Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Diverse, evenimente, discutii, pareri (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33602-diverse-evenimente-discutii-pareri.html)

mikafly 09-10-09 15:28

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by Bogyciu (Post 2687117)
Stie cineva in Tulcea atelier/meserias de dublat/intors jante de tabla? Era un Logan albastru inchis, DYM la numar parca (apoi rotile au ajuns pe un Logan Alb de la nush ce firma) si avea jantele intoarse, stie cineva unde le-a facut?

Stiu unu unde dezmebreaza......se numeste REMAT

Bogyciu 09-10-09 19:02

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by P_I_T (Post 2704577)
vrei ceva gen TL 10 EMI (UN LOGAN ALB) ?

Ceva de genu, ai idee unde le-a facut?

Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 2705892)
Stiu unu unde dezmebreaza......se numeste REMAT

Si ce legatura are Rematul cu jantele intoarse/dublate?:???:

mikafly 18-10-09 11:59

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
5 Attachment(s)
Si de necaz ca sa amanat cursa.....ne-am gandit sa ne inecam amaru........observati niste oamnei treji......

Geox` 18-10-09 12:28

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Casa de piatra lu` azz:-P
Va-ti distrat a :drunk::drunk:

SEJ 18-10-09 13:11

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Si beat si traz cubanez e tot la fel de nebun :lol::lol::lol:
Cred ca e mai bine ca a plouat azi si ca s-a amanat cursa... :-)

mikafly 18-10-09 16:15

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by SEJ (Post 2728841)
Si beat si traz cubanez e tot la fel de nebun :lol::lol::lol:
Cred ca e mai bine ca a plouat azi si ca s-a amanat cursa... :-)

Deci....am ras sa mor.....ma dureau falcile....era sa ma sufoc......am facut caterinca.

naiman 22-10-09 11:40

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
da ce-i cu linistea asta deplina aici .....ce sa intamplat?

mikafly 22-10-09 12:43

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by naiman (Post 2741069)
da ce-i cu linistea asta deplina aici .....ce sa intamplat?

Nu mai e nunta....

naiman 22-10-09 13:59

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
:)) si dak nu mai e carei problema....vine cursa acum....pardon parada de sambata :P

Eugen_TL 25-10-09 16:25

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Care ai facut poze de la intalnire? Sa vada si altii atmosfera...

Cubanez84 25-10-09 23:01

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
2 Attachment(s)
Sunt mandru sa va anunt ca GRECU (SEJ) A CASTIGAT LA CURSA DE DUMINICA LOCUL 2 LA GRUPA S1.MAXIME FELICITARI SA SA AI PARTE NUMAI DE VICTORII.BROVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO SEJ SI LA MAI MULTE CUPE

Ai vazut daca nu iti schimbam eu bujiile numai castigai trebuie sa faci cinste8)

vad ca nu merge poza poate ne ajuta geox cu o redimensionare........

SEJ 26-10-09 01:00

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by Cubanez84 (Post 2750771)
Sunt mandru sa va anunt ca GRECU (SEJ) A CASTIGAT LA CURSA DE DUMINICA LOCUL 2 LA GRUPA S1.MAXIME FELICITARI SA SA AI PARTE NUMAI DE VICTORII.BROVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO SEJ SI LA MAI MULTE CUPE

Ai vazut daca nu iti schimbam eu bujiile numai castigai trebuie sa faci cinste8)

vad ca nu merge poza poate ne ajuta geox cu o redimensionare........

Mersi frate :-)

magnifiqo 26-10-09 08:35

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Bv colegu,felicitari pentru cupa. Poate pe viitor o sa fiu si eu mai bun,oricum sunt multumit de rezultatul meu. Bv inca o data.

Eugen_TL 26-10-09 09:48

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
1 Attachment(s)
:) 8)

parca scrie loc 1 ... sau au fost mici incurcaturi?

MauS 26-10-09 09:49

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Felicitari omule ;) Locul 2, grupa grea, nu-i de colo :)


All times are GMT +2. The time now is 23:24.

- Copyright 2026 4Tuning