Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

limuzina 06-11-08 18:55

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by ocaruntu (Post 1847333)
si la 11(23) in agronomie :)
noul vw scirocco

Am vazut si eu unul negru cu numere rosii de Iasi in geam,pe la 2 si ceva :-).

ZyZ 06-11-08 19:18

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Si cand ma intereseaza si pe mine o data-n an topicu' asta, va hotarati voi sa nu mai puneti poze. Bine bine... 8)

limuzina 07-11-08 15:00

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by ZyZ (Post 1847818)
Si cand ma intereseaza si pe mine o data-n an topicu' asta, va hotarati voi sa nu mai puneti poze. Bine bine... 8)

Cu ce sa punem...daca nu mai vedem nimic prin Iasi,ce crezi, noi nu vrem poze?

KAmikazee2005 07-11-08 15:48

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
zyz-ule las ca punem poze cu scirocco ala nou :))

D3m0N 08-11-08 13:30

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
aseara l-am vazut in copou .. si apoi pe la 11 era in bucium la paun ....:)

limuzina 08-11-08 18:20

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Am vazut un GLK pe Copou.

CRyS` 09-11-08 02:32

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
alb... nu limo?

limuzina 09-11-08 12:50

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 1852218)
alb... nu limo?

Nu,era negru.Probabil ca sunt mai multe...mi-a zis cineva ca a vazut un Granturismo alb in Iasi cu EDY la numar :D.

andrey_20052002 11-11-08 15:54

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
am vazut vineri orele: 15.40-16.00 un porsche carrera negru ,eram la prima ora de conducere

TuningBoy 11-11-08 15:58

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by ZyZ (Post 1847818)
Si cand ma intereseaza si pe mine o data-n an topicu' asta, va hotarati voi sa nu mai puneti poze. Bine bine... 8)

Zyz'ule, cred ca s-au pus deja cam tot ce era prin Iasi:lol:

aalex691 14-11-08 13:40

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
am vazut azi pe la 12-12.30 in fata la Camera de Comert, sau ce e aia pe stanga cum urci copoul inainte de parc, un Rolls Royce Phantom cu numere de bucuresti

limuzina 14-11-08 15:28

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by aalex691 (Post 1863581)
am vazut azi pe la 12-12.30 in fata la Camera de Comert, sau ce e aia pe stanga cum urci copoul inainte de parc, un Rolls Royce Phantom cu numere de bucuresti

L-am vazut si eu la 12:47,la 1:40 cam asa eram acolo cu camera dar nu mai era...am vorbit cu cineva de acolo,propietarul e din Iasi...am fost pana la el acasa,dar nu era acasa nici propietarul nici masina,era doar un paznic...

ESPinoza 14-11-08 16:03

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
am vazut si eu rolls`ul azi cand am iesit pe balcon sa fumez o tigara, arata f impresionant pe langa masinile noastre de zi cu zi. am vazut ca avea si un stegulet in fata :)

limuzina 25-11-08 19:46

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
1 Attachment(s)
Asa de 15 ani...un F430.Multumesc ca ati avut rabdare cu mine,dar mai ales ...mutlumesc Crys.Am mai vazut un golf 6,dar nu cred ca se merita sa-l postez...

svz-19 26-11-08 22:31

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
2 Attachment(s)
salutare la toata lumea, cu toate ca sunt inscris mai demult si postez mai rar dar ieri am vazut un M5 in Canta, sper sa nu fie ceva vechi pe aceasta sectiune.


All times are GMT +2. The time now is 19:46.

- Copyright 2026 4Tuning