Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Diverse, evenimente, discutii, pareri (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33602-diverse-evenimente-discutii-pareri.html)

|Gyo| 04-08-09 23:50

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
.................................................. .................................................

Dar poate sa existe varinata sa sune asa... https://www.youtube.com/watch?v=lZG0RS3mVBc :D[/QUOTE]

ce penal suna :???::???:

magnifiqo 05-08-09 16:31

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Unde gasesc in Tulcea lamele speciale de opel pt cheie ? Am fost acolo in piata noua unde multiplica chei...si nu are...ceva idei ?

shadowro 14-09-09 08:30

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
in toamna nimic ? nici o cursa nimic baieti ?

MauS 14-09-09 11:16

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Mai ai putina rabdare :)

shadowro 14-09-09 17:55

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
sper sa fie masina mea gata pana atunci.

|Gyo| 15-09-09 19:52

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 2637923)
Mai ai putina rabdare :)

da, la noi cand e frig de crapa pietrele at e ideal pt asa ceva :D :shock: :evil_laug

MauS 16-09-09 07:47

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by |Gyo| (Post 2642564)
da, la noi cand e frig de crapa pietrele at e ideal pt asa ceva :D :shock: :evil_laug

Razi tu razi Harap-Alb, dar sa stii ca asa e :))))))) "la noi", in exemplul de fata se poate defini prin masini supraalimentate:-)

Eugen_TL 16-09-09 15:13

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Mause tu mai traiesti? nu te-am mai zarit prin oras.. jantele ti-au venit? :D

|Gyo| 16-09-09 23:12

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 2643602)
Razi tu razi Harap-Alb, dar sa stii ca asa e :))))))) "la noi", in exemplul de fata se poate defini prin masini supraalimentate:-)

lasa ca "donez" eo gheatza daca e nevoie in cazul supra-alimentatelor :D :-) :joy: bautura pt "spectatori" o dai tu ( JB :oops: ) :hug::drunk::drunk: ca sa ne-ncalzim pe tusha :D

mikafly 17-09-09 19:30

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
6 Attachment(s)
Ca tot suntem la diverse.... sa vedeti o zii de munca ilustrata in cateva fotografii.....protagonisti ...Yany...Azz...Danez....Fly.....chiftele....rosii ....trotineta

shadowro 25-09-09 08:53

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 2648220)
Ca tot suntem la diverse.... sa vedeti o zii de munca ilustrata in cateva fotografii.....protagonisti ...Yany...Azz...Danez....Fly.....chiftele....rosii ....trotineta

vad ca voi chefuiti ... o etapa ceva asa pe sfarsit de an nimic ?

mikafly 25-09-09 09:57

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by shadowro (Post 2667534)
vad ca voi chefuiti ... o etapa ceva asa pe sfarsit de an nimic ?

Esteeeee..........coming soon........in max 1 sapt o sa stiti ce si cum,mai exact data cand va fi eventul

shadowro 25-09-09 10:21

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 2667648)
Esteeeee..........coming soon........in max 1 sapt o sa stiti ce si cum,mai exact data cand va fi eventul

hai sa-ti traiasca inima de hom bun .. mancatias :)

Bogyciu 02-10-09 19:14

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Stie cineva in Tulcea atelier/meserias de dublat/intors jante de tabla? Era un Logan albastru inchis, DYM la numar parca (apoi rotile au ajuns pe un Logan Alb de la nush ce firma) si avea jantele intoarse, stie cineva unde le-a facut?

P_I_T 08-10-09 23:47

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
vrei ceva gen TL 10 EMI (UN LOGAN ALB) ?


All times are GMT +2. The time now is 16:54.

- Copyright 2026 4Tuning