![]() |
Re: E46 - Bagged
Quote:
dar pozele astea is facute in CUG nu? |
Re: E46 - Bagged
poti sa mergi frate cu ea pe strazile astea ? :O
|
Re: E46 - Bagged
am 4 roti... volan, itp-ul facut :)) de ce sa nu pot merge? :))
pozele cred ca la cug, da, nu-s sigur cum se numeste zona si mersi de aprecieri :) urmeaza vremea de hibernare, si am o lista luunga din nou foarte interesanta :) cum reusesc sa fac ceva, o sa postez ;) weekend placut ! |
Re: E46 - Bagged
ma refeream la suspensie eu :)) e super joasa ... imi place masina ;)
|
Re: E46 - Bagged
E super joasa doar in poze, in rest...
|
Re: E46 - Bagged
in rest exista ceva aer care o ridica usor de la sol....felicitari pentru masinuta Marius...bafta in continuare esti mare om...bvo
|
Re: E46 - Bagged
mersi mult :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:13. |
- Copyright 2026 4Tuning