Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   masinile tari din sm....by Criwar (https://forum.4tuning.ro/195-satu/16967-masinile-tari-sm-by-criwar.html)

gergo 15-09-07 08:56

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Uite-te la forumurile Mitsu si Subaru :))

di48lo 15-09-07 16:27

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by valineamtsm (Post 1098693)
Imi pare rau ca te voi dezamagi dar e un motor diesel standard... fara modificari... din cate stiu eu... dar la interior si la exterior a fost lucrat serios nu gluma :)

Te-am vazut in CJ acum 2 saptamani... eram cam surprins:D

rapidistu_c&c 17-09-07 00:23

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
patrolu ala, a fost unui neam de-al meu de la oradea, are o ferma de tauri, de aia ii desenat pe masina tauri, e super masina, ink a ramas numerele vechi pe ea, bh-25-cal , adik Calmi.....imi pare f rau k a vandut-o!!!! e o masina de aspirat femei!!!! sper k noul proprietar sa stie sa aiba grija de ea....

holdo 26-09-07 18:31

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
4 Attachment(s)
nush daca merita sa fie pozele puse aici.................prezentarea pe mai incolo

demian 26-09-07 18:40

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
pune pisicutza la masina mea:paper:

juana_man 27-09-07 09:07

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by wasted (Post 1120895)
Limited Edition 8) :lol:

lasatil mah carcotasilor :lol: alea urmeaza se dispara de acolo,au fost puse de vechiul proprietar

valineamtsm 27-09-07 13:13

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by di48lo (Post 1101962)
Te-am vazut in CJ acum 2 saptamani... eram cam surprins:D

Cu, care m-ai vazut in cj? Cu decapotabila? Atunci inseamna ca pe mine m-ai vazut... Dar daca ai vazut Patrolul .... atunci a fost un prieten cu el...sau proprietarul.


Apropo holdo, faina scula! Sa-ti traiasca si la multi cai putere!

holdo 27-09-07 18:48

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Vali it multumesc mult pt urare! mai sunt si oameni care nu critica fara sa cunoasca. De laudat!

Iara pt restu, am pus poze pt ca cineva m-a rugat sa le postez, da va rog pe viitor.........un comentariu sa nu mai aud de la voi!!!

di48lo 28-09-07 09:32

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by valineamtsm (Post 1121262)
Cu, care m-ai vazut in cj? Cu decapotabila? Atunci inseamna ca pe mine m-ai vazut... Dar daca ai vazut Patrolul .... atunci a fost un prieten cu el...sau proprietarul.


Apropo holdo, faina scula! Sa-ti traiasca si la multi cai putere!

Pe tine cu Renou.

jason 28-09-07 17:42

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Salutari
Nu inteleg ce cauta pe BMW E46 semnul ala de GTR!!! ala ii pe NISSAN SKYLINE!!! cum vine asta??? parca as pune semnul de M power pe o masina JAPONEZA!!!



Nu mai fi rautacios in urmatoarele posturi.Multumesc. Snoopy.

gergo 28-09-07 19:29

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Probabil a pus GT-R ca să fie mai diferit faţă de celelalte M3uri şi M5-uri, din care in Satu Mare am numărat vreo 20 :)) Bineinteles că fiecare este diesel, asta e kitsch tuning level 5, părerea mea. Ca şi cum este Audi A6-le cu jante normale de R16, 130CP, dar cu inscripţia S6. Bine că nu scrie pe ele RS4 :))

demian 28-09-07 21:46

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
:wink: ;) ala a fost pus de fostul proprietar dar el sasa vrea sal dea jos oricum masina ii beton 325i

holdo 28-09-07 23:08

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
oameni buni......masina nu de mult a sosit in Satu Mare, nu eu am pus acele semne pe el si NU am de gand sa le las acolo, da imi dati si mie putin timp sa le dau jos????????? E usor sa vorbiti de rau asai?????
Nu is rautacios, da pana cand eu nu ma leg de masina nimanui, nu accept ca lumea sa se ieie de a mea.........


Gergo stai linistit nu e diesel ca restu 20 de M-uri din oras,cum te exprimai. Are pachet M de fabrica..... sa il dau jos sa va placa????

holdo 28-09-07 23:09

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Dl ........Jason ......destepu cu skyline-u in curte!!!!! mai orienteazate putin inainte sa deschizi gura ....e E36

jason 29-09-07 09:58

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
In fine imi cer scuze HOLDO am confundat E36 cu E46!!!


All times are GMT +2. The time now is 17:58.

- Copyright 2026 4Tuning