Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 MEETING 2012?! (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/301999-e36-meeting-2012-a.html)

Sparkle_81 15-08-12 15:43

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Quote:

Originally Posted by da_joint (Post 5139016)
.........
Drumul e ok,daca tie ti-a frica sa nu dai cu baia restul ce sa mai zica?mi-e greu sa cred ca esti atat de jos incat sa atingi la orice denivelare...

Fraza asta imi aduce aminte de coupe-ul lui plictisit si al lui bebe, de la intalnirea de anul trecut !

da_joint 15-08-12 16:15

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Quote:

Originally Posted by Sparkle_81 (Post 5139101)
Fraza asta imi aduce aminte de coupe-ul lui plictisit si al lui bebe, de la intalnirea de anul trecut !

:)) exact,si cu toate astea nu s-a plans nimeni.

sharkylete 15-08-12 16:21

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Quote:

Originally Posted by da_joint (Post 5139141)
:)) exact,si cu toate astea nu s-a plans nimeni.

Nu nu ... :))))

dj_eros 15-08-12 20:09

Re: E36 MEETING 2012?!
 
sa inteleg ca pisicile noastre nu vor sa participe la meeting ? s-au vorbit intre ele ?:)) mie mi s-a dus termostatul si evacuarea sa rupt la jumate si la intermediara :)))

Budy_ 15-08-12 20:11

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Pana la urma nu pleaca nimeni sambata dimineata din buc? Astept pm.

dj_eros 15-08-12 20:15

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Quote:

Originally Posted by Budy_ (Post 5139376)
Pana la urma nu pleaca nimeni sambata dimineata din buc? Astept pm.

Ai pm :hug:

Lymbutza 15-08-12 21:43

Re: E36 MEETING 2012?!
 
cu probleme , fara probleme tot ajung ! Fac coloana singur Vineri dimineatza :))

dj_eros 15-08-12 21:59

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Quote:

Originally Posted by Lymbutza (Post 5139484)
cu probleme , fara probleme tot ajung ! Fac coloana singur Vineri dimineatza :))

ee singur mai pune inca 2 masini :)) plus alte 3 de la ploiesti inca nu sunt sigur de cele din ploiesti urmeaza sa imi zica exact ce fac maine :)

Lymbutza 15-08-12 22:08

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Facem brigada de brigada :)) ! Te sun vineri pe 9:00 cand plec de acasa !

GOGU_VL 15-08-12 22:17

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Mai pleaca cineva sambata, dupa orele 14:00 ?

Sau trece cineva prin Valcea sambata ?

DEVIL's Style 15-08-12 22:45

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Din cauza unui incompetent exista riscul sa ajung la darste fara masina , asa ca daca are cineva pe acasa un termostat de bmw m44 [ 318is de 1.9l ] , sau acel cot de plastic macar, o evacuare completa sau o timonerie de 318is macar cu imprumut , sa mi dea un pm .

Chriss-T 15-08-12 23:30

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Quote:

Originally Posted by Lymbutza (Post 5139484)
cu probleme , fara probleme tot ajung ! Fac coloana singur Vineri dimineatza :))

Tati pai vineri dimineata plecam si noi astia din arges.ia nr meu si suna.ma maine sa vb mai multe si mergrm toti.

Chriss-T 15-08-12 23:32

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Quote:

Originally Posted by DEVIL's Style (Post 5139566)
Din cauza unui incompetent exista riscul sa ajung la darste fara masina , asa ca daca are cineva pe acasa un termostat de bmw m44 [ 318is de 1.9l ] , sau acel cot de plastic macar, o evacuare completa sau o timonerie de 318is macar cu imprumut , sa mi dea un pm .

Termostat am eu daca ai nevoie.donez si daca mai ai nevoie de ceva iti dau.ce cot ai nevoie?

da_joint 16-08-12 05:56

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Quote:

Originally Posted by sharkylete (Post 5139147)
Nu nu ... :))))

:)) pe bebe nu l-am auzit sa se fi plans iar plictisit e pilot de fel... :)) am mai mers noi cu el la drift la prejmer si a iesit in decor...de atunci nu s-a mai auzit de el :))

Quote:

Originally Posted by DEVIL's Style (Post 5139566)
Din cauza unui incompetent exista riscul sa ajung la darste fara masina , asa ca daca are cineva pe acasa un termostat de bmw m44 [ 318is de 1.9l ] , sau acel cot de plastic macar, o evacuare completa sau o timonerie de 318is macar cu imprumut , sa mi dea un pm .

II cauti mult pe astia?numai de mecanici meseriasi dai

bimmer4life 16-08-12 06:39

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Quote:

Originally Posted by DEVIL's Style (Post 5139566)
Din cauza unui incompetent exista riscul sa ajung la darste fara masina , asa ca daca are cineva pe acasa un termostat de bmw m44 [ 318is de 1.9l ] , sau acel cot de plastic macar, o evacuare completa sau o timonerie de 318is macar cu imprumut , sa mi dea un pm .

timonerie de m42 iti dau eu dar tu nefiind din bucuresti.. nush, daca ti-o pun la un curier cred ca o ai maine totusi. suna-ma la 0762271337 Iulian


All times are GMT +2. The time now is 06:03.

- Copyright 2026 4Tuning