Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

Zeta 13-12-10 23:24

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by green_e30 (Post 3895689)
Da moca:D!
Cred ca tu vrei ceva gen , nu?
Asta i-am facut-o lui mihai.ghetto!

:)) vorbeam cu bib_andrey:D ai apucat sa dai enter inaintea mea:-P
dar daca tot zici ca e moca...:)

NXdev 13-12-10 23:24

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Zeta (Post 3895670)
...astup manerele;)


...solenza ..B 42 JNL (parca) ..este in club??:???:

Da, este in club, are parasolar roz :)) ?

NXdev 13-12-10 23:25

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by green_e30 (Post 3895685)
N-aveti pentru ce si tu si DEVu...
Care mai vrea add grin_streets:D!
Sa fac si io putina reclama=))

Mersi nenea Grin :D

Zeta 13-12-10 23:27

Re: DreamWorks
 
parca nu avea parasolar..nu mai stiu sigur..dar avea stickar

Alex30 13-12-10 23:28

Re: DreamWorks
 
Mai mai Zeta cu toti te intalnesti in trafic :D. B 42 JNS are doar sticker pe spate e tovarasu' de peste drum de mine :)

NXdev 13-12-10 23:29

Re: DreamWorks
 
Deja incepe sa-mi placa conversatiile voastre:D, nu sunteti sanatosi...mi-ati luminat seara.

bib_andrey 13-12-10 23:29

Re: DreamWorks
 
Numai vina lui Zuzu eu sunt sanatos :)) Zuzu e mai dus cu pluta :))

Zeta 13-12-10 23:30

Re: DreamWorks
 
sunt cu ochii pe voi:-P

Alex30 13-12-10 23:30

Re: DreamWorks
 
Iauziti ma...Alex ne face nebuni pe toti :))). Lasa nenea ca asa trebuie sa fie serile...luminate ca nu mai suntem pe timpu' lu' Ceasca :))

@bib_andrey: Sunt dus cu ZUZ ma nu cu pluta...tu esti dus cu vaporasu,cu barca :))

@zeta: esti sub acoperire te stim noi...da te iertam ca ne esti draga :D

NXdev 13-12-10 23:31

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Zeta (Post 3895715)
sunt cu ochii pe voi:-P

Tu esti pretutindeni :oops:.

bib_andrey 13-12-10 23:31

Re: DreamWorks
 
Luminate tip Xenon :> :)) ma gandeam sa`mi pun xenon la lustra :)))

Vezi ca am rau de mare daca merg cu vaporu :))

Tyfu 14-12-10 07:51

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Alex30 (Post 3892698)
Nu-i nimic Zeta...nici eu nu prea pot ajunge tot din cauza programului de la munca. Dar cum ai spus si tu, ne vedem in trafic ;)

Ne omoara munca asta frate!!:shock:

NXdev 14-12-10 08:31

Re: DreamWorks
 
1 Attachment(s)
Pentru nenea Tyf.

Alex30 14-12-10 09:04

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Tyfu (Post 3896004)
Ne omoara munca asta frate!!:shock:

Adevarat tyf-ule...:( asta e..ce sa facem :-). E si perioada cu sarbatorile acum si o sa fie haos mare :))

NXdev 14-12-10 09:06

Re: DreamWorks
 
Baaaaaiii ce zapada e afaraaaa :oops::oops:, super :peace:.
P.S:Am pus poze cu "avionul".


All times are GMT +2. The time now is 13:53.

- Copyright 2026 4Tuning