![]() |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Si cand ma intereseaza si pe mine o data-n an topicu' asta, va hotarati voi sa nu mai puneti poze. Bine bine... 8)
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
zyz-ule las ca punem poze cu scirocco ala nou :))
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
aseara l-am vazut in copou .. si apoi pe la 11 era in bucium la paun ....:)
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Am vazut un GLK pe Copou.
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
alb... nu limo?
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
am vazut vineri orele: 15.40-16.00 un porsche carrera negru ,eram la prima ora de conducere
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
am vazut azi pe la 12-12.30 in fata la Camera de Comert, sau ce e aia pe stanga cum urci copoul inainte de parc, un Rolls Royce Phantom cu numere de bucuresti
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
am vazut si eu rolls`ul azi cand am iesit pe balcon sa fumez o tigara, arata f impresionant pe langa masinile noastre de zi cu zi. am vazut ca avea si un stegulet in fata :)
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
1 Attachment(s)
Asa de 15 ani...un F430.Multumesc ca ati avut rabdare cu mine,dar mai ales ...mutlumesc Crys.Am mai vazut un golf 6,dar nu cred ca se merita sa-l postez...
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
2 Attachment(s)
salutare la toata lumea, cu toate ca sunt inscris mai demult si postez mai rar dar ieri am vazut un M5 in Canta, sper sa nu fie ceva vechi pe aceasta sectiune.
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:46. |
- Copyright 2026 4Tuning