Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Femeia ... (https://forum.4tuning.ro/28-femei/5688-femeia.html)

Mustang 17-09-06 21:53

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by DolusD (Post 556788)
Te mai uiti , eu am patzit asa ceva acu 1 luna numa ca tipa avea 1.80 m inaltime si era super buna dar problema a mai mare a fost varsta, are 16 ani(nu am crezut-o decat dupa ce am vazut buletinu ) :(( vb ta , imi sta bine in libertate :)) :)) :))

fraaaaaaaaaaaaate ... la 16 ani se poarta...
16 cu 18 mere

da' 19 cu 13 ????

DolusD 17-09-06 22:09

Re: Femeia ...
 
Merge frate cum sa nu mai ales daca e imbracata in negru sa se asorteze cu dungile de pe hainele tale :)) :)) :)) ! Pai nu am altceva mai bun de facut decat sa ma apuc sa F*t vreo minora ca vb aia "la cati ani are ea atatzia iau yo" :)) :)) :)) ! E plin orasu de majorete nu ma incurc cu minorete ca e carcota :)) cu legile astea :P

George_P. 17-09-06 23:28

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by DolusD (Post 557258)
Merge frate cum sa nu mai ales daca e imbracata in negru sa se asorteze cu dungile de pe hainele tale :)) :)) :)) ! Pai nu am altceva mai bun de facut decat sa ma apuc sa F*t vreo minora ca vb aia "la cati ani are ea atatzia iau yo" :)) :)) :)) ! E plin orasu de majorete nu ma incurc cu minorete ca e carcota :)) cu legile astea :P


Pai ce frate tu ai de gand sa le violezi ?? :lol:

Daca ea accepta,ce probleme poti sa ai??

Si chiar daca dai de vreuna nebuna,o face cu tine si pe urma face plangere la politie ca ai facut-o cu ea si ca e minora,dai declaratie: "Domne am cazut de comun acord s-o facem."

Nu vad ce ti s-ar putea intampla...

Mustang 18-09-06 08:14

Re: Femeia ...
 
din punctul meu de vedere ... mergea la 15 ani ... se mai putea ...
la 13 fratucu' sunt 2 motive pt care ... nu se poate :
1. asta (daca celelalte nu prea stiu ce vor) SIGUR nu stie ce vrea
2. ce or sa zica tovarasii despre mine ??? "asta e cu capu' rau ... e disperat sa aibe o gagica si s-a dat la o ... pustoaica" :D

Gabi 18-09-06 08:23

Re: Femeia ...
 
Daca are 16 ani, nu mai intrii la coruptie de minori; nu sunt sigur, am auzit si eu ! :lol:

Mustang 18-09-06 08:49

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by Gabi (Post 557579)
Daca are 16 ani, nu mai intrii la coruptie de minori; nu sunt sigur, am auzit si eu ! :lol:

se zice ca de la varsta aia ...
incepe fetita sa mai gandeasca :D
si e cam pe carca ei :))

bluey 18-09-06 09:44

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One (Post 557602)
se zice ca de la varsta aia ...
incepe fetita sa mai gandeasca :D
si e cam pe carca ei :))

carca ii spune acum??? :lol:

Leutzu_ 18-09-06 14:31

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by Gabi (Post 557579)
Daca are 16 ani, nu mai intrii la coruptie de minori; nu sunt sigur, am auzit si eu ! :lol:

Nu intri, iti spun eu sigur. Intrii la corupere doar daca esti tutore legal sau persoana in grija careia se afla fata. Am citit in lege.

GolfuletzS 18-09-06 15:48

Re: Femeia ...
 
da ce s`a interesat lumea :D .... vad ca si gabi si tu leutzu :D .... ce aveti de gand ????? :D

EvLSant0S 18-09-06 17:59

Re: Femeia ...
 
trebuie sa faca ceva? pur si simplu unii vor sa fie informati .. spre deosebire de altii care habar n-au pe ce lume traiesc..

Sasha_z 19-09-06 20:51

Re: Femeia ...
 
iti spun sigur k la 16 ani nu ti sepoate intampla mare lucru....dk nu are 16 impliniti atunci e nasol.....(din surse sigure)...;)

DolusD 19-09-06 21:07

Re: Femeia ...
 
La ce sa combin o tipa de 16 ani (sa stau X luni cu ea pana se hotaraste sa se frece cu mine ??? in cazu in care mai e virgina). Oricum tot nu as combina una de 15-16 ani ca nu o duce capu la 2 m in fatza ochilor (nu toate suna la fel ma refer la celelalte 90%) Ce ai putea discuta cu o fata de 16 ani ??? prea multe nu (in primu rand ca nu are libertate de la parintzi,vrei sa o iei cu tine la munte 2-3 zile si itzi zice ca nu o lasa masa cu tasu si itzi vine sa-ti dai pumni singur pt ca tu vrei sa mergi si esti solo mai ales daca preteni tai is cu femeile dupa ei ) Asa ca mai bine una mai mare cu care ai ce vb si o lasa masa cu tasu sa mai uble si ea pe la munte sau la mare nesupravegheata de ei (in cazu in care are fata peste 21-22 ani si are parinti cu capu pe umeri) !

BLinKY 19-09-06 22:27

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by DolusD (Post 560026)
La ce sa combin o tipa de 16 ani (sa stau X luni cu ea pana se hotaraste sa se frece cu mine ??? in cazu in care mai e virgina). Oricum tot nu as combina una de 15-16 ani ca nu o duce capu la 2 m in fatza ochilor (nu toate suna la fel ma refer la celelalte 90%) Ce ai putea discuta cu o fata de 16 ani ??? prea multe nu (in primu rand ca nu are libertate de la parintzi,vrei sa o iei cu tine la munte 2-3 zile si itzi zice ca nu o lasa masa cu tasu si itzi vine sa-ti dai pumni singur pt ca tu vrei sa mergi si esti solo mai ales daca preteni tai is cu femeile dupa ei ) Asa ca mai bine una mai mare cu care ai ce vb si o lasa masa cu tasu sa mai uble si ea pe la munte sau la mare nesupravegheata de ei (in cazu in care are fata peste 21-22 ani si are parinti cu capu pe umeri) !

ai zis bine, chiar asa....nu mai sunt fete frumoase peste 18 ani? hai ca aia care au 18 ani cu 16 ani mai zic, ca poate se cunosc mai de mici, dar cei de 20 de ani, ce vad la alea de 16ani si nu vad la ale de peste 18 ani???

bluey 19-09-06 22:37

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by ScAcKi (Post 560110)
ai zis bine, chiar asa....nu mai sunt fete frumoase peste 18 ani? hai ca aia care au 18 ani cu 16 ani mai zic, ca poate se cunosc mai de mici, dar cei de 20 de ani, ce vad la alea de 16ani si nu vad la ale de peste 18 ani???

Adica eu daca am fost imbarligat cu o tipa de 32 de ani sunt defect????

Gabi 19-09-06 22:44

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by bluey (Post 560123)
Adica eu daca am fost imbarligat cu o tipa de 32 de ani sunt defect????

Nu, eu ma pot numi defect ca am fost combinat cu o tipa de 32 :lol:


All times are GMT +2. The time now is 12:52.

- Copyright 2026 4Tuning