Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Fr33`e30 19-06-09 08:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ia pus rotzi pe plafon ma?? ce plm e asa surpriza k nu tre sa stie nimeni ........

RoByNeT 19-06-09 08:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba imi pare rau dar vineri nu pot sa ajung la intalnire :( unora le`am explicat ce si cum ... mai exact e ziua mea si plec vineri seara si ma intorc sambata ... pormit ca nu uit de cinste, nu ma dau la fund :lol: deci tin sa MULTUMESC enorm lui Tataica, fara el sigur nu ma descurcam si eventual cine stie cand le puneam, si lui Daffy ca a mers si el cu noi :), si nu in ultimul rand oamenilor care mi`au mai dat cate un sfat :) se simt ei ca sunt majoritatea. va pup si va multumesc enorm pentru ajutorul dat.


( chiar daca o sa sune postul cam gay ... PANA MEA SUNT PRIMELE MELE JANTE AFTERMARKET !! deci ... shht :P )

Fr33`e30 19-06-09 09:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
felicitari domnul Robynet :* :X ... si ce sa mai zic ... aaaaa , La Multi Ani , Tot ce iti doresti si La multi Calutzi :D






Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2419862)
ba imi pare rau dar vineri nu pot sa ajung la intalnire :( unora le`am explicat ce si cum ... mai exact e ziua mea si plec vineri seara si ma intorc sambata ... pormit ca nu uit de cinste, nu ma dau la fund :lol: deci tin sa MULTUMESC enorm lui Tataica, fara el sigur nu ma descurcam si eventual cine stie cand le puneam, si lui Daffy ca a mers si el cu noi :), si nu in ultimul rand oamenilor care mi`au mai dat cate un sfat :) se simt ei ca sunt majoritatea. va pup si va multumesc enorm pentru ajutorul dat.


( chiar daca o sa sune postul cam gay ... PANA MEA SUNT PRIMELE MELE JANTE AFTERMARKET !! deci ... shht :P )


Evo-Jr 19-06-09 09:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
felicitari domle' .abea astept sa o vad.
si sa ne traiesti o mie de ani! :D
ps:da si mie id tau de mess;;)

Kinghost69 19-06-09 10:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@ Robynet: LA MULTI ANI! in primul rand. tot ce-ti doresti!
in al doilea rand: sunt tare curios despre ce jante e vorba!:D;)
cred ca arata marfa masina cu schimbarea asta!:twisted:

jB*XSA 19-06-09 11:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
felicitari robynet...noi ne auzim:D la o bere, etc..cadou de ziua ta vine o sesiune foto :>

jB*XSA 19-06-09 11:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ps: sa imi dati add pe mess ca am niste kestii de vorbit cu toti detinatorii auto
ym: popovici.gsorin

Tweety_rzw 19-06-09 13:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Frate deci cum aşa ceva :lol: https://www.youtube.com/watch?v=HbiPS...layer_embedded

Lucian_GXZ 19-06-09 14:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Foarte jmechera faza :)

Tweety_rzw 19-06-09 14:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
La Mulţi ani Robynet ;) să ne trăieşti bă !:D

Lucian_GXZ 19-06-09 15:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2420867)
La Mulţi ani Robynet ;) să ne trăieşti bă !:D

Putina atentzie nu ar strica... e un topic special creat pentru asa ceva... :???: cred ca e ultima oara cand o percep ca pe o gluma/neatentzie.. am sa incep sa sterg grav din posturi - fara explicatii. Concentrati-va putin va rog...

GopPo 19-06-09 16:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ufff il vezi mai mic si te iei de el:lol::lol::lol:
nu e singurul care a "gresit".....fi si tu mai bland :D

Tweety_rzw 19-06-09 16:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2421225)
ufff il vezi mai mic si te iei de el:lol::lol::lol:
nu e singurul care a "gresit".....fi si tu mai bland :D

De parcă sunt singuru care a zis la mulţi ani pe acest topic....normal lucian trebuia să le spui la toţi nu numai mie PERSONAL ;) !

Tweety_rzw 19-06-09 18:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Lucian ţi-ar cam trebuii aşa ceva https://www.youtube.com/watch?v=zJEe6...eature=related :lol: ce zici :D !?

Lucian_GXZ 19-06-09 18:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2421236)
De parcă sunt singuru care a zis la mulţi ani pe acest topic....normal lucian trebuia să le spui la toţi nu numai mie PERSONAL ;) !

TI-am zis tie, pentru ca ai fost singurul care ai postat dupa ce am scris in topicul special creat pentru urarile onomastice.... ceilaltzi nu aveau unde sa scrie... tu nu ai acordat atentie.. Hai sa incheiem subiectul asta....

Lucian_GXZ 19-06-09 18:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2421460)
Lucian ţi-ar cam trebuii aşa ceva https://www.youtube.com/watch?v=zJEe6...eature=related :lol: ce zici :D !?

Eu nu am de ce sa ma ascund cu nimic.. dar ideea mi se pare misto...

Tweety_rzw 19-06-09 18:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2421503)
Eu nu am de ce sa ma ascund cu nimic.. dar ideea mi se pare misto...

