Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

sRn- 21-05-10 14:49

Re: Counter Strike 1.6
 
Totul e fain pe pcp.gemenii.ro (fara intreruperile alea) , inafara de un admin CLaudia , care e ciudata rau , poate e si ea pe forum aici si vede , dar , ciudat , e comunista tare fata , nu a auzit de glume/vorbe ca-ntre prieteni , sau alte chestii. :D

andrei:) 21-05-10 17:19

Re: Counter Strike 1.6
 
CLaudia = MillionDollarBaby, deci ai pusO :))

DTH 21-05-10 17:20

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by sRn- (Post 3378423)
Totul e fain pe pcp.gemenii.ro (fara intreruperile alea) , inafara de un admin CLaudia , care e ciudata rau , poate e si ea pe forum aici si vede , dar , ciudat , e comunista tare fata , nu a auzit de glume/vorbe ca-ntre prieteni , sau alte chestii. :D


Da , comunista aia care NU permite glumite din partea unor copii pe server sunt eu . Daca ne cunosteam sau aveam vreo treaba , iti permiteam , pana atunci te rog sa ai bunul simt si sa respecti ca sa fi respectat , pana atunci ...te sfatuiesc aici ca si pe server ...sa iti vezi de treaba ta ;)

Intreruperi pe server sunt din cauza ca se lucreaza la el , unii dintre noi mai avem si munca + alte probleme inafara faptului de a sta la calculator si de a juca toata ziua cs , de aceea sunt acele intreruperi ;)

Hf !

gabitzUU 26-05-10 14:27

Re: Counter Strike 1.6
 
SERVER COUNTER-STRIKE 1.6 WAR3-
FAGARAS.ZAPTO.ORG / FAGARAS.CELIFE.RO

Fara codati sau admini neseriosi. JOIN-Nu o sa regretati.

WWW.CELIFE.RO - FORUM

VA ASTEPTAM.Nu o sa regretati daca va place WAR3 :)

DTH 26-05-10 14:30

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by gabitzUU (Post 3391287)
SERVER COUNTER-STRIKE 1.6 WAR3-
FAGARAS.ZAPTO.ORG / FAGARAS.CELIFE.RO

Fara codati sau admini neseriosi. JOIN-Nu o sa regretati.

WWW.CELIFE.RO - FORUM

VA ASTEPTAM.Nu o sa regretati daca va place WAR3 :)


Dublu post ;)

gabitzUU 26-05-10 14:33

Re: Counter Strike 1.6
 
Am mai modificat ceva ca sa nu fie chiar la fel:) nu imi place cand postez ceva pt altceva iar apoi mai sar cineva cu inca o reclama ca si acum:) sorry dar trebuia sa mai astepti si tu nitel pt ca de curand nu ai mai postat si ai postat fix acum cand am postat eu.:) Sa respectam putin chestia asta.e ca si cum as vrea sa vand un SURUB si vine cineva si face oferta la acelasi SURUB peste mine:) intelegi tu.Te pup.

DTH 26-05-10 14:38

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by gabitzUU (Post 3391302)
Am mai modificat ceva ca sa nu fie chiar la fel:) nu imi place cand postez ceva pt altceva iar apoi mai sar cineva cu inca o reclama ca si acum:) sorry dar trebuia sa mai astepti si tu nitel pt ca de curand nu ai mai postat si ai postat fix acum cand am postat eu.:) Sa respectam putin chestia asta.e ca si cum as vrea sa vand un SURUB si vine cineva si face oferta la acelasi SURUB peste mine:) intelegi tu.Te pup.

Oricum postul o să fie şters ;) Diferenţa dintre 21-26 cum este la mine este foarte bună :-)

gabitzUU 26-05-10 14:42

Re: Counter Strike 1.6
 
Nu vreau sa fiu inteles gresit de acord sa se stearga postul ca a fost dublat:) Dar fiecare recomanda serverul pe care joaca,eu joc de vreo 3-4 ani acolo si acum am zis sa fac si un pic de reclama.peste 2 zile la ora 15:00 postam amandoi :))

DTH 26-05-10 16:14

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by gabitzUU (Post 3391337)
Nu vreau sa fiu inteles gresit de acord sa se stearga postul ca a fost dublat:) Dar fiecare recomanda serverul pe care joaca,eu joc de vreo 3-4 ani acolo si acum am zis sa fac si un pic de reclama.peste 2 zile la ora 15:00 postam amandoi :))



Nici nu a fost cu intenţie la mine , eu dau cānd văd că au trecut mai multe zile de la postul precedent ;) Mie cānd īmi apare ceva la subscribe intru pe topicul respectiv şi răspund că nu stau zilnic să verific fiecare topic īn parte şi nu mă uit dacă a mai postat cineva sau etc ...că nu mă interesează , dar asta nu īnseamnă ca să faci dublu post că nu-ţi convine ţie reclama mea , stai calm am serverele full nu duc lipsă de oameni :lol: dar e urāt să faci aşa ceva ...mai citeşte regulamentul ;)

gabitzUU 26-05-10 22:33

Re: Counter Strike 1.6
 
Urat/frumos cert e ca ai facut imediat dupa mine si ai mai facut inca o data acelasi lucru cand am postat eu prima oara pe topicu asta,deci nush care incearca sa faca reclama mai mult dar nu mai conteaza.Nu este serverul meu nici admin nu sunt nici nu primesc bani sa fac reclama:) o fac pt ca imi place serverul.Hai spor la frage!

b0b0 14-06-10 10:48

Re: Counter Strike 1.6
 
cand dam un cs? un mix ceva.. STEAM ONLY de preferat..

andrei:) 15-06-10 21:49

Re: Counter Strike 1.6
 
Eu unu ma bag. Daca e ceva va astept cu un PM.

nea_gogu_de_la_gaze 15-06-10 22:07

Re: Counter Strike 1.6
 
CoD MW 1 sau 2 nu joaca nimeni?:lol:

MilTen 17-06-10 19:25

Re: Counter Strike 1.6
 
un server pe seama voastra cs.nano-net.ro :D

roli 20-06-10 22:06

Re: Counter Strike 1.6
 
daca e vorba de mix ori cand la ori ce ora:D


All times are GMT +2. The time now is 11:53.

- Copyright 2026 4Tuning