Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

bikks 22-04-09 20:32

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Staticyoo (Post 2253049)
doctoru cu TT stie joaca...
sasha stiu ca ma intelegi eu nu ma inteleg cateodata :D

"Doctoru stie joaca" Asta chiar e tare :lol::lol:

sk8erboy16 24-04-09 13:20

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
eu nu am vazut nici tt-ul alb si nici r8

Snake_CMC23 26-04-09 12:26

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
R8-u este.....negru cu numere rosii de SV.
L-am vazut eu azinoapte.

Sasha 27-04-09 13:01

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Sasha (Post 2244090)
am vazut pe la ora 14:00 un R8 :eyebrow::love: negru cu nr de SV:roll: poza maine :)

Quote:

Originally Posted by Sasha (Post 2253511)
am eu dragule pe telefon... dar n-am usbu' la mine :(

Quote:

Originally Posted by JIMCBR (Post 2254060)
Sasha, zgaiba nu te ajuta? :-s

Si astazi m-am tot plimbat prin oras si nu am dat de el :-??

Quote:

Originally Posted by JIMCBR (Post 2255204)
Uff, eu inca astept pozele. Am vazut si TT-ul alb, se cam da baiatu' la ea ;)

nu stiu daca intelegi mare lucru din aceasta poza..facuta cu un tel cu camera de 768918108 pixeli :lol::lol::lol:
:arrow:

Sasha 19-05-09 10:45

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Aseara am vazut un STI negru B-30-SBR la nr, stie cineva detalii?

bikks 19-05-09 18:02

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Sasha (Post 2332445)
Aseara am vazut un STI negru B-30-SBR la nr, stie cineva detalii?

fratele lui gheorghe cel cu sti'ul albastru pgh ex. citroen scz, astazi am fost cu gicu sa isi faca evacuare...face intr'un fel.

Sasha 19-05-09 18:04

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ahh bun lucru...s-au axat baietii pe scooby :D

bikks 19-05-09 18:38

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
https://www.youtube.com/watch?v=Jg27TSAVN1o gicu in actiune.

lowrider.STi 19-05-09 21:57

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
sweet mother of STi...tare de tot
ce planuri are cu motorul?

paulinio 20-05-09 16:04

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
bikks,impartaseste-mi si mie locatia:)...

Sasha 20-05-09 16:10

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by bikks (Post 2333833)

funny:)) Locatia as vrea s-o stiu si eu..intra niste poze acolo ca dracii:eyebrow:

bikks 20-05-09 17:19

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Depozitul de langa numarul 5...prin vadeni

paulinio 20-05-09 18:13

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by bikks (Post 2336784)
Depozitul de langa numarul 5...prin vadeni


Si nu v-a deranjat nimeni in timpul "prestatiilor"?

Sasha 20-05-09 19:49

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by bikks (Post 2336784)
Depozitul de langa numarul 5...prin vadeni

aham...:twisted: merci frumos !!!

bikks 20-05-09 19:52

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Nu a mai comentat nimeni nimic...k era gicu sa dea peste ei cu subi :))


All times are GMT +2. The time now is 02:41.

- Copyright 2026 4Tuning