![]() |
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
[QUOTE=B XX ADI;4496379]
Quote:
|
Re: my tuning r5
presupun ca dai si cu fibra de sticla peste spuma :shock: sau dai direct chit si la primu bobarnac cade tot :!: :?:
|
Re: my tuning r5
pai peste spuma este logic ca da cu plasa de fibra si rasina...daca da doar cu kit de fibra direct cu siguaranta daca da volmul la maxim si da doua trei limitari se crapa ceva:lol:
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
asta cu copilasul nu mi-a placut nici mie....si eu am tot 19 ani , si?...sunt altii si mai tineri decat noi care chiar stiu sa faca ceva, nu mai judecati dupa varste fratilor...si da, unii romani le incearca pe toate si le reusesc toate, iar baiatul de pe topicul asta cu siguranta s-a uitat pe forumurile de prin anglia prea mult, asta reiese din stilul pe care il adopta pentru masina, ca doar aia mai maltrateaza masinile asa, dar gusturile difera, eu unul nu suport spoilerele , pragurile cu 5 numere mai mari decat masina...sunt curios ce o sa aleaga la jante, sunt curios cum o sa iasa masina la final.
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
Made in RROMANIA :D
Every thing is tuned. :lol: |
Re: my tuning r5
eu astept bara finisata :D sa vedem ce iese :o
|
Re: my tuning r5
acum sincer sper sa-i iasa ceva frumos! conteaza ca, chiar are o ambitie foarte mare!!!
|
Re: my tuning r5
Ambitia mare e degeaba daca n-o folosesti in ceva placut....
Revenind la masina, saraca o sa moara exorcizata:oops:. Cateva sfaturi, ii sta bine doat pana la nivelul parasolarului, vorbind de sus in jos, deci cu plafonul zicem ca e ok si parasolarul, si oglinzile, da, is frumusele si nu enorme, merg in linia masinii. Acum: strange toate piesele necesare si lasa prostiile, barile sunt ultimele la care trebuie sa lucrezi, bari, faruri, muzica, neoane, astea le faci la urma cand ai masina liniata. Acum arata fix ca o locomotiva, peticita peste tot in 3 culori sau mai multe, si cand zic ca o locomotiva, arata fix ca una de la CFR Calatori, cu stergator doar la postul mecanicului. Mi se pare sau ai si parbrizul fisurat? Bon, deci sfaturi, aliniaza aripile alea, daca tot dai cu chit, macar foloseste-l unde ai nevoie. Sincer sa fiu mie mi-ar fi rusine sa ies cu masina in n culori pe strada, nefinalizata, cu matele la vedere samd. O luasei frumos si acum iar o dai in tampenii. Vorbind de bari, bara fata a ei dadea bine pe masina, exact cum zicea mai sus un coleg, o prelungire ii ajungea, finisata bine si vopsita. Revino-ti cu ideile astea ca daca vrei masina frumoasa nu tre' sa arate a tanc fara nici o linie personala. P.S. Imi plac fetele de usi, alea nu inteleg daca le-ai facut tu, dar daca alea is facute de tine, ti-au iesit;). |
Re: my tuning r5
3 Attachment(s)
poza nou
|
Re: my tuning r5
2 Attachment(s)
noua bara 70% finisat
|
Re: my tuning r5
nu stiu de ce am impresia ca gaurile au marimi diferite. oricum multa bafta, o sa iasa frumos sper
|
Re: my tuning r5
ok mersi mai am multe de lucru
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:18. |
- Copyright 2026 4Tuning