Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Lucian_GXZ 19-02-09 18:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by BGY_Bogdy (Post 2082065)
ca tot o ardem pe caterinci si plm nu ne suparam aiurea 1-1 scor stras am o poza cu mine modificata am rugamintea ca toti cei care vad poza sa de a zoom pe dintzi

Aceasta poza a fost facuta acum cateva luni cand starea lui Bogdy nu se agravase atat de mult... Pun o poza de acum 2 seri. ATENTIE! Imagini Shokante!

DRK*DeSiGn 19-02-09 19:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bay ce e haosul asta aicea ma???doamne ce popza a bagat akuam lucik e de 5 puncte -=)))

Tweety_rzw 19-02-09 19:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Intrebare,fata aceea mai este in viata adica...mnaa..cred ca nu a vazut cu cine a facut poza :)) !

BGY_Bogdy 19-02-09 21:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
e ciufulimea-tzi ciorapii aia inmuiatzi in varza o ardem cu daste nici o prob am revenit si sunt bine`sss:))

BGY_Bogdy 19-02-09 21:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
Tin sa va anuntz ca in seara asta mi-am schimbat statia de pe masina :D am da JBL-ul de 600W si mi-am luat tot un JBL de 1200W acuma dupa ce ii face ceva ext tre sa achizitionez un difuzor mai bun sau inca unu sa am 2 sa faca treaba :D

RoByNeT 19-02-09 22:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
sa il stapanesti sanatos :D


mi`am luat si eu pentru inceput ca ma saturasem de caseta aia :))

cam asa ceva face ... eu am zis ca e destul de bunicel ... http://www.pioneer.eu/eur/products/D...0UB/print.html


si o sa urmeze statia si sub cat de curand si ceva grav oricum :D

kidu2006 19-02-09 22:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2082290)
Aceasta poza a fost facuta acum cateva luni cand starea lui Bogdy nu se agravase atat de mult... Pun o poza de acum 2 seri. ATENTIE! Imagini Shokante!

Frate esti ... blana :))))

Lucian_GXZ 20-02-09 09:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Experientza de la shcoala veche kidule.... ai uitat ce era inainte pe forum.. cu dima vsp astia... radeam de muream pe poze facute :))

A.x.e.L 20-02-09 10:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by BGY_Bogdy (Post 2081858)
Scrisoare catre PORSCHE! :))

asta kiar este pe bune??:shock:....=)))))..incredibil...

BGY_Bogdy 20-02-09 16:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@axel ai impresia ca am scris eu aia ?

Lucian_GXZ 20-02-09 17:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Dupa poza ta.. sincer.. .eu cred :)))

A.x.e.L 20-02-09 17:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by BGY_Bogdy (Post 2085280)
@axel ai impresia ca am scris eu aia ?

nu ma....dar sunt asa multe aberatii scrise incat am crezut ca a facut cineva caterinca....;))

kidu2006 21-02-09 04:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2083964)
Experientza de la shcoala veche kidule.... ai uitat ce era inainte pe forum.. cu dima vsp astia... radeam de muream pe poze facute :))

Chiar ca .. mai tii minte cand faceam conferinte si faceam fake`uri impotriva lu` dima? =))))))))))))) doamne ce cretini eram :)):)):)) murea ala de draci:lol:

ghiszmo 21-02-09 14:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Salut lume!aseara nu am putut sa ma prezint si nush dak sapt viitoare voi putea din motive financiare!sper sa ma pun cat mai rapid la linia de plutire si sa particip la intalniri si mai ales la Craiova!cred ca o perioada nu o sa mai apar asa de des pe cat o faceam inainte!sper sa nu supar pe nimeni prin absenta mea si sper sa ma intelegeti!:sad:Va multumesc!multa bafta!

DRK*DeSiGn 21-02-09 14:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nici o problema ghizmo! @ kid---alea erau alte vremuri...pe cand cleopatra rupea strazile in 2 :D


All times are GMT +2. The time now is 04:53.

- Copyright 2026 4Tuning