Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Provocări pentru SUBARU lui Sebastian. (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/8607-provocari-subaru-sebastian.html)

isacfani 05-02-07 07:48

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 728657)
Ai vazut vreodata subaru lu sebastian plecand dp loc ? Cum sa spui ca o tractiune spate pleaca mai bine ? nu te supara dar vorbesti aiurea ..

nu am vazut nicio plecare de pe loc a lui sebastian, mai ales una recenta, si as fi foarte curios sa vad un film cu asa ceva. multumesc.

MariusM 05-02-07 20:09

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by isacfani (Post 731867)
nu am vazut nicio plecare de pe loc a lui sebastian, mai ales una recenta, si as fi foarte curios sa vad un film cu asa ceva. multumesc.


este una de la 0-305 km/h si inca una cu 4 trepte ;) merita vazute :shock:

SEBASTIAN 05-02-07 21:07

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Din pacate eu nu pot sa si filmez.

EVOLUTION8 05-02-07 21:45

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Iti dau eu camera si imi dai tu masina :)))))))))))))
E simplu :)))

George_P. 05-02-07 21:54

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 733258)
Din pacate eu nu pot sa si filmez.

Pot eu... :D

EvLSant0S 06-02-07 03:55

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by George_P. (Post 733376)
Pot eu... :D

pardon .... :D

=)) :D

isacfani 06-02-07 08:35

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by MariusM (Post 733159)
este una de la 0-305 km/h si inca una cu 4 trepte ;) merita vazute :shock:

am si specificat : o filmare recenta cu plecare de pe loc; masina a mai suferit ceva up-grade-uri de atunci. acel film de care zici tu, il am de cand a aparut pe forum.;)

SEBASTIAN 06-02-07 08:52

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Da am evitat filamarile.
Oricum nu va orientati dupa filmari pentru ca evit sa dau tot.
Plec controlat mult mai jos.

L3on 06-02-07 17:59

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Ati vzt articolul din libertatea azi ??? Auzi "am batut tot ce se poate bate"....ce ipocrizie...

AR33COP 06-02-07 22:04

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
''la 380 era acul in scadere.'' probabil ca era acul de la teperatura tobei de esapament.nu vreau sa fiu taran dar e prea de tot.le infloresc astia de la libertatea de n-ai aer.

savdragos 06-02-07 23:01

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Hahahahah super tare articolul din Libertatea aruncati un ochii aici super tare
http://www.libertatea.ro/index.php?s...ategorie&cid=4

lascarica 07-02-07 00:17

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
INCREDIBIL....imi cer scuze dar Libertatea a devenit un fel de revista SF....nu stiu cine si care-i treaba p-acolo,dar se vede ca stimatul redactor duce lipsa de alte materiale cu care sa se achite de numarul de caractere cu care-i dator pe coloana....oricum,fermecatoare povestiri,stie sa puna cuvinte-n gura personajelor...asaaa,pentru public...:))
Nu stiu CARE dintre cei prezenti era respectivul "om de presa" insa cred ca a ajuns in alta locatie sau avea ceva metalic infipt undeva cu ceva timp inainte de a observa ferarri ala si nush'ce lamborghini p-acolo....
MARE rusine...!..are mania suflatului in c_r si probabil seful lui i-a spus ca-l gadila...asa ca ales pe altcineva cu care sa-si exerseze pasiunea...:lol:

ROSSI 46 07-02-07 08:00

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
e intradevar mizerabil articolul din ziar....intrebare: cat de prost sofer potzi sa fii sa ai 1000 de cai s ao furi de la unu de 700...cam greu de crezut...shi cu a 3 dak pleci de pe loc cred k tot il prinzi pe distantza pe care ''sau dat'' ei..ptr k pe 400 nu sau dat cu sigurantza..cum cu sigurantza nu cred k porsche'ul lui ono nu ia 380...e doar o parere mii de scuze dak supar pe cineva...personal cred k mai mult de 350-360 nu prinde

AR33COP 07-02-07 08:51

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by ROSSI 46 (Post 735839)
e intradevar mizerabil articolul din ziar....intrebare: cat de prost sofer potzi sa fii sa ai 1000 de cai s ao furi de la unu de 700...cam greu de crezut...shi cu a 3 dak pleci de pe loc cred k tot il prinzi pe distantza pe care ''sau dat'' ei..ptr k pe 400 nu sau dat cu sigurantza..cum cu sigurantza nu cred k porsche'ul lui ono nu ia 380...e doar o parere mii de scuze dak supar pe cineva...personal cred k mai mult de 350-360 nu prinde

nici atat nu cred ca prinde...........

SEBASTIAN 07-02-07 08:53

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Cel de 1000cp are in jur de 700 deoarece nu e gata si are soft de rodaj.
Pilotul nu e experimentat...
Aia nu a fost o cursa ci o jjoaca.


All times are GMT +2. The time now is 11:36.

- Copyright 2026 4Tuning