![]() |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
8.53 am ajuns la birou si beau cafeaua .Si mai fac un post (inutil) pe un thread la fel de inutil. :-)
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
12:56 - Abia m-am trezit. Ma scarpin la OO:oops:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Beau un burn, ascult muzica si stau pe net rasfoind google in gasirea unui obiect "Sarbacana"
Stiti de unde as putea lua asa ceva?? |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
00:30 - ascult muzica, ma gandesc cum dracu imi pot fugi ochii dupa o fata maritata ( cu un copil :lol: ... Da,bine, nu are decat 20 de ani, dar totusi :lol:) si caut de nebun pachetul de tigari, pt a iesi sa fumez o tigara, si dupa asta ma bat cu plapuma.
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Ma gandesc cum va fi bacul de la toamna
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Quote:
O.T.: O frec la rece... |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
4.42 Pm - vb cu o fata , citesc 4t , ascult nicu guta ..:lol:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Quote:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Astept ca tipul ce-mi promisese ca imi aduce un motor pt scuter sa se tina de cuvant. :shock:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Tocmai ce mi-a intrat un pixcreion in picior,ma gandeam sa intru pe 4tuning sa mai uit de durere.
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
13:33 ma uit la stiri si vad cum a petrecut Obama de ziua lui.
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Frec menta la rece pe multe forumuri, nu mai stiu cu cine sa vorbesc, cred ca ma duc sa ma dau cu scuteru'...:D, gata, plec la Mec...
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
2:47 PM :shock: mor de somn
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
ma duc sa fac un dus,apoi plec pe afara.
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
23:00 rupt de oboseala dupa 2 zile de spart su pickhammer-ul....ma bag la somn...maine relaxare toata ziua
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:47. |
- Copyright 2026 4Tuning