar la o masina cu mai multe stage-uri cum o sa ii zica???
Mai ales daca e in prima "faza" si vrea sa ameninte cu ultima??? |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
tare trifazica asta...ma pun pe studiu...o sa dezbat adanc problema in lung lat shi pe adancime shii ii arat yo sarbului aluia k tot romanii fac treaba mai buna...mama lui dara
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:04. |
- Copyright 2026 4Tuning