![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ia pus rotzi pe plafon ma?? ce plm e asa surpriza k nu tre sa stie nimeni ........
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ba imi pare rau dar vineri nu pot sa ajung la intalnire :( unora le`am explicat ce si cum ... mai exact e ziua mea si plec vineri seara si ma intorc sambata ... pormit ca nu uit de cinste, nu ma dau la fund :lol: deci tin sa MULTUMESC enorm lui Tataica, fara el sigur nu ma descurcam si eventual cine stie cand le puneam, si lui Daffy ca a mers si el cu noi :), si nu in ultimul rand oamenilor care mi`au mai dat cate un sfat :) se simt ei ca sunt majoritatea. va pup si va multumesc enorm pentru ajutorul dat.
( chiar daca o sa sune postul cam gay ... PANA MEA SUNT PRIMELE MELE JANTE AFTERMARKET !! deci ... shht :P ) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
felicitari domnul Robynet :* :X ... si ce sa mai zic ... aaaaa , La Multi Ani , Tot ce iti doresti si La multi Calutzi :D
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
felicitari domle' .abea astept sa o vad.
si sa ne traiesti o mie de ani! :D ps:da si mie id tau de mess;;) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
@ Robynet: LA MULTI ANI! in primul rand. tot ce-ti doresti!
in al doilea rand: sunt tare curios despre ce jante e vorba!:D;) cred ca arata marfa masina cu schimbarea asta!:twisted: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
felicitari robynet...noi ne auzim:D la o bere, etc..cadou de ziua ta vine o sesiune foto :>
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ps: sa imi dati add pe mess ca am niste kestii de vorbit cu toti detinatorii auto
ym: popovici.gsorin |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Frate deci cum aşa ceva :lol: https://www.youtube.com/watch?v=HbiPS...layer_embedded
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Foarte jmechera faza :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
La Mulţi ani Robynet ;) să ne trăieşti bă !:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ufff il vezi mai mic si te iei de el:lol::lol::lol:
nu e singurul care a "gresit".....fi si tu mai bland :D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Lucian ţi-ar cam trebuii aşa ceva https://www.youtube.com/watch?v=zJEe6...eature=related :lol: ce zici :D !? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
http://www.protv.ro/emisiuni/shows/p.../pagina-7.html
minutul 1:40...cristi apare vreo 10 sec aproape |
Re: Diverse (topic de offtopic)
:!:BAFTA MULTA TUTUROR CELOR CARE SUSTIN EXAMENUL DE BAC:!:
:twisted::twisted::twisted: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
bafta multa si din partea mea ... pretena a inceput cu dreptu` 9.50 \:D/
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
9.50 si eu :>
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bravo baaaa.......inferno la inaltime peste tot :lol::lol::lol::lol::lol:
felicitari si prietenei lu robynet, sa speram ca nu s-a suparat pe noi pt faza de aseara :P |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
balosu din ploiesti a dat clasa la toti.....10 in cap!!!!
bravo ba balaaaa |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
m-am gandit si io la varianta asta...dar astept informatorii sa imi zica exact :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
au facut si ei o glumita "mica :rolleyes2" sa ma scoata din casa si sa imi faca o surpriza :) de care banuiesc ca stii de duminica dimineata la ora 3 :-" cand m`ai sunat si tu
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ne-am adunat repede 5-6 oameni sa ii luam lu robynet un mic tortulet de ziua lui....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
ma mir ca mai merge :)) in alta ordine de idei..ms de telefon pt ce i care au organizat intalnirea... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
Cunoaste cineva aceasta bluza marca Adidas ? este la mine acasa a spalat-o mama e gata de imbracat !?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Nu vreau sa aflu cum ti-ai uitat bluza la bogdy...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
se intampla lucruri dubioase :))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:14. |
- Copyright 2026 4Tuning