Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

paulinio 20-05-09 19:54

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by bikks (Post 2337307)
Nu a mai comentat nimeni nimic...k era gicu sa dea peste ei cu subi :))


Am vazut,da am crezut ca sunt fanii:))....deci nu e o locatia deschisa "publicului larg"?:P

bikks 20-05-09 19:55

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
nu prea ...a trebuit sa ne spargem de acolo fast.

paulinio 20-05-09 19:57

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by bikks (Post 2337319)
nu prea ...a trebuit sa ne spargem de acolo fast.

da vreo locatie prin apropiere,unde pot sa incerc si eu unele experimente,stii?:)

Sasha 20-05-09 19:58

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
cu o spaga mica cred ca merge :D
o sticla sau 2 de bere la 2l si ai terminat problema:lol:

bikks 20-05-09 19:59

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
oriunde nu e garda...incearca intre 10-11 cand se face schimbul de ture :P

crissti_d 20-05-09 21:43

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by bikks (Post 2337327)
oriunde nu e garda...incearca intre 10-11 cand se face schimbul de ture :P


Dar si atunci poti sa ai `noroc` de garda...

paul11pap 21-05-09 11:37

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
4 Attachment(s)
r8 ...bestie :X

paul11pap 23-05-09 09:50

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
4 Attachment(s)
sper sa va placa :P

confuzzling 23-05-09 12:15

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by paul11pap (Post 2339049)
r8 ...bestie :X

cu siguranta inca nu a vazut sasha pozele...

paul11pap 23-05-09 22:35

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
poze cu chargerul negru mat are careva? tot nu reusesc sa ii fac poze:P

GTXR 23-05-09 23:24

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
il vazui si asta seara ,se uita lumea facea poze...are motor de 2.8 parca 180 hp hidramata ,parca asa am inteles...

crissti_d 29-05-09 16:24

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ba frate am si eu un prieten are o vectra b facelift care vrea sa se bage la voi in club....cum face???

GTXR 29-05-09 17:08

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Care club ? SNR?

bikks 29-05-09 17:10

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
A.S Raiderii cumva ? :)))

GJ 64 GAB 07-06-09 20:34

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by GTXR (Post 1212288)
ma grabeam ca faceam mai multe poze,,,da nu e problema ca il stiu pe proprietar ;)

Asta am vazut-o si prin Motru...


All times are GMT +2. The time now is 05:23.

- Copyright 2026 4Tuning