Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA - partea a III a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/1971-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iii.html)

mpa 17-12-04 08:50

1 Attachment(s)
Special pentru voi.
Super simplu!!!

Hondarul 17-12-04 08:51

mercedes sl 200

mpa 17-12-04 09:07

NU :idea:

Hondarul 17-12-04 09:14

Mercedes sl (de la 200 la 280 poate fi cred...) Pagoda.

mpa 17-12-04 12:14

Bingo :!:
Propune Hondare :arrow:

alexutzu 18-12-04 15:19

puneti bai fratilor si voi o masina ca nu mai am rabdare
HONDARE hai tata si tu baga o masina sau lasa-l pe altu

xxdadixx 18-12-04 15:30

1 Attachment(s)
Hai ca bag eu una simpla!

EvLSant0S 18-12-04 16:57

passat? i have no clue...

Hondarul 18-12-04 17:00

Honda HSC cred...

xxdadixx 18-12-04 17:44

nope

Hondarul 18-12-04 17:51

Mai baga frate amanunte... Inca o poza dintr-un alt unghi, ceva, acolo...

xxdadixx 18-12-04 17:56

Ok e din Europa!

COObra 18-12-04 17:59

range rover

xxdadixx 18-12-04 18:06

:D Baga Poza Cobra!

COObra 18-12-04 19:12

1 Attachment(s)
una usoara :oops:


All times are GMT +2. The time now is 11:12.

- Copyright 2026 4Tuning