Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/31264-cafeneaua-nemtenilor-4tuning.html)

EDC_cip 15-07-07 00:32

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
uff pt mine a fost ultima zi cand am putut veni la intalnire a fost sucarel am reusit sa cunosc mai bine vro 5 oameni ;) (super si succes in continuare) "si parerea mea e ca sunt masini tari cu multi caluti da "saraci" lasa de dorit "tuningu" probabil ca masinile sunt la parinti da infine. bafta baietiiiiiii :arrow:

buddy_lexx 15-07-07 01:08

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by EDC_cip (Post 998026)
uff pt mine a fost ultima zi cand am putut veni la intalnire a fost sucarel am reusit sa cunosc mai bine vro 5 oameni ;) (super si succes in continuare) "si parerea mea e ca sunt masini tari cu multi caluti da "saraci" lasa de dorit "tuningu" probabil ca masinile sunt la parinti da infine. bafta baietiiiiiii :arrow:

d mine nu zici nimik?:))

GHICI 15-07-07 17:14

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
PROPUNERE PT CEI MAI VECHI .... se ingroasa gluma tare cu liniutzele ... PROPUN SA SE INTERZICA CU DESAVARSIRE FILMAREA CU CELULARE APARATE FOTO ETC la liniutze.... eu nu vreau sa fiu vedeta si nici sa ma vad pe net ...ca sa aiba motiv garda sa ma intrebe daca am stingator , triunghi reflectorizant, trusa medicala..... etc.... daca se mai filmeaza de oricine orice eu vin de acum doar ca spectator.... scuze daca am suparat pe cineva cu propunerea

Ali_ump 18-07-07 18:11

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
Care a vaz azi ...Mazda 6 aia verde de la Anonymous prin oras....full tuning ...arata criminal ...nu am reusit sa ii fac poza ca venea din fata si trecuse de mine pana sa ii fac poza...

nick_nasta 18-07-07 18:32

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Ali_ump (Post 1004028)
Care a vaz azi ...Mazda 6 aia verde de la Anonymous prin oras....full tuning ...arata criminal ...nu am reusit sa ii fac poza ca venea din fata si trecuse de mine pana sa ii fac poza...

erau poze cu ea p forum
asta e?

Ali_ump 18-07-07 18:43

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by nick_nasta (Post 1004068)
erau poze cu ea p forum
asta e?

Asta e....da ...foarte frumoasa./...

nick_nasta 18-07-07 18:51

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by nick_nasta (Post 1004068)
erau poze cu ea p forum
asta e?

inca ceva...

nick_nasta 18-07-07 18:53

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
cred k live arata si mai bine

Ali_ump 18-07-07 18:58

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by nick_nasta (Post 1004109)
cred k live arata si mai bine

Culoarea e mult mai deschisa in lumina soarelui ...si iti sare in ochi instantaneu ....criminala ...ce mai ...era pe la petrodava azi pe 11:00 AM nu era unu pe strada care sa nu intoarca capu../...:twisted:

VaLeX 18-07-07 20:00

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by nick_nasta (Post 1004068)
erau poze cu ea p forum
asta e?

superba masininutza..si "curata"..tuning facut cu bun gust
- culoarea e dementiala :shock: :shock: :shock:

buddy_lexx 18-07-07 20:49

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
abia in cazul asta vb de tuning adevarat..:P prea mijto majina !

VaLeX 18-07-07 20:53

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
B ..merge'n plm ?? :| wtfff
-scz de offtopic-

Bogdan_Irimia 19-07-07 05:07

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
sincer...mie nu imi place absolut deloc.e prea...pimp my ride. aripa aia in spate strica aspectul total.plus ca de culoare nici nu as mai vorbi. nu consider ca e tuning cu gust cum spun unii, dar nici nu comentez prea mult pt ca e de apreciat faptul ca omul si-a bagat bani si timp sa o aduca la stagiul asta iar gusturile nu se discuta.

Ali_ump 19-07-07 10:58

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan_Irimia (Post 1004745)
sincer...mie nu imi place absolut deloc.e prea...pimp my ride. aripa aia in spate strica aspectul total.plus ca de culoare nici nu as mai vorbi. nu consider ca e tuning cu gust cum spun unii, dar nici nu comentez prea mult pt ca e de apreciat faptul ca omul si-a bagat bani si timp sa o aduca la stagiul asta iar gusturile nu se discuta.

E tuning specific masinilor japoneze...culori tipatoare ...spoilere agresive ...masive ...


Cine se anunta pentru plecarea la Targu Neamt ...Sambata :?:

NSL_Cartman 19-07-07 11:30

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
trece-ma pe lista pt. tg. neamt


All times are GMT +2. The time now is 23:16.

- Copyright 2024 4Tuning