![]() |
Re: DreamWorks
Quote:
dar daca tot zici ca e moca...:) |
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
parca nu avea parasolar..nu mai stiu sigur..dar avea stickar
|
Re: DreamWorks
Mai mai Zeta cu toti te intalnesti in trafic :D. B 42 JNS are doar sticker pe spate e tovarasu' de peste drum de mine :)
|
Re: DreamWorks
Deja incepe sa-mi placa conversatiile voastre:D, nu sunteti sanatosi...mi-ati luminat seara.
|
Re: DreamWorks
Numai vina lui Zuzu eu sunt sanatos :)) Zuzu e mai dus cu pluta :))
|
Re: DreamWorks
sunt cu ochii pe voi:-P
|
Re: DreamWorks
Iauziti ma...Alex ne face nebuni pe toti :))). Lasa nenea ca asa trebuie sa fie serile...luminate ca nu mai suntem pe timpu' lu' Ceasca :))
@bib_andrey: Sunt dus cu ZUZ ma nu cu pluta...tu esti dus cu vaporasu,cu barca :)) @zeta: esti sub acoperire te stim noi...da te iertam ca ne esti draga :D |
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Luminate tip Xenon :> :)) ma gandeam sa`mi pun xenon la lustra :)))
Vezi ca am rau de mare daca merg cu vaporu :)) |
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
1 Attachment(s)
Pentru nenea Tyf.
|
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Baaaaaiii ce zapada e afaraaaa :oops::oops:, super :peace:.
P.S:Am pus poze cu "avionul". |
| All times are GMT +2. The time now is 13:53. |
- Copyright 2026 4Tuning