Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Diverse discutii - old topic (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/6904-diverse-discutii-old-topic.html)

tng 25-10-07 20:17

Re: Diverse discutii
 
Am mutat cearta aici un timp pana la clarificare ... si acolo vor si toate posturile cu caracter ce cearta :-P :D

jakal 25-10-07 20:25

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_wrc (Post 1166870)
bah..un pic de offtopci la bautura....
la inchisoarea doftana se face paintball. Pretul este de 0.35RON/bila, iar in cazul in care ne strangem cat sa luam peste 6000 de bile (~30 oameni la 200 bile de fiecare), pretul scade la 0.3RON/bila.
Inchisoarea este in prezent inchisa si se deschide doar pt astfel de evenimente.

deci e super tare!

ma bag si eu aici;)

jakal 25-10-07 21:15

Re: Diverse discutii
 
am si eu o intrebare sper sa nu fie de baraj:D . sint mai nou pe aici dar lamuriti-ma si pe mine: exista vreo deosebire intre cluburi?? ex: NSL,INFERNO....:no:

Khalis 25-10-07 21:41

Re: Diverse discutii
 
la ce referi tu ca fiind deosebire?..... conditzii de admitere in club sau ce?.... k asha... cea mai mare deosebire sunt membrii cluburilor shi atmosfera de pe-acolo... :-P .... clarifica putzin intrebarea....

andrei_hrz 26-10-07 01:23

Re: Diverse discutii
 
Daca am inteles eu bine AML-ule zici ca vrei sa iti faci masina de 110cp dar sper k te gandesti si la sigurata in trafic si nu lasi pe spate tamburi ca dupa 100cp franarea pe spate pe manburii numai este eficienta. asa ca mai bine te-ai gandi la sigurata in trafic fata de noi si dupaia sa faci motor de cat vrei.

bogdan_wrc 26-10-07 08:08

Re: Diverse discutii
 
da' ce e domle cu toate cluburile astea?
e o moda acum...

tre 26-10-07 09:41

Re: Diverse discutii
 
bogdane ne facem club ma?

pta victoriei reisars aaa?

DONU' 26-10-07 09:44

Re: Diverse discutii
 
Mai bine CENTRAL RACERS ;)
- nu statzi voi in centru?

alex2see 26-10-07 09:45

Re: Diverse discutii
 
berea???????????

bogdan_wrc 26-10-07 10:07

Re: Diverse discutii
 
central rasers..suna f bine. cu khalis si DNU :)))

riv_gms 26-10-07 10:30

Diverse discutii
 
Noile limite de viteza: 60km/h in oras, 120 afara!


Daca va intrebati cumva care este tara europeana cu cele mai permisive limite de viteza si daca raspunsul credeati ca e Germania, va inselati. Da, ei au unele autostrazi fara limita de viteza, dar la noi tocmai s-a adoptat in Senat un proiect de lege care va mari limitele de viteza atat in orase cat si in afara acestora.

La initiativa senatorului PNL Norica Nicolai, comisia juridica din Senat a aprobat marirea limitelor de viteza dupa cum urmeaza: la 60km/h in oras, la 100km/h pe drumurile judetene si la 120km/h pe drumurile nationale sau europene. Senatorii au pus mana de la mana si au aprobat cu veselie noile limitari de viteza, cu 72 de voturi din... 60 de participanti!

Mai mult decat atat, conform modificarilor aduse, punctul de amenda scade de la 39 de lei la 19 lei iar reexaminarea nu mai este necesara in cazul suspendarii permisului.

Pana la publicarea in Monitorul Oficial insa mai e cale lunga, si trebuie ca si Presedintia sa-si spuna cuvantul.

DONU' 26-10-07 11:30

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_wrc (Post 1168681)
central rasers..suna f bine. cu khalis si DNU :)))

Hmm, ma gandeam ca sunt si eu cu voi, dar nu stiu daca zona BCR este tot Centru.

Khalis 26-10-07 11:38

Re: Diverse discutii
 
Okay-okay.... dar nu potzi sa fii in doua cluburi deodata, nu?? :lol: :lol:

T@zMania 26-10-07 11:58

Re: Diverse discutii
 
sa intzeleg ca eu voi fi in South Racers?;)

jakal 26-10-07 12:02

Re: Diverse discutii
 
si eu in west racers?:D bine ca nu sint singur prin cartierul asta minunat..SEE stie de ce.....:D ;)


All times are GMT +2. The time now is 11:16.

- Copyright 2026 4Tuning