Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

cavaliere 29-06-10 07:53

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
8.53 am ajuns la birou si beau cafeaua .Si mai fac un post (inutil) pe un thread la fel de inutil. :-)

Mr.Extasy 29-06-10 11:56

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
12:56 - Abia m-am trezit. Ma scarpin la OO:oops:

Strainger 30-06-10 10:19

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Beau un burn, ascult muzica si stau pe net rasfoind google in gasirea unui obiect "Sarbacana"
Stiti de unde as putea lua asa ceva??

Mr.Extasy 30-06-10 23:30

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
00:30 - ascult muzica, ma gandesc cum dracu imi pot fugi ochii dupa o fata maritata ( cu un copil :lol: ... Da,bine, nu are decat 20 de ani, dar totusi :lol:) si caut de nebun pachetul de tigari, pt a iesi sa fumez o tigara, si dupa asta ma bat cu plapuma.

nea_gogu_de_la_gaze 01-07-10 14:13

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Ma gandesc cum va fi bacul de la toamna

FranktheTank 01-07-10 18:36

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by nea_gogu_de_la_gaze (Post 3485391)
Ma gandesc cum va fi bacul de la toamna

teoretic, mai simplu

O.T.: O frec la rece...

Alex4u 08-07-10 15:42

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
4.42 Pm - vb cu o fata , citesc 4t , ascult nicu guta ..:lol:

FranktheTank 08-07-10 15:46

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by Alex4u (Post 3502688)
4.42 Pm - vb cu o fata , citesc 4t , ascult nicu guta ..:lol:

Sper ca faza cu "nicu guta" a fost o gluma....

Xteam 08-07-10 15:48

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Astept ca tipul ce-mi promisese ca imi aduce un motor pt scuter sa se tina de cuvant. :shock:

spiner 08-07-10 19:38

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Tocmai ce mi-a intrat un pixcreion in picior,ma gandeam sa intru pe 4tuning sa mai uit de durere.

c0$ti 05-08-10 12:34

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
13:33 ma uit la stiri si vad cum a petrecut Obama de ziua lui.

mihairadu 05-08-10 13:00

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Frec menta la rece pe multe forumuri, nu mai stiu cu cine sa vorbesc, cred ca ma duc sa ma dau cu scuteru'...:D, gata, plec la Mec...

StoRo 05-08-10 13:49

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
2:47 PM :shock: mor de somn

rs-dey 05-08-10 20:01

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ma duc sa fac un dus,apoi plec pe afara.

cozmin23 05-08-10 22:02

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
23:00 rupt de oboseala dupa 2 zile de spart su pickhammer-ul....ma bag la somn...maine relaxare toata ziua


All times are GMT +2. The time now is 00:47.

- Copyright 2026 4Tuning