Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Femeia ... (https://forum.4tuning.ro/28-femei/5688-femeia.html)

George_P. 07-09-06 23:30

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by Spark (Post 545550)
si el si restu` formului :lol: :)))


Bueeeeyy,lasati fata in pace ma !!

Ati sarit ca,cainii aia in lant :lol:

orlando 07-09-06 23:53

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by george_smiley05 (Post 547088)
Bueeeeyy,lasati fata in pace ma !!

Ati sarit ca,cainii aia in lant :lol:

si pun pariu ca nici nu o cunosc....eu am zis ca o pup in gluma...dar lumea...
vedeti ca s-au bagat poze noi cu fete intrati sa va luati materialul ;)

George_P. 07-09-06 23:55

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by orlando (Post 547115)
vedeti ca s-au bagat poze noi cu fete intrati sa va luati materialul ;)


fuga fuga !!

:lol: :lol: :lol: :lol:

Alexutzzz 08-09-06 11:13

Re: Femeia ...
 
orlando nu mai pune pariu ca pierzi:))

spiry_moto 08-09-06 13:38

Re: Femeia ...
 
ia uite ba....voi de mine vorbeati aici? :)) baieti...recunosc ca nu pot tine pasu cu voi..

bluey ...stai linistit....ca nici nu te lasam sa ma pupi....:D


orlando...nici tu nu ma cunosti, d'aia ma pupi in gluma, nu? :))

orlando 08-09-06 13:47

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by spiry_moto (Post 547662)
ia uite ba....voi de mine vorbeati aici? :)) baieti...recunosc ca nu pot tine pasu cu voi..

bluey ...stai linistit....ca nici nu te lasam sa ma pupi....:D


orlando...nici tu nu ma cunosti, d'aia ma pupi in gluma, nu? :))

nu recunosc nimic...nu am fost eu ala...
te pupam in gluma ca mi-am adus aminte in ce conjunctura te-am cunoscut :lol: very psycho treaba :lol:
oricum tu sa nu te lasi pupata de toti doar de cei care merita :lol:

EvLSant0S 08-09-06 22:25

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by bluey (Post 545580)
Hahaha numai eu nu.
Spiry nu mi-ai spus daca ti-ai skimbat pampersul...:P

asa frate, fi rau , cat imi plac lingaii ...

(:P|d:)

=))

George_P. 09-09-06 10:58

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 548163)
asa frate, fi rau , cat imi plac lingaii ...

(:P|d:)

=))


ADEVARAT !!

:lol: :lol: :lol: :lol:

spiry_moto 09-09-06 12:24

Re: Femeia ...
 
:rolleyes2 :grandpa: :lalala: :grandmar: :confused: :confused: :confused:

bluey 09-09-06 13:57

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 548163)
asa frate, fi rau , cat imi plac lingaii ...

(:P|d:)

=))

Ori esti prea subtil pentru mine ori nu te-ai exprimat prea bine.
Si care e problema cu lingaii???
Atata timp cat isi tin limba in gura pana in pat sunt total de acord (dar sa fie in pat cu o femeie ) :lol:

EvLSant0S 10-09-06 20:54

Re: Femeia ...
 
eu cred ca m-am exprimat pe cat de bine se putea ...
total de acord cu ce ai zis tu .. ;)

p.s: eu am zis asa " asa frate, fi rau " atat , asta era mesajul ptr tine ,cat imi plac lingaii , adica.. dupa virgula ..
e .. asa .. in general , serios, n-are leg.cu tine , chill : /
k?

bluey 11-09-06 00:32

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 549538)
eu cred ca m-am exprimat pe cat de bine se putea ...
total de acord cu ce ai zis tu .. ;)

p.s: eu am zis asa " asa frate, fi rau " atat , asta era mesajul ptr tine ,cat imi plac lingaii , adica.. dupa virgula ..
e .. asa .. in general , serios, n-are leg.cu tine , chill : /
k?

Ma gandeam ca stii ceva :lol:

George_P. 12-09-06 22:34

Re: Femeia ...
 
Sunt femeile pe cale de disparitie ma ??:shock:


Ca vad ca nu mai zice unu o vorba....

Mustang 17-09-06 10:21

Re: Femeia ...
 
femeia ... gasesti minore d'astea la 13 ani cu un corp de iti pica fata ... femeie ZIS :D
mare dezamagire cand aflii varsta ei reala ...
si tu iti faceai un plan ... domne ... poate poate ...

sunt trecut prin ea de vineri ...
m-am uitat la ea...m-am bagat in taclale cu ea...pana m-a intrebat ce varsta am ... i-am raspuns prin intrebarea celebra : "da' tu?" ... la care ea mi-a raspuns clar si raspicat ... 13 !!!!
am ramas mut...nah...ca sa ma asigur am intrebat cativa tovarasi care o cunosteau si mi-au confirmat...

zic eu ca imi sta bine in libertate...=))

DolusD 17-09-06 14:53

Re: Femeia ...
 
Te mai uiti , eu am patzit asa ceva acu 1 luna numa ca tipa avea 1.80 m inaltime si era super buna dar problema a mai mare a fost varsta, are 16 ani(nu am crezut-o decat dupa ce am vazut buletinu ) :(( vb ta , imi sta bine in libertate :)) :)) :))


All times are GMT +2. The time now is 20:32.

- Copyright 2026 4Tuning