![]() |
Re: E46 - TM 77 EEE
atunci e ok ;)
|
Re: E46 - TM 77 EEE
2 Attachment(s)
hai ca mai urc eu 2 poze cu caroseria ... :D
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
bafta fratele meu o sa ai cel mai grav cabrio de la noi \m/ :peace: aspirator decapotabil :))))) |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
3 Attachment(s)
radu_bmwe36 ... ms frate :D
Maniak22 .. pai nu asa trebuie? :D aripiile spate sunt la cotele originale m3.. ca sa fie la linie cu tot... inclusiv bandourile spate care difera (sunt mai scurte).. tot ce am facut la ea , am copiat identic dupa m3.. crysstm ... mii de multumiri pt tot.. efort & stuff :flower: :drunk: :drunk: cateva poze cu ornamentele... pragurile... P.S. ...mareo, incalzeste aparatu, curata obiectivu... o sa avem treaba :lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
cupla;)
astept sa spargem sampania de pasajul stanga spate :drunk: :peace: |
Re: E46 - TM 77 EEE
Si mai radeai de mine... da vad ca si tu ai luat-o razna. Cum ma argintie ?!
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Refuz sa cred, ca din tot paletarul BMW, o faci argintie....
Dar... neboonule, te stiu eu pe tine.... probabil ca asta este doar nuanta de baza, a unei culori, one-of in tara asta... Sa vedem daca ma insel, si dezamagesti, sau am dreptate... si nu dezamagesti :P |
Re: E46 - TM 77 EEE
amesteca bine ceaius lavabilul :)) hai bro ..hai odata ... o sa fie: speachless!
|
Re: E46 - TM 77 EEE
O faci cumva atlantis?! Ca la aia era baza gri :):???:
Nici eu nu cred ca o faci tu gri! :D Numai bine! :paper: |
Re: E46 - TM 77 EEE
io inca pariez pe candy red`u ala de la avatar :D
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Interesanta alegere :shock: :shock:
Vedem ce iese la sfarsit :lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
nu va inteleg... ce are argintiu mat ?
am schimbat avataru ca sa nu mai fie discutii.... desi am spus ca era doar o poza... asta nu arata bine? |
Re: E46 - TM 77 EEE
Ideea ii ca argintiu sunt 70% din masinile romaniei :D
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:38. |
- Copyright 2026 4Tuning