Este o chestie de effect nu să te ascunzi de nimeni :-P că nu ai de ce :) !

daffy duck™ 20-06-09 11:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
http://www.protv.ro/emisiuni/shows/p.../pagina-7.html


minutul 1:40...cristi apare vreo 10 sec aproape

Kinghost69 22-06-09 10:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:!:BAFTA MULTA TUTUROR CELOR CARE SUSTIN EXAMENUL DE BAC:!:
:twisted::twisted::twisted:

RoByNeT 22-06-09 12:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bafta multa si din partea mea ... pretena a inceput cu dreptu` 9.50 \:D/

Kinghost69 22-06-09 13:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2427708)
bafta multa si din partea mea ... pretena a inceput cu dreptu` 9.50 \:D/

felicitarile mele!;):D

jB*XSA 22-06-09 13:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
9.50 si eu :>

daffy duck™ 22-06-09 13:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bravo baaaa.......inferno la inaltime peste tot :lol::lol::lol::lol::lol:

felicitari si prietenei lu robynet, sa speram ca nu s-a suparat pe noi pt faza de aseara :P

Kinghost69 22-06-09 14:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by jB*XSA (Post 2428016)
9.50 si eu :>

esti tare!:twisted:

daffy duck™ 22-06-09 14:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
balosu din ploiesti a dat clasa la toti.....10 in cap!!!!

bravo ba balaaaa

shantzu 22-06-09 14:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2428100)
balosu din ploiesti a dat clasa la toti.....10 in cap!!!!

bravo ba balaaaa

A avut pile :lol::lol:

daffy duck™ 22-06-09 15:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
m-am gandit si io la varianta asta...dar astept informatorii sa imi zica exact :lol:

Tweety_rzw 22-06-09 15:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2428252)
m-am gandit si io la varianta asta...dar astept informatorii sa imi zica exact :lol:

Şi alţii te gândeşti că abea au trecut cls a 11 a :lol: ....damn baftă tuturor la BAC :D

shantzu 22-06-09 16:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2428252)
m-am gandit si io la varianta asta...dar astept informatorii sa imi zica exact :lol:

Si eu tot in liceul ala am invatat ... Cu sau fara pile e acelasi lucru daca stii ceva :lol::lol:

Evo-Jr 22-06-09 16:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2428034)
bravo baaaa.......inferno la inaltime peste tot :lol::lol::lol::lol::lol:

felicitari si prietenei lu robynet, sa speram ca nu s-a suparat pe noi pt faza de aseara :P

ce a fost aseara?:evil:

RoByNeT 22-06-09 17:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
au facut si ei o glumita "mica :rolleyes2" sa ma scoata din casa si sa imi faca o surpriza :) de care banuiesc ca stii de duminica dimineata la ora 3 :-" cand m`ai sunat si tu

daffy duck™ 22-06-09 17:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ne-am adunat repede 5-6 oameni sa ii luam lu robynet un mic tortulet de ziua lui....

Evo-Jr 23-06-09 07:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2428564)
au facut si ei o glumita "mica :rolleyes2" sa ma scoata din casa si sa imi faca o surpriza :) de care banuiesc ca stii de duminica dimineata la ora 3 :-" cand m`ai sunat si tu

repet bre...te am sunat la 12.si 18 min.probabil ca pe la 3..s a apelat singur cand dormea pe tel..nu stiu cum..dar n am trezit cu el sub mine.
ma mir ca mai merge :))

in alta ordine de idei..ms de telefon pt ce i care au organizat intalnirea...

RoByNeT 23-06-09 09:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@dunga iar = pam pam https://forum.4tuning.ro/477-anunturi-auto-honda-acura/130004-dezmembrez-crx-del-sol-95-a.html

BGY_Bogdy 23-06-09 10:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
Cunoaste cineva aceasta bluza marca Adidas ? este la mine acasa a spalat-o mama e gata de imbracat !?

Tweety_rzw 23-06-09 15:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by BGY_Bogdy (Post 2430234)
Cunoaste cineva aceasta bluza marca Adidas ? este la mine acasa a spalat-o mama e gata de imbracat !?

:))) Iotee unde e bluza mea :))

Lucian_GXZ 23-06-09 15:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Nu vreau sa aflu cum ti-ai uitat bluza la bogdy...

Tweety_rzw 23-06-09 15:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2431177)
Nu vreau sa aflu cum ti-ai uitat bluza la bogdy...

La romexpo ,îmi era cald şi am pus-o la el în maşina,tocmai ai aflat:lol:

DRK*DeSiGn 23-06-09 16:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
se intampla lucruri dubioase :))))

Lucian_GXZ 23-06-09 16:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2431197)
La romexpo ,îmi era cald şi am pus-o la el în maşina,tocmai ai aflat:lol:

Sa inteleg ca ai pus-o in masina la Bogdy? El stie despre treaba asta? sau altfel... cu cine ai pus-o tinere?


All times are GMT +2. The time now is 21:14.

- Copyright 2026 4Tuning