![]() |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
e doar kit-ul exterior, dar la o examinare mai atenta, o sa se observe lipsa unor discuri de frana specifice m-urilor
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Daca-i cel pe care-l stiu eu, e diesel. Deci nici vorba de M. Daca aveti norocul sa-l auziti pornit va dati seama urgent. Inca nu pot sa-mi dau seama de ce murdaresc unii niste simboluri cu istorie in spate pe niste masini altminteri frumoase, dar fara nici cea mai mica legatura cu traditia in motorsport. Nu orice BMW e M, nu orice VW e GTI, etc...
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
mentionez ca prizele alea de aer din aripi is originale nus lipituri sau altceva de genul. nu sunt un cunoscator asa de mare dar nu cred ca si-ar strica aripile doar de dragul de a scrie"M5".
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Cateva detalii pe care le observi la prima vedere, denota faptul ca nu e M5:
-M5-ul nu are proiectoare -jante -oglinzi retrovizoare |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
lasa ovidiu tu ai voie sa ai atatea emuri ca altfel nai mai fi tu .. coca al nostru :P.. noi te iubim :P
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
:lol: ma nu fiti malitiosi in public...asteptati sa ajungeti acasa :D
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
obsverv ca a iesit o polemica aici...dar am gasit pe "google" ceva si ar parea acelasi model care lam prezentat http://www.**************/masini-noi/bmw/m5-20/ nu stiu daca voi mai posta alta data decat daca va fi o masina foarte foarte scumpa si vazute pe strazile noastre ....Va multumesc...
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
las' ca'l prind eu pe zyz ... data viitoare lasam loc de tir :twisted: |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
P.S.: svz, nu s-a legat nimeni de tine. Au mai fost situatii cand am fost aproape de a fi pacaliti de replici aproape fidele, si in general copii de M-uri. Nu-i problema. La final, ramane doar placerea de a purta o conversatie pe acelasi subiect si-anume pasiunea pe care o impartasim ;). |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
1 Attachment(s)
Magnum:twisted::twisted::twisted:.I'am dat un resize.......:rolleyes2
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
a mai fost postat:)
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:21. |
- Copyright 2026 4Tuning