![]() |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
In curand vine pe starayi o noua IMPREZA condusa demential de mine.
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
:lol::lol::lol: foarte tare speran ca configurata destul de pentru strada nu pt curse.
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
@SEBASTIAN : mi-a luat cateva ore sa iti citesc tot threadul si nu am decat cuvinte de lauda, Felicitari ! esti un exemplu bun de urmat.
E pacat ca apar discutii cu tot felu de indivizi care se bat cu pumnii in piept, probabil cu masini fotografiate de ei prin parcari, dar .... cum ar fi viata fara ei ? :-) vorba aia, daca toti am fi la fel, ne-am plictisi ! :lol: Mult succes in continuare iti doresc |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Promit sa nu stau cu mainile in san mereu sa caut sa fac ceva mai bun.
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
despre masina ce se mai aude?...hiberneaza?.. se lucreaza sau....?
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Se lucreaza la motor ! S-a inchis blocul azi si s-a inceput montarea pistoanelor.
Incet dar sigur! |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
ceva poze sa ne mai facem si noi cate o idee?
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
nu prea am stat de poze, dar poate daca fac un reportaj il voi pune.
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
11 Attachment(s)
Acum cutia de viteze revizuita, motorul cu interne noi superforjate sunt pe pozitie. Blocul motor este cel original model EJ20 pe care-l consider celmai performant, din pdv al rezistentei mecanice.
Raman de montat accesorile. |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Ai o saiba lipsa :D
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
foarte bien arata totul, deci la craiova o sa fii prezent?
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
pentru?
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Quote:
Sa fi fost in locul tau, eram prezent la fiecare linie de start, pentru simpla satisfactie ca "acum nu mai au ce comenta" si pentru a ma distra copios ca doar de-aia am investit in masina, nu sa o sterg de praf. Sper sa iei ca atare ce iti spun si sa nu te simti ofensat in vreun anume fel. Mult succes iti doresc Cu respect. Guashe |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
E o chestie ... Parca cu cat esti mai rapid, cu atat iti pasa mai putin sa o areti. Nu vreau sa vorbesc in numele lui, dar poate ca Sebastian nu mai simte ca are ceva de demonstrat si face ce face pentru el. Eu cel putin cam in punctul asta ma aflu cu modificarile. Obisnuiam sa-i alerg pe toti la semafoare, acum e mai domoala faza ca nu-mi mai pasa. Modificarile le fac pentru mine si nu sunt motivat de competitie. Ea e doar un bonus
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Exact!
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:56. |
- Copyright 2026 4Tuning