![]() |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Uite-te la forumurile Mitsu si Subaru :))
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
patrolu ala, a fost unui neam de-al meu de la oradea, are o ferma de tauri, de aia ii desenat pe masina tauri, e super masina, ink a ramas numerele vechi pe ea, bh-25-cal , adik Calmi.....imi pare f rau k a vandut-o!!!! e o masina de aspirat femei!!!! sper k noul proprietar sa stie sa aiba grija de ea....
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
4 Attachment(s)
nush daca merita sa fie pozele puse aici.................prezentarea pe mai incolo
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
pune pisicutza la masina mea:paper:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
Apropo holdo, faina scula! Sa-ti traiasca si la multi cai putere! |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Vali it multumesc mult pt urare! mai sunt si oameni care nu critica fara sa cunoasca. De laudat!
Iara pt restu, am pus poze pt ca cineva m-a rugat sa le postez, da va rog pe viitor.........un comentariu sa nu mai aud de la voi!!! |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Salutari
Nu inteleg ce cauta pe BMW E46 semnul ala de GTR!!! ala ii pe NISSAN SKYLINE!!! cum vine asta??? parca as pune semnul de M power pe o masina JAPONEZA!!! Nu mai fi rautacios in urmatoarele posturi.Multumesc. Snoopy. |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Probabil a pus GT-R ca să fie mai diferit faţă de celelalte M3uri şi M5-uri, din care in Satu Mare am numărat vreo 20 :)) Bineinteles că fiecare este diesel, asta e kitsch tuning level 5, părerea mea. Ca şi cum este Audi A6-le cu jante normale de R16, 130CP, dar cu inscripţia S6. Bine că nu scrie pe ele RS4 :))
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
:wink: ;) ala a fost pus de fostul proprietar dar el sasa vrea sal dea jos oricum masina ii beton 325i
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
oameni buni......masina nu de mult a sosit in Satu Mare, nu eu am pus acele semne pe el si NU am de gand sa le las acolo, da imi dati si mie putin timp sa le dau jos????????? E usor sa vorbiti de rau asai?????
Nu is rautacios, da pana cand eu nu ma leg de masina nimanui, nu accept ca lumea sa se ieie de a mea......... Gergo stai linistit nu e diesel ca restu 20 de M-uri din oras,cum te exprimai. Are pachet M de fabrica..... sa il dau jos sa va placa???? |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Dl ........Jason ......destepu cu skyline-u in curte!!!!! mai orienteazate putin inainte sa deschizi gura ....e E36
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
In fine imi cer scuze HOLDO am confundat E36 cu E46!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:58. |
- Copyright 2026 4Tuning