![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bay ce e haosul asta aicea ma???doamne ce popza a bagat akuam lucik e de 5 puncte -=)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Intrebare,fata aceea mai este in viata adica...mnaa..cred ca nu a vazut cu cine a facut poza :)) !
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
e ciufulimea-tzi ciorapii aia inmuiatzi in varza o ardem cu daste nici o prob am revenit si sunt bine`sss:))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
Tin sa va anuntz ca in seara asta mi-am schimbat statia de pe masina :D am da JBL-ul de 600W si mi-am luat tot un JBL de 1200W acuma dupa ce ii face ceva ext tre sa achizitionez un difuzor mai bun sau inca unu sa am 2 sa faca treaba :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
sa il stapanesti sanatos :D
mi`am luat si eu pentru inceput ca ma saturasem de caseta aia :)) cam asa ceva face ... eu am zis ca e destul de bunicel ... http://www.pioneer.eu/eur/products/D...0UB/print.html si o sa urmeze statia si sub cat de curand si ceva grav oricum :D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Experientza de la shcoala veche kidule.... ai uitat ce era inainte pe forum.. cu dima vsp astia... radeam de muream pe poze facute :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
@axel ai impresia ca am scris eu aia ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Dupa poza ta.. sincer.. .eu cred :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Salut lume!aseara nu am putut sa ma prezint si nush dak sapt viitoare voi putea din motive financiare!sper sa ma pun cat mai rapid la linia de plutire si sa particip la intalniri si mai ales la Craiova!cred ca o perioada nu o sa mai apar asa de des pe cat o faceam inainte!sper sa nu supar pe nimeni prin absenta mea si sper sa ma intelegeti!:sad:Va multumesc!multa bafta!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nici o problema ghizmo! @ kid---alea erau alte vremuri...pe cand cleopatra rupea strazile in 2 :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:53. |
- Copyright 2026 4Tuning