Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

cryssTM 25-06-11 19:41

Re: E46 - TM 77 EEE
 
atunci e ok ;)

Caius TM 25-06-11 19:49

Re: E46 - TM 77 EEE
 
2 Attachment(s)
hai ca mai urc eu 2 poze cu caroseria ... :D

radu_bmwe36 25-06-11 20:02

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4421947)
hai ca mai urc eu 2 poze cu caroseria ... :D

credeam ca numai eu am caroserii goale:)))))

bafta fratele meu o sa ai cel mai grav cabrio de la noi \m/ :peace:

aspirator decapotabil :)))))

Maniak22 25-06-11 20:27

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4421947)
hai ca mai urc eu 2 poze cu caroseria ... :D

Imi place mult ca la toate Bmw-urile pastrezi mereu forma originala a buzitzei de la aripi :D:D

Caius TM 25-06-11 21:30

Re: E46 - TM 77 EEE
 
3 Attachment(s)
radu_bmwe36 ... ms frate :D

Maniak22 .. pai nu asa trebuie? :D aripiile spate sunt la cotele originale m3.. ca sa fie la linie cu tot...
inclusiv bandourile spate care difera (sunt mai scurte).. tot ce am facut la ea , am copiat identic dupa m3..


crysstm ... mii de multumiri pt tot.. efort & stuff :flower: :drunk: :drunk:


cateva poze cu ornamentele... pragurile...



P.S. ...mareo, incalzeste aparatu, curata obiectivu... o sa avem treaba :lol:

cryssTM 25-06-11 21:34

Re: E46 - TM 77 EEE
 
cupla;)
astept sa spargem sampania de pasajul stanga spate :drunk: :peace:

quze 25-06-11 21:51

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Si mai radeai de mine... da vad ca si tu ai luat-o razna. Cum ma argintie ?!

Raz6633 25-06-11 22:04

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Refuz sa cred, ca din tot paletarul BMW, o faci argintie....

Dar... neboonule, te stiu eu pe tine.... probabil ca asta este doar nuanta de baza, a unei culori, one-of in tara asta...

Sa vedem daca ma insel, si dezamagesti, sau am dreptate... si nu dezamagesti :P

myky99 25-06-11 22:55

Re: E46 - TM 77 EEE
 
amesteca bine ceaius lavabilul :)) hai bro ..hai odata ... o sa fie: speachless!

sharkylete 25-06-11 23:27

Re: E46 - TM 77 EEE
 
O faci cumva atlantis?! Ca la aia era baza gri :):???:

Nici eu nu cred ca o faci tu gri! :D

Numai bine!
:paper:

HoricutzWSR 26-06-11 01:04

Re: E46 - TM 77 EEE
 
io inca pariez pe candy red`u ala de la avatar :D

SAX1987 26-06-11 01:17

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Interesanta alegere :shock: :shock:

Vedem ce iese la sfarsit :lol:

Caius TM 26-06-11 06:46

Re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
nu va inteleg... ce are argintiu mat ?
am schimbat avataru ca sa nu mai fie discutii....
desi am spus ca era doar o poza...


asta nu arata bine?

BULLDOG 26-06-11 10:03

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Ideea ii ca argintiu sunt 70% din masinile romaniei :D

mutzu 26-06-11 10:11

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by BULLDOG (Post 4422695)
Ideea ii ca argintiu sunt 70% din masinile romaniei :D

Īs curios cāte argintii să arate aşa īs īn procentajul tău de 70...


All times are GMT +2. The time now is 09:38.

- Copyright 2026 4Tuning