Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   NFS UG2 Drifters (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/131129-nfs-ug2-drifters.html)

demonul 28-12-10 13:25

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by Livyooo (Post 3927190)
Mai se Tine cineva de treaba pe aici?

Nu se stie niciodata! ce va mai fi pe acest topic...


Sarbatori Fericite la toti :) si un an nou plin cu bucuri si cu un e30 cadou sper

R3chin 07-01-11 00:05

Re: NFS UG2 Drifters
 
Salut baieti:
Drift Level:Pro
Masina:nissan350z "roz" :P
Nikname: insane , rechin
Astept provocari.



"pt EMH: Care e faza cu cele 2 poze? in care ne areti ca rabzi foame?"

world cars 07-01-11 01:03

Re: NFS UG2 Drifters
 
insane am crezut ca te-ai lasat de nfs :-P:twisted:

eMH 07-01-11 01:24

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by R3chin (Post 3961207)
"pt EMH: Care e faza cu cele 2 poze? in care ne areti ca rabzi foame?"

Bucura-te tu de Nasolenza ta, si nu iti mai face griji! Eu am ce manca, stai tu linistit!

Acum poti dormi in pace :)

P.S.: Daca ajungi prin Ploiesti / Bucuresti mi-ar placea sa te cunosc personal! Pari un baiat de treaba :)

R3chin 07-01-11 10:23

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by world cars (Post 3961282)
insane am crezut ca te-ai lasat de nfs :-P:twisted:

NIciodata:D

demonul 07-01-11 11:42

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by R3chin (Post 3961806)
NIciodata:D

Niciodata nici eu! cu toate ca ma cam lasat mana dar.... nu osa ma las de jocul asta

Promoo 20-02-11 13:22

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by DannyKid (Post 3890372)
Pe drifturi d-alea de munte nu va dati? Ce-l putin alea-s favoritele mele si acolo consider adevaratele drifturi !

:D

Fac eu drifturi pe munte, dar spune cum jucam...cu pLan sau hamachi ?

demonul 06-05-11 01:58

Re: NFS UG2 Drifters
 
bau ! mam gandit sa ma-i zic si eu ce-va pe aici mai traiti careva ? :)) mi-e dor de cand ne dadeam noi toti bara la bara 8-> ce vremuri amintirile raman xD va urez bafta la toti dupa 4tuning inclusiv emh .. :P

Andreynyo 06-05-11 08:56

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by demonul (Post 4306335)
bau ! mam gandit sa ma-i zic si eu ce-va pe aici mai traiti careva ? :)) mi-e dor de cand ne dadeam noi toti bara la bara 8-> ce vremuri amintirile raman xD va urez bafta la toti dupa 4tuning inclusiv emh .. :P

Emotionant... :cry:
Dar tot nu ai invatat sa scrii... :cry:
Trist...

Ingerasul99 06-05-11 21:05

Re: NFS UG2 Drifters
 
Cum nimeni de pe aici nu se da, traim in liniste.

D v D 07-07-11 16:16

Re: NFS UG2 Drifters
 
1 Attachment(s)
Din lipsa de activitate si dupa juma' de ora de invarteala am scos scorul asta , precizez ca deabea azi l-am instalat dupa mai mult de un an de repaos ,astept competitori :D

R.Equinox 18-08-11 19:56

Re: NFS UG2 Drifters
 
E bine..bravo

Promoo 07-09-11 15:36

Re: NFS UG2 Drifters
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by D v D (Post 4449880)
Din lipsa de activitate si dupa juma' de ora de invarteala am scos scorul asta , precizez ca deabea azi l-am instalat dupa mai mult de un an de repaos ,astept competitori :D

Si eu la fel ca tine, dupa o lunga pauza si cateva ture de antrenament.

world cars 09-09-11 20:20

Re: NFS UG2 Drifters
 
care mai jucati nfs bagati id meu gantzaa

demonul 17-11-13 00:44

Re: NFS UG2 Drifters
 
Frateeeee.... Mai trăiţi? :)) de cănd nu am mai vizitat acest topic de cand eram mai micuţ şi mai prostuţ .. am citit all pagini de la 1-41 sau 42 căte sunt.. certuri, scandaluri, prietenii, şi toţi ne-am lăsat ... o sa para o idee tare prostească asta dar oare mai are cineva chef un dat de-a latul ? :)


All times are GMT +2. The time now is 22:03.

- Copyright 2026 4Tuning