Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Roman (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/44061-roman.html)

scturoag 09-02-09 19:13

Re: Roman
 
2 saptamani :)

VladM 09-02-09 19:24

Re: Roman
 
Las WRC nu-i nimic,mergem inainte :) Cu Dumnezeu inainte,si hai wai dragos odata acasa sa mergem la o bere :)

scturoag 09-02-09 19:28

Re: Roman
 
Mergem , mergem ... o singura problema ...eu nu beau bereee(baiet cuminteee)

________________________
Beau numa' trotil si vodka =)) :D >:)

aleks 10-02-09 13:21

Re: Roman
 
legat de evenimentele prezentate pe forum si pe site: 4tuning va suferi o schimbare majora, evenimentele de anul trecut sunt, si nu putine, si de destula amploare, putina rabdare, pana la 4tuning days 2009 veti observa deja primele schimbari.

scturoag 10-02-09 13:39

Re: Roman
 
cand e eventul ? 4tuning day anul asta ? :)si unde ?

1.9Diesel 10-02-09 14:06

Re: Roman
 
care stiti detalii de accidentul de azi de la iesirea din oras spre Iasi ? ( pe la fostul POlimat ) a fost careva din voi acolo ? in accident a fost implicat un Golf 4 negru :D

aleks 10-02-09 15:08

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by scturoag (Post 2054166)
cand e eventul ? 4tuning day anul asta ? :)si unde ?

Nu pot spune, pentru că detaliile de marketing a evenimentului nu-mi permit, o să fie īn jurul datei tradiţionale din fiecare an :)

scturoag 10-02-09 15:20

Re: Roman
 
Pai cam in ce perioada ... nu ziua exact ... in vara ?

aleks 10-02-09 15:51

Re: Roman
 
Īn fiecare an, de ani de zile, e īn aprilie :)

scturoag 10-02-09 17:03

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 2054560)
Īn fiecare an, de ani de zile, e īn aprilie :)

Stiam ca e in fiecare an , de ani de zile ... ma refeream in ce prioada anu' asta ... deci in aprilie ... ok . mersi mult :)

aleks 14-02-09 15:08

Re: Roman
 
10-11-12 aprilie, 4tuning days :)

morpheusmaster 14-02-09 19:19

Re: Roman
 
Prezent acolo!!! In ce calitate nu stiu inca ;)) :-"

26WRC 15-02-09 11:31

Re: Roman
 
anul asta lipsesc:(...tot felul de probleme criza, bacul..
bogdane sa faci poze...

h3rodot 18-02-09 19:06

Re: Roman
 
Unde are loc ? Se aduna lumea sa mergem in gasca mai multe masini ?

26WRC 18-02-09 20:08

Re: Roman
 
Bucuresti, romexpo


All times are GMT +2. The time now is 14:25.

- Copyright 2026 4Tuning