![]() |
Re: Roman
2 saptamani :)
|
Re: Roman
Las WRC nu-i nimic,mergem inainte :) Cu Dumnezeu inainte,si hai wai dragos odata acasa sa mergem la o bere :)
|
Re: Roman
Mergem , mergem ... o singura problema ...eu nu beau bereee(baiet cuminteee)
________________________ Beau numa' trotil si vodka =)) :D >:) |
Re: Roman
legat de evenimentele prezentate pe forum si pe site: 4tuning va suferi o schimbare majora, evenimentele de anul trecut sunt, si nu putine, si de destula amploare, putina rabdare, pana la 4tuning days 2009 veti observa deja primele schimbari.
|
Re: Roman
cand e eventul ? 4tuning day anul asta ? :)si unde ?
|
Re: Roman
care stiti detalii de accidentul de azi de la iesirea din oras spre Iasi ? ( pe la fostul POlimat ) a fost careva din voi acolo ? in accident a fost implicat un Golf 4 negru :D
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Pai cam in ce perioada ... nu ziua exact ... in vara ?
|
Re: Roman
Īn fiecare an, de ani de zile, e īn aprilie :)
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
10-11-12 aprilie, 4tuning days :)
|
Re: Roman
Prezent acolo!!! In ce calitate nu stiu inca ;)) :-"
|
Re: Roman
anul asta lipsesc:(...tot felul de probleme criza, bacul..
bogdane sa faci poze... |
Re: Roman
Unde are loc ? Se aduna lumea sa mergem in gasca mai multe masini ?
|
Re: Roman
Bucuresti, romexpo
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:25. |
- Copyright 2026 4Tuning